Skocz do zawartości

Scena 3D: sdkfz 9 FAMO "misja ratunkowa"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ruszyły prace nad scenką....bedzie w niej famo i drugi pojazd, czyli zamieszczony poniżej Opel Blitz... odrazu pierwsza zajawka kolorów opla...aha i najważniejsze: scenka bedzie miała dwóch autorów tj. mnie i Mrkrzyśka....ja kończe mapowanie pojazdów i domodelowuje brakujące pierdoły a krzysiek pracuje nad roslinkami i otoczeniem..więcej nie powiem, zobaczycie jak skończymy( o ile sie uda) :)

proba02a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Kliment, wymiatasz. Najbardziej robią wrażenie gąsienice. Aha, mógłbyś napisać config nowego kompa? Pozdrawiam i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ponazekam na brak wrazenia metalu, nawet matowy metal odbija jakies tam swiatlo, ustaw lekkie odbicia na metalu, od razu zyska dobry efekt;)

 

a dwa dalej to bloto wyglada jak rdza, a z kolei to wyglada jak rdza w zlych miejsach:)

 

jak cos to ochlap go blotem z przodu troszke mocniej, lekko za nadkolami, a rdza lapie glownie na krawedziach:D,

 

aha, i popraw deski, sa rowniotkie.. az za bardzo..

 

ps. jak za duzo nazekam to wina piwa;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no no brachu jak tak dalej pójdzie to będziesz potrzebował kolejnego kompa ;)

świetna robota, gratki

*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polec z mniejszym bumpem - wtedy bedziesz miał wieksza kontrole nad nim juz z poziomu postprodukcji.

 

Jesli teraz zrobisz większego bumpa to ciezko ci to będzie poprawic bo przy rozmywaniu stracisz na teksturach.

 

Modeling pierwsza klasa chociaz juz ci to tutaj pisałem. Niebieska tekstura mi nie leży ale to kwestia koloru a nie jej wykonania. Poprostu niebieski to nie moj kolor.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ty z takiego malego kąta robisz (ponizej 45 stopni field of view) ??? ;)

 

 

co do odbic + bumpa, tutaj musisz juz zastosowac mape odbic;)

 

dla testu wrzuc mape bumpa do kanalu reflect + do kanalu Rglossiness, i pobaw sie wartosciami przy reflect i rglossy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności