Skocz do zawartości

Finished 2d: Rahmos fleet


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh zaraz tu sepuku popełnie czy coś... aż boli ogladać takie świetne prace.

 

Tak przy okazji... z tego co wiem to robisz (czy moze juz zrobileś - tego niewiem) okładkę do Nemezis?... info mam od niejakiego ShadEnca (Andrzej Stój), bo sam dla niego do tego settingu pare prac zrobiłem...no ale moje rzeczy to się do twoich prac nie umywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest u mnie na pulpicie :)

Ludzie opanujcie się :P coraz lepsze prace i coraz częściej...

Ciekawe jak wyglądałoby gdyby dać mocną perspektywę powietrzną... nawet na tym lotniskowcu u dołu pracy.

 

Skorzystam z okazji - kilka pytań:

- ile czasu zajęło?

- ile godzin dziennie malujesz, gdy nie masz przerwy?

- jaki pędzel do detali - kółko czy coś kanciastego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wielkie dzięki wszystkim za komentarze. Naprawdę się cieszę, że ilustracja wam się podoba.

 

Marduk: niby mam robić ale kontakt coś ucichł i wątpię żebym coś wyprodukował w pierwotnym terminie. jeszcze zobaczymy jak ta współpraca się ułoży

 

ortheza: to nie moja wizja, concepty i projekty okrętów miałem narzucone

 

Mr Pank: heh jasne, zawsze służę pomocą :)

 

SzU: -pracka zajęła mi jakieś 20-30h (albo i więcej, niestety mój tryb pracy uniemożliwia mi dokładniejsze wyliczenie).

- maluje od rana do popołudnia, czasami jeszcze wieczorami jak mnie przyciśnie, różnie to bywa.

- do detali (i nie tylko) okrąglak

 

JakkaS: jasne, że jest, nie wiem tylko co Cię interesuje. cały proces jest tak typowy, że aż nudny :) najpierw robię sobie jakąś miniaturkę od razu w kolorze żeby złapać odpowiedni nastrój i kompozycję. jak miniaturka wygląda przyjemnie to najprawdopodobniej skończona praca też będzie miła dla oka (no chyba że się pogubię, co niestety jeszcze często się zdarza :/). no a potem to już od ogółu do szczegółu. miniaturkę/szkic do tej pracy załączam poniżej. nie wiem czy o to Ci chodziło, jak nie, to pytaj, z chęcią odpowiem :)

rahmossketchsmallym2.jpg

 

Yabbol: jasne, tylko napisz co rozumiesz przez przygotowanie techniczne. na konkretne pytanka łatwiej mi będzie odpowiedzieć.

 

dorzucam jeszcze zbliżenia jako ciekawostkę:

rahmosclose1largefu0.jpg

rahmosclose3largeog9.jpg

rahmosclose2largetc4.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..dzięki...dzięki. A chodziło mi bardziej o to czy wykreślasz perspektywę...konstruujesz całość czy jedziesz na żywca. Bo detal..kolor...i sam styl malowania to indywidualna sprawa ale chodziło mi raczej o samo budowanie ilustracji. Jeśli byś miał kiedyś czas (no kiedyś w końcu musisz go mieć :D) to fajnie by było jak byś coś skrobnął. :D Z góry dzięki.

 

Detale mnie rozwaliły :D hehe.

Powiem Ci jedno... jak trafiłem na twoja stronę w zeszłym roku to to mnie zatkało...ale od tego czasu zrobiłeś takie postępy....że szkoda gadać. Opraw to sobie i powieś na ścianę...bo już więcej wazeliny nie będzie hehe.

 

Jeszcze raz..świetna praca.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

cholera, co można więcej napisać... dołączam sie do zachwytów i podziwów, bardzo dobra praca gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności