Skocz do zawartości

Postać 3D: Batman


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

dzieki za komentarze :)

jak pisalem wczesniej maska bedzie ale pierw sie musze z polikiem uporac ;)

a referke ? hmmm nie mam :D

a tu progress z rigiem nietoprza, narazie same kosci jeszcze nie ustawialem wag wiec jest sporo bledow :D

ale i tak jestem zadowolony bo szybko poszlo ;)

aha troche mu ryjek powiekszylem, dobrze czy zle ?

aha ruszac bede mogl wszystkim poczawszy od uszu skonczywszy na palcach :D

bataz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentsy ;)

hindus--> dzieki za referki napewno sie przydadza :) a tak na marginesie autora tego wolverine to uwielbiam jego videotutka dla gnomon'a :D

Ania--> okej zmniejsze go troche ale uszy zostaja tak duze :P aha tak zwisaja bo je tak ustawilem ;) taka zabawa :D

wizz--> tex tak(jak sie uda) sculpt? a chcesz w zeby :D

powiedzialem sobie ze scupltowac to moge tylko detal jak zmarszczki na oczach albo fakture skory, reszte dam (w przyszlosci) rade zmodelowac tradycyjnie :D:D

 

jeszcze raz dzieki za pomocne komentsy,jutro postaram sie skonczyc nietoperza i zabrac sie wkoncu za glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007 no co Ty z tym od nowa? Ale faktycznie trochę poprawek wprowadzić trzeba bo na razie Batman wygląda jak by Bruce zachorował i oddał na chwilę robotę swojemu dziadkowi. Od nosa w dół trza by go odmłodzić, te zmarszczki, te usta nie dodają mu uroku no i kształt brwi tez trochę dziada z niego robi. Sorry ale takie było moje pierwsze wrażenie wiem że możesz zrobić tą twarz o wiele lepiej chociaż od strony technicznej jest super. I nie zaczynaj czasami od nowa bo topologia siatki jest pewnie bardzo dobra trochę vertexów poprzesuwaj i zapodawaj na forum to się oceni czy to już to. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala dobrze gada, polac mu :)

Maska jest niby gruba a byle zmarszczke na niej widac. Poza tym ta pozioma krecha jest hmm. zbyt pozioma :) Nie pamietam jak wygladala jego maska moze sie myle.

Moze odpocznij troche a potem spojrz na proporcje - ma duza czaszke i mala twarzyczke. Moze to powoduje ze wyglada niegroznie. Ja bym dal wyzej usta i zmniejszyl odleglosc miedzy oczami a czubkiem glowy. Obnizyl bym tez luki brwiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twarz bardzo fajna ale musisz wziąć pod uwagę jak to będzie wyglądało w masce. Innymi słowy część trzewiowa czachy musi zrównoważyć górę głowy na której będzie maska i przez to trochę się ona powiększy. Uwydatnij trochę żuchwę no i podbródek teraz wygląda spoko ale czy w masce nie będzie za mały?

PS co ze starą głową zacząłeś kompletnie od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze bez wlosow i maski to ni jak mi na batmana nie wyglada, predzej na jakiegos karka z jakiegos klubu z napisem na koszulce "security". Jako glowa wedlug mnie jest bardzo ok oprocz uszu. Sorry nielot, takie moje zdanie. Z drugiej strony to batmana jeszcze nie spotkalem wiec byc moze wlasnie tak wyglada. Najwazniejsze aby bylo poprawnie i tobie sie podobalo. Walcz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności