Skocz do zawartości

Overpainting


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niezle Lace, podoba mi sie, metal swietnie wyszedl, ale niektore aspekty lekko skopane, ale jak na szybka podmalowke to spoko.

Leander, naprawde odwiedz psychologa ^^ a jak nie masz telewizora to moze radio i kompa te sobie odpusc ;)

Wojtas robi przyjemny akcit a Ty co za masakre z tego czynisz :0

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ekstra zabawa, pionteczka za pomysł. moze ktoś chciałby się zająć moimi dzisiejszymi dwoma bazgrami, gdyż mam taki problem, że zaczynam i kończe na czarnobiało i potem niebardzo wiem jak to przekolorować, tzn niby wiem ale wy pewnie wiecie lepij

 

oto zatem więc legionista oczek i nielogiczny most

oczekcopyuj9.jpg

mostcopyqz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem co biglebowsky wyczynia.Prosta kreska ,oszczędna paleta kolorów,niewiele kombinowania a Obraz świetny.Jest klimat ,czuć światło.Estetyka godna podziwu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była mowa w tym temacie o podejściu typu 'macie szkic i go dokończcie'

Tutaj wrzuca się prace nad którymi siedziało się wystarczająco dużo czasu ale w pewnym momencie się utknęło i nie wie co dalej zrobić, bo czegoś brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tym utknąłem, już dawno. Ale postanowiłem powrócić do problemu. Głównie chodzi o nałożenie koloru na czarno biały szkic, jakieś rozplanowanie go. Może ktoś się skusi. :)

Niestety stało się też małe nieszczęście i wszystkie moje pliki szlag trafił, między innymi ten w formacie .psd więc muszę pracować dalej na tym co mi zostało. (Forum w takich przypadkach to błogosławieństwo ;] )

 

kuszeniebwrb4ek9.jpg

 

kuszeniekoloriz2lc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejho, niedawno zrobiłem sobie swój pierwszy speedpainting 'na poważnie' i wyszło z tego coś takiego:

 

307c5833f74efa01.jpg

 

Lady Aribeth rysowałem myszką, dlatego miałem spore problemy z włosami. Jednak dla mnie ona cała trochu dziwnie wygląda. Jeżeli ktoś chciałby się tym zająć, to jedyne o co proszę... nadajcie jej kobiecości.

 

speedpainting znajdziecie wpisując po prostu 'lady aribeth' na youtubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja tu pierwszy raz, :)

Wrzucam moja stara prace szykowana niegdys na CABA. Totalnie ja przemeczylem, do tej pory mnie krew zalewa jak na nia patrze. Moze ktos sie pokusi o overa. Mysle ze swiatlocien jest totalnie skopany niemniej wydaje mi sie ze wiekszosc z Was zauwazy o co mi w tej pracy chodzilo. Kiedys Mayk sugerowal jasny obrys postaci wypadajacej z bramy.

handofgodcab.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem tutaj nowy, wiec prosze odrazu nie bic ;)

Ogolnie rzecz biorac, jest to moj pierwszy post na tym forum, choc juz od jakiegos czasu sledzilem ten, jak i inne watki. Tablet dostalem jakies pol roku temu, a ze jeszcze po drodze byly matury, takze narazie nie mialem zbyt wiele czasu zeby jakos rozwinac swoje umiejetnosci... No ale wracajac do rzeczy...

Postanowilem wrzucic tu swoj obrazek, aczkolwiek nie tyle zalezy mi na dokonczeniu go przez kogos (choc bylo by to mile i fajnie by bylo taki zobaczyc;), ale bardziej chcial bym, zeby ktos udzielil mi jakichs rad.. co robie zle, co robie dobrze, co zrobic zeby jakos to wygladalo ;)

 

A to sam obrazek:

aaestkopia3.jpg

 

Z góry dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi ;) Kazda wskazowka jest dla mnie cenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zdaje sobie sprawę iż moja prace nie jest dobra, lecz właśnie dlatego chciałbym zasięgnąć opinii forumowiczów i ewentualne poprawienie , a chodzi mi głównie o kwestię kolorów. Mam z tym ogromny problem. Byłbym bardzo wdzięczny o poradę w tej kwestii a najlepiej o przykład poparty opisem. W grę wchodzą również każde inne sugestie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybym mógł się czegoś od was nauczyć. Tytuł pracy "Alter ego".

 

wersja psd

alter ego.psd

 

cdb2ce1c9585c433med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi przede wszystkim do poprawy jest perspektywa, zrob sobie linie i sproboj, moze wtedy ruszysz :>

 

P.S nie zostawiaj tekstur samych sobie, tzreba je przynajmniej podmalowac, zeby to byla twoja praca. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no właśnie, góry są tego samego koloru co ziemia - nie widać działania atmosfery i dlatego wydają się tak bliskie i niskie ;p. Zróżnicuj je trochę względem ziemi i te góry tak wysmaruj by zbledły.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim... Powiem tak i pewnie nie bedę pierwszy :P Jestem początkujący... Ostatnio po długiej przerwie jakoś mnie wzięło na rysowanie, więc złapałem ołówek i kawałek papieru... To co powstało wrzuciłem do Photoshopa i ... no właśnie utknąłem ... zakładając temat uzyskałem kilka rad i poprawiłem to troszkę ale nadal nie jest ani trochę satysfakcjonujące :P Jeśli ktokolwiek miałby ochotę przysiąść chwilę i pobawić się z tym bedę wdzięczny... Dzięki

silos3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności