Skocz do zawartości

Scena 3D: Future City


AravaL

Rekomendowane odpowiedzi

futurecitybd1.jpg

 

Witam wszystkich,

 

Zamieszczam tu prace przedstawiajaca koncepcje futurystycznego miasta.

Miasto utrzymane w stylu Blade Runnera. Wlasciwie bylo to pewne zlecenie, jednak w polowie drogi okazalo sie, ze nie do konca o to chodzi... wiec zamknalem ta prace tworzac z niej obrazek do galerii. :)

 

Co do strony technicznej - wiele tu photoshopa. Nie chodzi tu dokladnie o super wizualizacje, ale bardziej o oddanie klimatu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)

 

 

Wiekszosc rzeczy jest modelowanych. Elementy dodane w postprodukcji to daleka glebia miasta, chmury i kolory.

Detale w wiekszosci na teksturach. Niebieskie zabarwienia sa celowe.:)

 

Jaki czas produkcji? Szybko, jak to z deadline`ami bywa...

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Zamieszczam siatke:

wirexn0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachaszewski - Konstruktywna krytyka - dziekuje :)

 

Co do barw, to wlasnie zestawienie niebieskich i zoltych bylo w celu zwiekszenia kontrastu i faktycznie nie myslalem wtedy o glebi :).

 

Punktem centralnym w kompozycji mialo byc slonce (ogolnie glebia perspektywy), co po czesci sie udalo. Niestety nie do konca, bo obrazek zostal rozbity tymi swiatlami po lewej (z ktorych nie chcialem rezygnowac). Wyszlo ja wyszlo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo ładna, tylko że całość trochę chaotyczna. Brakuje jakiegoś większego obiektu który nie jest domem, żeby na nim skupić wzrok.

 

Budynki z prawej na dole (te jasne okna) jakoś dziwnie wyglądają, tak płasko, nie pasują tam.

 

Klimacik super, najbardziej podoba mi się ta ulica na dole, z tą czerwoną mgiełką z tyłu, mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimacik. Ja lubie jak jest duzo photoshopa, lepsze rzeczy wtedy wychodza. Lewa i prawa strona obrazu wydaja mi sie plaskie i jakby puste. Sa chyba zbyt oswietlone, jakby byly ciemniejsze wzrok bardziej skupialby sie na sloncu. Te swiatla po lewo tez chyba przeszkadzaja chociaz fajnie wygladaja.

Podoba mi sie srodek - slonko, mgielka, chumrki. Fajnie to wyszlo.

Jakby przyciac ten obrazek po bokach albo przyciemnic je bylby jeszcze lepszy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności