Skocz do zawartości

Teczka 2D: Omen2501 ImagineFX_Q&A WRZESNIOWY UPDATE


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, ze wyszedles wreszcie poza te swoja szablonowa twarz kobieca, ktora umieszczales w prawie wszystkich swoich pracach:) Ta nowa wyglada znacznie ladniej- to wreszcie jest ladna kobitka :P Przede wszystkim poprawil sie nos, bo to moim zdaniem byl glowny mankament w Twoich poprzednich rysunkach...(nie to zebym byl ekspertem, ale przy Twoich mozliwosciach troche mnie to klulo w oczy zawsze) :)

Ale odcienie skory to zes juz opanowal kolego :P (tak samo panienka ze stanikiem na oczach byla pod tym wzgledem mistrzowa).

Czyli mowiac krotko eliminujesz krok po kroku tych kilka elementow, ktore mi u Ciebie nie lezaly do tej pory... Az strach sie bac.. ;P

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakomita pierwsza kopalnia. jeździec też niezły..

 

a dalej to też dobrze, ale nie do końca bo z 'pewną taką sztywnością' i od strony pomysłu czy motywu to taka troche sztampa. portrety, potworki, statki i wybuchy - niby dobre, ale sprawia wrażenie jakby ci bardziej zależało na 'wymalowaniu tematu' bardziej niż na spontanicznym pobawieniu się kolorem, światłem etc. to taka słabsza strona twoich prac, jeśli mowa o światowym poziomie rzecz jasna ;] wydaje mi sie ze wlaśnie czegoś takiego brakuje zebyś wybił się na next level -- taki juz total full pro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnia no cóż co ja będę pisał... wystarczy sobie przypomnieć wcześniejszy TSP i rekomendacje na stronie głównej :P

 

Panienka przypomina mi Alysse Milano. Baaaardzo przyjemnie sie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Omen, poziom techniczny jak zwykle :)

Ale jeśli to miała być 'twarz pełna emocji' to chyba nie podołałeś. Dziewczyna z Raina miała ich znacznie więcej, emocje u pani tutaj są po prostu sztuczne

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbiernac: No ładnie, przy poprzednich pracach nawet nic nie wspomnial o twarzach - teraz mu sie przypomina ze są be :P Ale poważnie tak to wiem ze mam problem z nosami i szablonem w twarzach - walczę, walczę. Dzieki ;]

 

DavidLaser: Dzięki, chodź do full pro poziomu to mi o wiele wiecej brakuje. A przy ilości prac ktore robie miesięcznie ciężko jest by kazda byla lepsza od poprzedniej. Czasem sie przebłysk zdarzy ale komercyjni klienci zazwyczaj oczekuja komerchy :] A juz szczegolnie takie obrazki edukacyjne jakie robie dla ImagineFX maja sluzyc by cos konkretnego pokazac, sam to swietnie ująłeś - chodzi o to by "wymalowac temat"

 

noiprox: Tak jak napisalem - pani sie poplacze w artykule na ten temat, tu jest ujecie "before" ;]

 

Dzieki wszystkim za komenty i do nastepnego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

"Dzięki, chodź do full pro poziomu to mi o wiele wiecej brakuje" - co do tego full pro. ja ostatni wpadlem na strone pewnego chinczyka (?) i po prostu zostałem zmazdzony jego umiejetnosciami - polecam abys sprawdzil sobie -http://www.paperblue.net/

a jak lubisz kobitki to rowniez sprawdz http://www.ruanjia.com - choc tutaj sa tylko 2-3 prace na najw. poziomie. tak czy siak - motywujaca lub dolujace... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moribundus

Jeśli ktoś szuka ImagineFX to sprawdźcie to:

 

Poland

 

Distributor: INTERNEWS sp.j. G.Stepien

Address: 15/17 Kolejowa Str.

01-217 Warsaw

Poland

Telephone: + 48 22 632 5521

Fax: + 48 22 632 7783

Email: [email protected]

 

Poszperałem trochę na witrynie ImagineFX i trafiłem na te dane. Może tutaj coś zdziałacie.

 

Co do prac to nie mogę powiedzieć wiele poza to, że są naprawdę na bardzo wysokim poziomie. To tyle.

 

Pozdrówki all XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krab jest super. Nie wiem o co chodzi z tymi półprzeźroczystymi materiałami ale sama pracka bardzo przyjemna. Twarz też niczego sobie, chociaż jako przykład cieniowania poprzez upraszczanie bryły mogła by być bardziej uproszczona i czytelna :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imagineFX mam zamiar sie udzielać jak długo sie da, wiec mam nadzieje prenumerata sie nie zmarnuje. Na numer 34 szykuje sie fajny workshop ale na razie ciiiii ;]

No i w ogóle tam są niektóre takie artykuły ze sam sie uczę masy nowych rzeczy

 

Co do videotutoriala to jeszcze chwila i to raczej długa. Wciąż mój workflow jest zbyt chaotyczny by kogoś czegoś nauczyć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no amfę to Ty chyba wciągasz,że masz do tego wszystkiego cierplowość;D

światłocien,techniki,to jasne,że masz,ale te biliardy szczególików...-no przecież ten robak...niby zwykły robak,a tak serio to kupa odpowiednich kreseczek w odpowiednim miejscu i pewno nocka z głowy...

generalnie mi się robak podoba-jest jakiś taki świeży na tle Twoich prac i bardzo plastyczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen miażdżysz i wymiatasz ;) Świetne pracki, kolorki, kompozycja itd. itp. po prostu bajka :)

Btw. znalazłem stronke ImagineFX i tam dziale workshops są pdf'y do ściągnięcia za free, ale Twoich jakoś tam nie mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, slaby troche ale mam remont na glowie i sie wypsztykalem z pomyslow :P

 

Paster03:Te pdfy sa jakos losowo tam chyba dawane, niektore workshopy sie lapia niektore nie. Nie mi decydowac :P

 

Jakby ktos mial jakies pytania co do technik malowania (tak zeby sie to dalo zwiezle w miare wyjasnic) to walcie smialo, moze akurat sie na panel zalapie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i update skromny, ale z pewnością przydatny. Mówiłeś, żebyśmy sugerowali coś z technik malowania... kilka propozycji:

 

- malowanie architektury

- twarze i szczegóły oczy, nosy, usta (ale w sumie chyba coś podobnego było)

- malowanie broni (zarówno miecze, noże, szpady,..., pistolety, karabiny itd)

- różne faktury materiałów: od lśniących po chropowate.

 

takich kilka pomysłów ode mnie, może akurat się przyda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomosc jest taka ze warsztaty po pol roku przestaja byc wylacznoscia i bede mogl je opublikowac na lamach Max3d jak bedzie zainteresowanie ;]

Tyle ze po... angielsku :P

Hej ho, to jak z tą możliwością zamieszczania starszych tutoriali? :>

 

Co do pomysłów, to może coś z początków pracy, thumbnails, kompozycja, dynamika w ilustracji, kolor? Chyba najtrudniej jest właśnie dobrze zacząć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyslec ze juz niedlugo bede mial to na biurku sasasasa ;>

 

O odnośnie podpowiedzi hhh możne coś o perspektywie (choć pewnie przy architekturze wyszłoby to) albo o użyciu zdjęć, jakiś matte? Ewentualnie cos w klimatach podwodnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny design broni - podoba mi sie pomysl z ta jedna pukawka ktora moze zostac zupdateowana do wiekszego kalibru. no i tak btw: wiedze ze tez inspirujesz sie mocno francuskim designem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. przeszkadza mi ostatni plan :( jak ucieka to lepsza by była otwarta przestrzeń ..

 

no wlasnie mialem podobne odczucie co do calej sytuacji zakomponowanej tutaj... statek bardzo mi sie podoba w swoim wygladzie, konstrukcji... te dwa male takie juz mniej ciekawe, ale ogolem jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności