Skocz do zawartości

ME 2012 w PL


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc obstawiałem węgrów ;], ale koniec świata już bliski . . . skoro mistrzostwa będą u nas pewnikiem 2012 to czas na sąd ostateczny ;].

Kadra rządząca pokaże na co ich stać ;]]], już widzę nowe drogi . . .

stadiony i całą infrastrukturę . . .

 

hehehe.

czas pokaże.

oby wstudy narodowego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ciekaw kiedy sie watek pojawi :)

 

szczerze mam obawy czy PIS podoła, organizacja lezy, wiadomo ze pewnie prawo w jakims stopniu zmienic sie bedzie musiało, nie mamy nic, zadnego stadionu, hotel z prawdziwego zdazenia ma chyba tylko wawa ;)

 

cos mi sie wydaje ze swiat bedzie miał darmowy kabaret ;] kabaret euro 2012 ;]

 

mimo wszystko bardzo się ciesze i uwazam ze jest to zyciowa szansa, jezeli teraz cos sie nie zmieni to juz nigdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cos mi sie wydaje ze swiat bedzie miał darmowy kabaret ;] kabaret euro 2012 ;]

 

 

Normalnie wkurzają mnie takie wypowiedzi w radiu to samo biadolą .Czerwona kartka dla ciebie redcard.gif

Klicek nie dołuj ludzi, damy rade, Polska ze wszystkiego wychodzi cało.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że mają być setki km autostrad?:) U nas to się buduje autostradę a za pół roku są objazdy i trzeba nawierzchnię naprawiać:) (za przejazdy nadal kasują). Obym się mylił ale wydaje mi się, że będziemy pośmiewiskiem na cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że mam mieszane uczucia w związku z ME. Chciałbym aby to był impuls do rozwoju infrastruktury, mam nadzieje, że się uda. Obawiam się chyba tego co wszyscy, że damy plamę w organizacji, choć z drugiej strony skoro Grecy 'lewusy' dali radę, to i nam się uda. No i podejrzewam, że nasze dzieci będą spłacać to Euro, ale chyba warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czytalem ze mamy dostac od unii 150mld zl co stanowi 15%naszego pkb:D obawiaja sie ze moze byc problem z materialami itp:P btw ciekawe ile z tego rozkradna:D minusem bedzie to ze inflacja pojdzie w gore, ceny tak zawinduja ze szok, szczegolnie mieszkania. Ci ktorzy mysla ze teraz sa drogie mieszkania we wro to moga sie niezle przejechac za jakis czas. Srednio ceny moga wzrosnac nawet 5 krotnie:/ Cos tam o zarobkach jeszcze pisali, ze "postaraja sie" aby wzrosly:P Ja tam mimo wszystko jestem dobry mysli, jest to duza szansa dla nas i naszej gospodarki. Jak nie teraz to juz nigdy:) btw moze i z expo nam sie uda jeszcze:D 2 pieczenie na jednym ogniu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 150mld euro lecz 40mld euro. to bylo wczoraj.

dzis pisza co innego, ze niby polska ma sama sfinansowac me2012 ale nie wiem ile w tym prawdy.

link -> http://wiadomosci.onet.pl/1522004,11,item.html

"UE nie da pieniędzy na Euro 2012, musimy je sfinansować sami"

Premier Jarosław Kaczyński zapewnił, że Polska i Ukraina zrobią wszystko, aby dobrze przygotować Euro 2012. Dodał, że Unia nie przeznaczyła specjalnych środków na organizację w Polsce piłkarskich mistrzostw Europy. Trzeba je będzie wygospodarować z pieniędzy przeznaczonych na inne cele.

+ http://biznes.onet.pl/0,1522060,wiadomosci.html

jakis starszy chyba.

ogolnie spojrzcie na to z innej perspektywy - drugiego artykulu. ;p

pozatym przez wszystkie lata powstaly chyba 547km autostrad

a w ciagu 5 lat mieli by wybudowac ponad 600km nowych autostrad ?

IMO nierealne ;) Jak ktos zauwazyl na onecie, nawet jakby pieniadze byly - to i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności