Skocz do zawartości

Scena 3D: stara hawira


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oooo Panie, toś pan ostro przyciął na dobranoc;)) Genialne!;) Powiesz coś więcej o zieleni? Jedyne co trochę drażni to jednolite odbicia w oknach.

 

Pozdrawiam i gratuluję pracki;)

 

Edit: Chyba, że tam nie ma okien?;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dałeś czadu na noc, troszke za mocny ten displace? na sciance imo i troszkę wali po oczach ostrość rendera, ale to może przez moje zmęczenie :p

Ogólnie pozytywne wrażanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no to i ja dopiszę się że ładną prackę dziargnąłeś! no a z tym disp to faktycznie przesadziłeś, zbyt ostro.

do bluszczu użyłeś plugina? czy sam wszytko ręcznie dlubałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne,

modelowanie i roslinki mi sie podoba, ale oswietlenie płaskie, a w dodatku nieco przepalone tu i tam, - generalnie wyglada jak wycinanka z photoshopa

 

nie ograniczaj sie do jednego zrodla swiatla, w koncu przez to budujesz głębie sceny, a u ciebie wszystko jest 1-szym planem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie.Mógłbyś powiedzieć jak zrobić aby z generatora do maxa materiały odrazu nalozone były.Bo ja importuje scenę do 3dsmax i nie wiem jak zrobic aby materiały byly.Bo jak ręcznie robie to gówniano wygląda.Co trzeba zrobic z plikiem scena.mtl plik robi sie gdy exportuje do obj.jak mam go wczytac do 3dsmaxa żeby materiały od razu byly.Ile renderowałeś ten obrazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zjadę.

Niedopieszczone tekstury, za duży bump, dwa krzaki na krzyz z Vue lub Froga, i dużo bluszczu z Ivy generatora dla zatarcia niedociągnięć. Na to wszystko za jasne światło i w efekcie - masa liczenia by uzyskać przepalony render.

 

Odsyłam do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności