Skocz do zawartości

Postać 3D: Batman


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

od dluzszego czasu chodzi mi po glowie batman, chcialbym zrobic cala postac fajnie wyrenderowac i zdobcy choice award :D

taki plan co z tego wyjdzie nie mam pojecia

ps. ja nie chce kopniaka jak nie skoncze ;)

narazie nic nie mam poprostu tworze temat zeby nie zapomnie c ze mam batmana zrobic :D

aha chce zrobic wersje ze jego stroj jest z materialu nie "sztywny" tak mi sie bardziej podoba :)

jutro cos wrzuce...moze glowe ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo to nie bedzie latwe;) ja zaczynając modelowanie, każdego kolejnego samochodu mysle o choice award;) powodzenia

 

hk jak zdobedziesz awarda samochodem to bedzie to nielada wyczyn. Nielot ;) jakby mieli ciebie bic za nie skonczone pracki to bys mial rente inwalidzka :D za kalectwo.

Tak powaznie zmobilizuj sie choc ten jeden, jedyny raz i skoncz postac. Nie musi byc to postac na miare awarda bo chyba po to tej postaci nie robisz.

 

Czekam na pierwsze efekty :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarzyce zes peirdyknął nieprzeciętną, a ta z linka cgtalkowego niegdy mi sie nie podobala, ktos tam pamietam inny kiedys zrobil wypasanego batmana ale chyba zadnego awarda nie zdobył, takze trzymam kciuki zeby ten Twój byl jeszcze lepszy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Cie przycisnac jakos to moze Ci to cos pomoze :) nos super , usta super, broda super i to wszystko co jest super :)

 

nie podoba mi sie to ze zrobiles z niego dziada ta straszan krecha po 2ch stronach policzka, oczy dziwne, jak wkladasz w nie kule do wypchnij ja tak zeby wystawala za poziom powiek, dopasuj powieki do kuli. Oczka do tego podbite, kosc policzkowa troche zle zaznaczona, calkowicie inaczej laczy sie z okiem, rozumiem ze to maska, ale i tak kosc policzkowa nie gra.

 

Tak czy inaczej super robota, wiecej refek i bedzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość ładne

 

hk jak zdobedziesz awarda samochodem to bedzie to nielada wyczyn

eeetam:P między nami to nie ujmując żadnej z prac w choice award myślę ze niektóre prace są smiało do pobicia, a niektóre już dawno mogłyby byc pobite chociażby przez ostatniego citroena vision3d;) IMO oczywiście. wystarczy trochę checi i w moim przypadku duzo zaparcia;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dziekiza komentsy :)

georgas--> hehe tex do modeli lp sie zrobi :P

zeet--> no miale mproblem z policzkami wiec dalem taka falde z ktorej nie jestem zadowolony :(

AG-->jasne :D

klicek--> tak trzymaj, chce zebyc dawal mi plaskacze jak robie cos zle ;)

a tak na powaznie:

przeciez kula jest wypchnieta ale wypchne bardzije :) powieki dopasowane(mniej wiecej :P) oczy podbite w sensie ze ma lima ? :D jak tak to specjanie bo tam bedzie widac poziomy maski i glowy(okolic oka) czyli taki malutki dolek powinien byc(?) ;)

prosilbym o narysowanie/pokazanie fot co z policzkie m iczemu inaczej sie laczy z okiem :) chce sie krztalcic a ty pwno pokazesz sendo :)

hk--> dzieki za posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zmarszka z poprawki jakos lepjej wygląda, poza tym brak mi wyraznijszych górnych powiek, a sama maska bedzie sie chyba odznaczać od twarzy? wiesz to jest takie czepialstwo ale tylko dlatego ze głowa jest świenta a jeszcze troche to będzie juz maxymalnie swietna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzil--> jaki miesien pod uchem ? i co z rogami co oznacza "wogole" ? troche rozwin swoje wypowieedzi bo tak to ciezko cos poprawic :)

Mario-->powieki beda jeszcze detalizowane ;) maska bedzie sie odznaczac ale pierw chce sie uporac z policzkiem jak zrobie fajny policzek to zaczne odznaczac maske od twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007 moim skromnym zdaniem poprawki zasugerowane przez Zeet'a wyszły Batmanowi na dobre a co do tych rożków to pewnie będziesz je dopiero poprawiał ale na razie wyglądają bardzo płasko i są jakby zagięte w stronę czubka głowy no i czubki są zaokrąglone. No i podwyższył bym mu trochę czoło i czubek głowy(maska robi swoje) bo jak przeglądałem zdjęcia batmanów to były trochę wyższe. Tyle czepialstwa a teraz życzę powodzenia i zdobycia tego award choice bo jak na razie jest super a przecież będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na wysokości ucha za szczęką zrobiłeś wypuklenie jakby mięsien a po co on tam? Poza tym to ma być maska a on nie ma miejsca na uszy, całośc wygląda jak jednolita glowa Bruce'a :) Różki wyglądają śmiesznie tak zaokrąglone i chudawe, batman miał je bardziej ostre i wychodzące bardziej na głowe - nie wiem jak to jaśniej napisać. I jak mówie cały wygląda bardzo nie agresywnie i wręcza według mnie śmiesznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Nielot007 moim skromnym zdaniem poprawki zasugerowane przez Zeet'a wyszły Batmanowi na dobre a co do tych rożków to pewnie będziesz je dopiero poprawiał ale na razie wyglądają bardzo płasko i są jakby zagięte w stronę czubka głowy no i czubki są zaokrąglone. No i podwyższył bym mu trochę czoło i czubek głowy(maska robi swoje) bo jak przeglądałem zdjęcia batmanów to były trochę wyższe. Tyle czepialstwa a teraz życzę powodzenia i zdobycia tego award choice bo jak na razie jest super a przecież będzie jeszcze lepiej.

pamietaj ze ja jeszcze tak naprawde maski nie robilem narazie to jest glowa choc robie ja pod wyglad maski narazie zrobilem sama glowe zadnych ostrych krawedzi nie robilem ani krztaltu glowy i poszczegolnych czesc nie zmienialem, teraz w planach jest zrobienie dobrych policzkow... ;)

 

Gdzieś na wysokości ucha za szczęką zrobiłeś wypuklenie jakby mięsien a po co on tam? Poza tym to ma być maska a on nie ma miejsca na uszy, całośc wygląda jak jednolita glowa Bruce'a :) Różki wyglądają śmiesznie tak zaokrąglone i chudawe, batman miał je bardziej ostre i wychodzące bardziej na głowe - nie wiem jak to jaśniej napisać. I jak mówie cały wygląda bardzo nie agresywnie i wręcza według mnie śmiesznie...

 

jesli borze mysle o jaki ci miesien choz od uchem to tak to jest miesien ;) http://www.fpnotebook.com/NeckLateralMuscles.jpg (sternocl ei domastoid muscle, o to ci chodzi?)

 

jak pisalem w poprzednim poscie agresywnoscia bede zajmowal sie jak juz uporam sie z policzkami.

 

pamietaj tez ze to WIP, i wszystko sie diametralnie zmieni jak "oddziele" maske od twarzy jak domodeluje detal na czole jak zrobieinne rzeczy, wiesz to jest dopiero poczatek :)

ale i tak dzieki za rady :)

pozdro

 

u mnie bedzie lekka wypuklosc czyli bedzie miejsce na ucho :) wiem ze wyglada jak jednolita glwoa brucea bo narazie tak jest to jest glowa batmana bez maski(pisalem o tym wyzej) pamietaj ze to wip ja narazie skonczylem glowe wszystkie detale dojda z czasem

 

jesli chodzi o rogi to one sa tez ledwo co wymodelowane, zakrzywilem je do srodka glowy gdyz na jakims obrazku wlasnie tak widzialem ale chyba je jednak wyprostuje i jesli dobrze cie rozumiem mam je "wygiac" w strone twarzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mam pytanie o rig :)

mianowicie czy:

jak chce zrigowac skrzydla nietoprza to jak ustawic wage na tych blonach(?) zeby podczas ruszania sie palcow ladnie ruszaly sie te blony czy wystarczy ze ustawie je tak "po polowie" na kazdy palec(kosc) czy jak ?

wiem ze moge probowac ale narazie jeszcze nie robie rigu (ale juz dzisiaj powinienem zaczac) ale chyba warto sie zapytac :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a daj z bliska tego nietoperza, wygląda fajnie ale z daleka mało widać.

 

chyba da się robić takie skrzydła za pomocą flex modifier, ale nie jestem pewna, widziałam to kiedyś dawno temu. albo jakiś inny system żeby nie było to rigowane na sztywno kością, ale żeby mogło swobodnie się ruszać. może cloth.

 

wizz te mapki da się też malować w maksie :) jedyny problem że to niebardzo działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by jeden cykl lotu przedstawić za pomocą powiedzmy czterech pozycji nietoperza(każdą pozę wymodelować a na tym się Nielot007 przecież świetnie znasz) załadować do morphera i jest animacja lecącego nietoperza. Teraz można nakopiować nietoperki i praktycznie każdego ile by ich nie było przedstawić w innej pozycji w locie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentarze, specjalnie dalem mala rozdzialke i zla jakosc zeby malo bylo widac gdyz i tak on bedzie malo widoczny ;)

ok ale macie wieksza werjse "na plasko" bez ms'a bo wyglada gorzej, musze jeszcze nad nim posiedziec :D

aha i wole go zrigowac i miec wieksza kontrole nad nietoperzem, a nie mozliwosc wyboru z ograniczonej ilosci poz ;)

bathn0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryjek rewelacja :) wiesz wydaje sie ze takiego detalu nie widac, ale jednak mimo jak wszystko jest zrobione jak nalezy :) pyszczek super :)

 

co do wczesniejszego komentarza do batmana, jeszcze poczekam na nastepny update i nieoszczedze Cie ale to juz na prajawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności