Skocz do zawartości

teczka 2d __:: littleninja ::__


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no fajnie że plakat się podoba mi też sprawił sporo frajdy :) ...

 

windowlicker, aspenboy: też mi się podoba b&w..o dziwo wyszło

ttaaddeekk, M@Ti: ano ostatnio z ciekawszych rzeczy robiłem fuchę komiksową(1/3 albumu) no i w związku z kryzysem druk przesunięto za pół roku więc ni ma co pokazać, a tak to nic specjalnego stąd cisza ...

dzudzu: taa w kolorze też się broni, dzięki :)

KLICEK: a danke danke młodzieniachu ;)

Freedom Fighter: cholipka może uda mi się jutro na to kuknąć bo też jeszcze nie widziałem ..jak będzie na dużych bilbordach to wrzucę...

Jonasz_Real: jasne że dumą a jak, ba :)

breja: wersja w 'tuszu' tak ją nazywam jest całkowicie w kompie... co do większej rozdziałki to raczej niechętnym, chyba, że chcesz fragment, ale teraz to już nie potrzebne co ?

 

pozd chopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno cię widać nie było na forum, miło widzieć ;]. Jak już ludzie pisali B&W wyczesane, kolor też daje radę ale b&w ma taki fajny transformersowo/Jpopowy klimat, przynajmniej tak mi się kojarzy ;P Ogulnie cały plakat fajnie się prezentuje w pionie i w poziome. Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

birthday.gif little-ninja (28)

Cumpleaños feliz comrade! Dużos obrazkos wrzucajos!

 

Plakat super, kolor tez spoko, chociaz u mnie pozostaje wrazenie niedosycenia, za malo koloru, za duzo zabarwienia. Na kolorowa wersje sie milej patrzy i na pewno lepsze na plakat, ale w sile wyrazu troche siadlo wzgledem czarnobialej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopy w moim wątku mogą być jak najbardziej ..nic się nie przejmuj :)

 

sorry chopoki za późne info ale daję cynka

 

Wystawa komiksowa Pawła Piechnika zatytułowana 'w dymku'. Otwarcie 4 kwietnia o godzinie 18:00 w księgarni /bookarest/, STARY BROWAR, dziedziniec sztuki, w Poznaniu.

 

A4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bookarest. Prace robią wrażenie, szkoda, ze upchnięto je w kącie nad kanapami, gdzie trzeba sie przeciskać i stawać nad ludźmi chcącymi w spokoju poczytać. Ale to co zobaczyłem było mocno inspirujące. Daje "kopa" do roboty. Masz we mnie fana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez szacunek na warsztat wybijając się z tych "och'ów i ah'ów" chciałbym tylko rzucić taką tyci tyci uwagą.

W tym ostatnim czcionka dla mnie (zwykłego czytelnika) jest mało czytelna...

musiałem literować sobie większość słów..i gdybym zobaczył taki plakat na ulicy spiesząc się...nie zwróciłbym uwagi o co w nim biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... plakat jak dla mnie jest bardzo dobry, co prawda ilustracyjny i nazbyt dosłownie ukazujący temat, ale fajnie wykonany... nie zgodzę się z panem Fr3d3k otóż nie chodzi o to żeby plakat był prosty do odczytania lecz przykuwał uwagę widza i zmuszał do rozszyfrowania/myślenia, co dzisiaj jest trudne z uwagi na niewyedukowane społeczeństwo... dobry plakat to taki, który rzuca się w oczy, zmusza do bliższego przyjrzenia mu się i zastanowienia... jeżeli w ciągu 15 sekund widz skapnie się o co chodzi w plakacie to jest git... :P akurat w tym przypadku za wiele do myślenia nie ma jedynie odczytanie fonta niewprawnym oczom może sprawić trudności...

Do autora plakatów, za mało szaleństwa w kompozycji... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr3d3k ..typografia to zmora, ale to takie moje próby.

Urbanboogie - nie ty pierwszy ;)

Rotcore - też się zgodzę (łatwa jestem, zgadzam się na wszystko ;))

 

dzięki reszcie

 

a teraz wrzucę to co ukazało się na dniach w Zeszytach Komiksowych.

 

 

k9_1s.jpg

 

więcej na ten temat możecie znaleźć tutaj: http://www.zeszytykomiksowe.org/

 

k9_2l.jpg

 

2.jpg

 

k9_4l.jpg

 

a teraz smaczek :D

 

plakat z września z poprzedniego roku z Sewili, kumpel mi odłożył heh

 

pi1.jpg

 

pi2.jpg

 

Endżoj :)

 

pp

Edytowane przez little-ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic nie zostaje bigi, jak wpatrzeć się na spokojnie jeszcze raz...to nie takie trudne ;)

ale mile widziane podpowiedzi od tych co zrozumieli...

 

ps. miejmy nadzieję, że ktoś się taki znajdzie ;P

psII. dodam tylko że ta praca to memoriał dla J.CH (scen. Tomek Kontny rys. ja)

psIII. mogę dorzucić jeszcze to :)

 

kk.JPG

Edytowane przez little-ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakumałem! Ja zakumałem! Chociaz mogles dac troche wieksze, np ostatni pasek na drugiej stronie niewidoczny, a jak juz popsulem sobie na nim oczy to zrozumialem, ze niewiele tekst wnosi do calosci (tzn taki rozumiem powrót do akcji, show must go on). Swietnie rysowane, chociaz Kajko/Kajtek troche odbiega od oryginalu na pierwszy rzut oka. Uda jakby za grube, twarz nieco zbyt pyzata, wlosy zbyt sztywne, na lakierze jedzie widac ;) No ale dawno nie zagladalem do oryginalu, moze mi sie wydaje, a i pewna wolnosc w interpretacji jest przeciez dozwolona, wiec wybaczam ;)

 

Ogolnie chyba swietna sprawa ten 9 numer "zeszytow komiksowych", ale zamowic nijak nie moge na tej "centrali". Robiles cos do poprzednich numerów?

 

Hehe, ten art ostatni kozacki!

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj: już powiększyłem 2 stronę :)

 

Leander: masz ode mnie lizaka ;) co do kopii mistrza, wiadomo, takie se, ale nie słabizna (tak się pocieszam heh) co do zamówienia to przesuwamy suwak na dole, w prawo i na końcu jest kontakt do CENTRALI jak coś podaję tutaj też

 

[email protected]

[email protected]

 

ps. nie nic nie robiłem do starszych numerów ale polecam bo publicystyka tam na najwyższym poziomie

ps bigi. spoko maroko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziemki chopaki a co do 'niemego krzyku' miało być tak, że sztuka leży na śmietniku po prostu nic specjalnie głębszego :)

 

A teraz świerzynka II miejsce w międzynarodowym konkursie komiksowym Draw your freedom draw your solidarity.

info tutaj:

http://www.ecs.gda.pl/comixsite1

http://www.ecs.gda.pl/newss/news/1405

 

 

k10_1l.jpg

 

k10_2l.jpg

 

k10_3l.jpg

 

k10_4l.jpg

 

k10_5l.jpg

Edytowane przez little-ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności