Skocz do zawartości

obiekty 3d - Teczka Tonego M.


Tony M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teczki to w 2d :) Tutaj nikt nie robi teczek, jak juz to wlasna strone.

Ale jako ze jestes peirwszy moze taka moda zapanuje na "forumowe portfolia".

 

Jak juz kiedys wspominalem ( ty masz nuemrek 2039852903 XD) pokaz siate ( pozadnie a nie ze srodka) texture itd to wtedy mozna cos powiedziec. jak na 1024x512 to zaiste slabo, ale mozliwe ze to wina slabych fotek kto wie.

 

W kazdym razie nie jest zle, generalnie texta do poprawy, ale modelling i mapowanko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledyr - ao jest wypalone, tylko "nie widać" :) czym się różni GI od AO (ja nowy jestem)

 

5c4310b094254cd4m.jpg

 

Ftorek - dzięki

 

Bro - Z tym podłożem to jest tak że dodałem na końcu żeby nie wisiała budka w powietrzu, ale coś się pomyśli z brudzeniem.... a jeśli chodzi o fotki to całość składałem z tekstur od cgtextures, po tym jak oblukałem budki na spacerku... portfolio Ci nie działa??

 

A dzisiaj zapodaje stary model, który postanowiłem skończyć "sracz", 871 trójkątów

 

becf2ba1d412d852.jpgacc58623591fea29.jpg6ef414285fa52eab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny model: Alfa Romeo 75, póki co około 4500 trójkątów docelowo około 7-9K modeluję tylko karoserię + prosty środek zapodam ciemne szybki to i tak nie będzie widać co w środku.. siatka póki co jeszcze nie zoptymalizowana i krzywa...

pozdrawiam

 

2b7c3bec36d95a23m.jpg

2268f71809ea4095m.jpg

297311ff64ab89bdm.jpg

 

a tutaj real foto:

e5434a93277a5490m.jpg

b3bdc6d0da8c2231m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeh żadnego komentarza przez cały dzień :( to sobie strzele posta pod postem na pocieszenie (a poza tym to mój wątek) kolejny etap modelowanie doszło prawie 1000 trojkątów... do zrobienia został tył Alfy tak że może jutro będzie gotowa...

aha co sądzicie o tych felgach, nadają się czy może coś z nimi "przykombinować" i zrobić bardziej fajowe..

 

c95600b614aab5fbm.jpg"]c95600b614aab5fbm.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się zatem żeby była;)

 

Mi się podobać jako samochód.

Osobiście uważam (bo z modelowaniem samochodów styczności nie miałem), że dużo trisów poszło Ci na modelowanie tych podwójnych lini przy szybach bocznych, drzwiach, na bokach samochodu, o te waskie paski mi chodzi. Taki szczegół po przykryciu texem w modelu low, który będzie dynamiczny, w ruchu, nie jest raczej istotny, zniknie po prostu pod kolorem. Wypadałoby takie linie, cięcią itp, po prostu namalować światłocieniem na texie..

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności