Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW sieben


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedl czas na nowe autko, od jakiegos czasu juz je mecze i musze przyznac ze nie jest tak proste jak mogloby sie wydac:P przedni bumper dal mi dosc mocno popalic, no ale kombinujac w siateczce cos tam wyszlo. blachy jeszcze nie maja grubosci i miejscami moze byc tak jak nie powinno:)

 

przod_siata.jpg

1jpg.jpg

 

zrobilem pare felg, na razie mam wyrenderowane 2, nie wiem ktora bedzie bardziej pasowala, moze byc tez tak ze bedzie trzeba znalezc cos bardziej klasycznego:)

 

fela1_1.jpg

fela2.jpg

pozdro:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te felgi imo nie pasują. To jest samochód dla vip'ów i nieprzyzwoicie bogatych ludzi, którzy niekoniecznie lubią prowadzić auto, na które wydali 400k złotych, a te felgi pasują bardziej do serii 3. Za mało ramion i za dużo niepotrzebnych śrub.

A model bardzo fajnie się zapowiada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holly fu** !! :D

swietna robota !!

nie podobaja mi sie tylko te ostre rogi w zderzaku (w tych dziurach na dole a o krawedzie te gorne chodzi) ale wiem ze baaardzo ciezko w poly zrobic aby tam bylo idealnie wiec sie nie czepiam,

tylko pisze ucz mnie mistrzu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile komentarze wszystkim:)

RA z tymi felami to jeszcze poszukam czegos innego, w sumie lubie je modelowac wiec problemu nie ma, a reszta na zas sie przyda:)

nielot niezle sie nameczylem w tym dolnym miejscu przy wlotach hehe i juz raczej tego ruszac nie bede:) a z ta gorna krawedzia to za bardzi nie kumam o ktore ci miejsce chodzi:/ moze sie da poprawic

pecet tyle srub ile na referce:)

mrkrzysiek siatki jakies zapodam moze jeszcze dzisiaj:) jedna fela jest po booealnie wiec nie ma co dawac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, dawno mnie tu nie było... ładnie ciszniesz JohnZi.

Modele cudne! Muszę tu częściej zaglądać, bo widze, że jest co podziwiać :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności