Skocz do zawartości

Postać 3D: Joker vs BATman


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoja sloja. Efekt paro godzinnej pracy, duzo jeszcze do poprawy i duzo duzo jeszcze wszystkiego zostalo do zrobienia. Koncept postaci jest zaczerpniety mozna by tak rzec z serii komiksow Batman VS sedzie Dredd. Sugestie odnosnie wszystkiego mile widziane ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzien dobry panowie i Panie w pieknym kolejnym dniu. Pare slow wyjasnien. Joker wedlug konceptu ma wygladac jak wysuszona "Nasza Szkapa" takze caly czas bedzie odchudzany... taki umiesniony szkieletorek. Narazie jego poza i mina bardziej mi osobiscie przypomina Piotrusia Pana, niz Samo Zlo ale mam nadzieje, ze to sie zmieni jeszcze.

 

Kuba- co do szyji, to zdecydowanie masz racje, poprostu nie zajmowalem sie jeszcze dokladnie tamtymi rejonami.. jest jeszcze pare takich miejsc do obdziubania

 

D4D4L - W Zb przesiedzialem juz pewnie gdzies przynajmniej 30h, ale licznik teraz sie bedzie szybko lecial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokker returns... jiiiihaaa. Chwile wolnego czasu troche dziubania, troche poprawiania i wychodzi narazie cos takiego.. napewno sie jeszcze troche pozmienia to i owo, dojdzie wiecej detalu i malymi kroczkami do przodu. Zapraszam do komentowania, mieszania z blotem modelu i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czuje sie jakbym pisal pierwszego w zyciu bloga...

 

carloss - dokladnie, nie wiem jeszcze jak to cholerstwo poprawic, model ma 5.6mln poly a teksturki sa straszliwie rozmazane i nie mam pojecia dlaczego.

 

Mysle, ze sam model zostal juz ukonczony w 98.7%, dojda teksturki na koncu oczywiscie. Jak narazie jest to najwieksza moja bryla jak dotad.. jestem zadowolny, forumowicze chyba mniej.. moze nastepne beda lepsze. Thcx za te komentarza.

 

jok1ih1.jpg

jok2zq0.jpg

jok3hj8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie te kolce to nijak z Jokerem nie maja nic wspólnego...koleś był świrem ale miał na swój sposób "klase" natomiast te kolce i te pitongi na przegubach nadają mu takiego jakiegoś "madmaxowego" klimatu...troszke tez atletą sie zrobił ;) Tak czy siak jednak fajny modelik

 

Eee no ja się tak nie bawie....oceniałem pierwszą stronke a nie zauważyłem drugiej lol :D

 

No taki z niego klaun cyrkowiec....tylko ta koszulka taka...teletubisiowata z lekcza ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh klaun cyrkowiec ;) Z koszuleczki wsumie to rezygnuje jak i z wielu kolczatych dodatkow. W jednym z komiksow serii Batman Vs Sedzia Dredd, Joker ma wlasnie takie wdzianko "madmaxowe" inne niz wszystkie, no i wychudzony na makasa. Refka spodobala mi sie na tyle, ze wuala o to jeden z ostatnich chyba updatow. Nie podobaja mi sie butki i wsumie nie wiem jak to jakos dobrze wykonczyc wiec chyba zostawie bo juz sily nie mam. Cala postac robilem hmm chyba wsumie gdzies kolo 20h wiec wystarczy juz. Dzieki za komentarze.

 

kannu - chcialbym, zeby sie poruszyl, ale nie wiem czy mi sie to uda kiedy kolwiek.

 

dzokeros1au5.jpg

dzokeros2gm8.jpg

dzokeros3kn1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojeju.. cos mnie naszlo i ciagne dalej, postanowilem dorobic cala scene i poczekac az sie pojawi Zmapper, bo postac taka zaladowac gdzies i wyrenderowac to troszke masakre przezywa komp.

 

Oto nadchodzi Batman tera... czyli BATman VS Jokker a w efekcie koncowym powstanie scena cala Smierc Batmana.

 

Model nowego super Koleszki zapozyczylem sobie juz z mojego wczesniejszego supaHipa Stalowej Czachy HAHA jak to brzmi.. (no mam fiola jakiegos na wszelakie tematy "supa".. wydalo sie). Takze ow model przerobilem sobie na potrzeby netomena i rozpoczelem dlubanie, narazie nie wiele ale wszelakie wskazowki, komentarze i nie tylko jak najbardziej mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Batman jest w stroju to aż się prosi o headshota na klatę :P, widać mu większość mięśni, które są dość dobrze zrobione, ale to ubranie powinno ukrywać choć ich część. Ma trochę dziwną głowę, ale ogólnie jest bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łała łi ła ... no wsumie to wszyscy maja potrosze racje.. co do cialka samego.. no to napewno duzo do poprawy i napewno wszystkie miesnie lacznie z nieszczesnym tyleczkiem z poprzedniego modelu ... jezeli chodzi o same gabaryty upakowanie koleszki jak i jego klaty to bede musial niestety zawiezc milosnikow filmu Batman Beginning. Jest to postac komiksowa, taki bedzie render i w takim stylu przerysowanym bede ciagnal dalej. W komiksowych wersjach batman zazwyczaj jest napakowany.. a jego kostium to jego cialo.. napewno cos sie pojawi cos sie pozmienia ale miesniakiem on pozostanie ;) THCx za wskazowki i komenty.. napewno bede bral je pod uwage przy dalszych pracach.. updejty niestety od czasu do czasu jak praca pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o front to czepnołbym sie ...

 

- cos jest nie tak w miejscu zginania ręki

- lapki/rączki siakies nieproporcjonalne

 

jesli chodzi o back ...

 

- rzuca sie w oczy za maly anal :)

- jakos miesnie w wielu miejscach sie sypnely, zbyt duzo "ostrych" przejsc pomiedzy nimi

 

to by było na tyle reszte sie ukryje jak dojdą teksturki :). pzdr i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za maly anal hyhy ;) .. dokladnie model troche stary i duzo rzeczy sie nie trzymalo kupy a ktorych jeszcze nie zdazylem ruszyc. Wsumie teraz poprawiam powoli cala anatomie.. jest coraz lepiej ale jest duzo jeszcze slabych miejsc.. troche malo czasu ostatnio wiec i updejt niewielki.. hyh cialko wyglada jakby wlasnie wyszlo z rzezni.. mam nadzieje ze sie to zmieni jak dojda teksturki.

 

bat3upsk3.jpg

 

a tutaj troche obrazkow referencyjnych, z ktorych nie korzystam.. ale ten sam charakter, ten sam autor Jim Murray

murray_j_dielaughing.jpg

batman_judgedredd3.jpg

 

http://www.jimmurrayart.com/ComGall_09.htm

http://www.jimmurrayart.com/ComGall_02.htm

http://www.jimmurrayart.com/ComGall_05.htm (jokkerek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bruneq - wsumie fakt, bo mam zalozenie, ze batman bedzie w 80% przykryty pelerynka.. ale rzezbie dla zabawy i nauki moze kiedys sie przyda do jakiegos portfolika

 

Sprawa tyleczka - no tyleczek jest zgrabniutki, miesniutki i malutki jak dojde do pleckow i detalikow to moze jeszcze odkryje co mu brakuje, ogolnie jak sie zblizam do detali to i tak jeszcze wszystko zawsze jakos pozmieniam.. bo wtedy znajduje najwiecej bledow wsumie...

 

...maseczki buciczki i inne szmery bajery to na koniec zostawiam

 

Maly updejcik znowu.. glownie nogi..troche brzuszka.. niech mi ktos da troche wiecej czasu wolnego ;( bo nigdy nie skoncze tego w tym tempie. btw Dzieki za komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawa tyleczka - no tyleczek jest zgrabniutki, miesniutki i malutki jak dojde..

 

przypomnij mi zeby nie stawac do Ciebie tylem na jakims zlocie etc. ;););)

 

 

Teraz chyba glowka sie za mala zrobila albo tak jak wspominal mrkrzysiek, za wielgachne bary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę musiał uważać w Opolu kogo mam za sobą ;).

 

A tak wracając do tematu to wygląda coraz lepiej, strasznie wykoksowany jest:D, i jesz takie pytanku do użytkowników ZBrusha... ten program sam od siebie dobrze utrzymuje tak gęste siatki czy wy macie takie mocne sprzęty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eta nie boj dupy do opola zadko wpadam ostatnio ;) Jezeli chodzi o siateczke to ja mam przecietnego kompa czyli c2d i 2gb ramu i przy 6.5mln ciezko zaczyna chodzic Undo.

 

Maly updayt znowu... ogolnie wsumie to chyba powoli zaczynam konczyc zabawe, dodam jeszcze zylki jakies moze maly jakis detalik. Bary rzeczywiscie, troche sie skoksowaly za bardzo ostatnio, pod niektorymi katami to az strasznie wyglada, trzeba poprawic. Oprocz tego chyba juz nie bedzie jakichs dyrastycznych zmian, tu pedzelkiem mazne tu wysmoothuje sobie co nie co i tyle.

 

Teraz zastanawiam sie jak polaczyc to wszystko w jedna calosc, postacie maja po 6mln poly wsumie. Jeszcze normal map nie robilem, tymi takimi roznymi patentami, ale cos obawiam sie, ze zrobilem maly blad. Jokker jest oteksturowany AUVT hmm i jak naloze taka mapke na lowpoly to chyba powstanie jedna wielka mazia, no i pytanie mi sie nasowa czy da sie zrobic unwrapa po juz zrobionym polypaintigu?? hmm..

 

Wrzucam tutaj jeszcze takie pseudo renderki testowe, pelerynke zrobilem tak w pare minut zeby zobaczyc jakby to on wygladal, orginalnie bedzie zupelnie inna.

 

Ups.. za duzo tekstu, i tak tego nikt nie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności