Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

hmm - nie stawiaj na ilosć tylko na jakośc - nie twierdze ze prace za zle bo sa bardzo fajne ale jesli chcesz isc do przodu to stawiaj przed saba jakis bardziej wyzywajacy temat tak aby kazda praca uczyla cie czegos nowego, a nie tylko poprawiala juz wyrobiony workflow - bo zasada jest prosta - im bardziej chcesz byc dobry("lepszy") tym jest trudniej. widzisz osiagniecie przyzwoitego poziomu w rys to zaden problem - schody zaczynaja sie wtedy gdy z goscia o dobrym skillu chcemy stac sie profesjonalistami. anyway my point is: przestudiuj dobrze prace tych mistrzow designu i kompozycji: http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=133406

 

oraz thom tenery http://conceptartworld.com/?p=338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh no ja wlazłem na ten link co dał dekiel i wziąłem jakąs pierwsza lepsza galerię i przyznam ze akurat ostatnie prace janko wypadały dla mnie lepiej, :) co by nie było janko prezentujesz jak dla mnie profesjonalny poziom. Swietne prace oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi - staram sie :)

Lacdemon - witam -a dziękuję :)

Marduk- ee twój ostatni enviro bije moje po głowie az piszczy ..Pzdr

Ra virr- samo siedzenie godzinami nic nie da dopóki sie nie będzie analizować mistrzów -więc jescze duzoooo mam do nadrobienia ..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki-Cwicze dali - staram sie za każdym razem cos nowego ruszyc ale nie zawsze to wychodzi ..:D and nie stawiam na ilosc choc mysle ze na początku drogi jest to wazne po prostu dochodze do momentu kiedy jakis malunek rozwiązałem albo zaczyna mnie interesować nowa mysl wiec niedokonca dopiesczam poprzednią :) .......acz dziękuje serdecznie za kommentarze...

 

Pozdrawiam

 

12UnderCssityDa.jpg

 

13CyrcleP.jpg

 

14ChinaTown1.jpg

 

13StilBarbarian.jpg

 

14MusicBudd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, świetne, świetne...(szczególnie 1 i 3). Ostatnio sam wziąłem się za 2d (chcę troszkę odpocząć od 3d ) i na razie wiem jedno.... będę zrzynać od ciebie na potęgę!;-) ;-) (ale tylko tak dla ćwiczeń ;-) bo zawsze chciałem robić koncept-environmenty. Może kiedyś dojdę z moim tabletem do takiego poziomu...

I pytanko bardziej na poważnie: zaczynasz w B&W a potem kolorujesz czy od razu jedziesz z kolorem? Pozdr!

 

edit: nr 2 też świetny tylko szkoda, że taki mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belu s - hej dzięki nieumywają sie do twoich pracek ..

.to zależy jesli wychodze z chaosu to od razu w kolorze a jesli mam cos dokładniejszego do roboty to ustawiam sobie pracke w bw ale to baaardzo rzadko wole kombinowac od razu z kolorkiem więcej radości z tego czerpię ..widzisz a mnie pociąga nawet coraz bardziej 3d ..:).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już koledzy wspomnieli postaci nieco kuleją ale ja chciałbym się odnieść do Twoich środowisk. Człowieku wkraczasz do czołówki! :D Kolorki bardzo fajne ino z czasem mam nadzieję, że będą bardziej subtelne. Nadal Twoje i żywe ale miejscami przygaszone i dobrane do miejsca, relacji cieni i świateł. Jeśli zwrócisz uwagę na prace klasyków to gdy w tytule jest "Czerwona sukienka", to tak na prawdę czystej czerwieni na niej nie znajdziesz. Jest natomiast mnogość brązu, błękitne refleksy czy fioletowe poblaski. Najbardziej podoba mi się w Twoich pracach umiejętność gospodarowania przestrzeni. Wszystko jest na swoim miejscu. Dużo akcji, dynamika, duża liczba elementów, ale wszystko na swoim miejscu. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote maronski Łukasz Misztela vrocker - Dzieki :)

 

Przed kalendarzowym grzaniem ławy skromne ost. podrygi cwiczenia czestrzego..2 envirosy i pół 3- Z klientką mam jescze woątpiwlosci co do poprawnosci hale tu licze na was :) ..C&C mile widziane..Pzdr

 

18Bonvozage.jpg

 

17Last.jpg

 

19Shiphall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory jak zwykle genialne,ale budowanie bryły to niestety kiepsko;/ nie wiem czy cos wystaje,czy sie wcina, czy to wypukle,czy wklesle, jednym slowem nie czuc bryly-malo tego-czasami ta bryla jest absurdalna;/ samochod policyjny to wogole porazka- niewiem czy ktos bylby w stanie wymodelowac przod samochodu-szczegolnie okolice koła;p na obrazku ze sztandarami ja niewiem co to jest to cos po prawej-płachta która podtrzymuja te słupy, czy jakas dziwna gora gdzies hej w oddali...?powinienes bardziej cwiczyc ta forme bo chyba jej nie czujesz,wszystko jest ladne,efekciarskie,ale niestety mało tresciwe;/

ale obrazek nr1 z tą babką naprawde fajny,skorygowac anatomie i naprawde pro;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

envirosy za..biste chociaz troche sciemnone jak napisal nicponim. moze warto by bylo przy taki skillu troche juz mniej wrazeniowo, a bardziej z sensem robic (chociaz wiem, ze wtedy polowa zabawy ucieka, bo sie czlowiek spinac zaczyna). postaci trza pocwiczyc faktycznie, ale tez co raz fajniej wychodza.

ale uwage mam co do kolorow- troche sie za bardzo w tych pomaranczach z zielonym zakochales ;) a ze opanowales juz te game, to moze fajnie by bylo sie wyluzowac z tym kolorem...?

keep it up!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz - Dzięk man :)

 

nicponim - własnie skonsumowałem commentarze ... nie mam zamiaru sie bronic nicpon bo masz racje i to musze cwiczyc najbardfziej hale sczceze to chciałem pokombinowac na nowy sposób z ostrym niedopowiedzeniem ..ale ale widze ze dobreze mówisz :) )pozdrówka

 

Lordbiernac - hano spina :) zielen to moja kochanka ..mówie cos mnie napadło na te kolorki ale jusz przestałem sie umawiac z zielono pomaranczową gammą :D:D /.Pzdrówka

 

Dekiel- hej Dziękówka ..dobre rady rodzą dobry odzew :)

 

Belus - helo no na tutek to jescze nie ma co pokazywac bo z a cienki w butach ..na powaznie ciekawy pomysł...Dziękóweczki za gwiazdeczki :D

 

OmeN2501- Dzięki - pamietam pamietam jak twoje pierwsze kommmenty zapalały moje 4litery do pracy :D :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności