Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ostatnio obejrzałem 13piętro- całkiem fajny

włoską robotę- tez niezły

13 duchów- niezły

klątwa- może być (nie miałem napisów więc oglądałem po angielsku)

blade III- do D.

(była też 13dzielnica, i miś ale tego nie trzeba reklamować)taki jest efekt tygodniowego przesówania dywizji i korpusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

SWIII - świetne choć nie bez słabych momentów : Vader i jego okrzyk "NIEEEEEEE!!!"

ale kiedy pierwszy raz odetchnął przez maskę z wrażenia wysypałam całą paczkę M&M'sów na podłogę.

 

Sin City- genialny klimat, ale co oni mogli właściwie popsuć skoro mieli tylko zeekranizować tak fantastyczny komiks?

 

Teraz tylko czekać na Batmana...

 

(pytanie na które nie oczekuję szybkiej odpowiedzi: widział ktoś może "Klasztor Inversus" T.Kozaka? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie obejzalem pelna wersje Terminatora II z wszystkimi wycietymi scenami. Dopiero wtedy widac o co tak naprawde chodzi. Moge opisac jak komus nie chce sie ogladac

Przypominam ze t2 vedzie w piatek chyba na tvn leciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz obejrzałem Ice Age (wcześniej jakoś czasu nie miałem).

 

Bardzo fajny filmik... prehistoryczna wiewiórka ( to coś co lata z orzechem przez cały film) jest po prostu rozbrajająca :)

 

Juz 2 czesc koncza :D a fakt film swietny :D dobry jest sam koniec jak ta wiewiorka na ta wyspe trafila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.The Chronicles of Riddick Dark Fury- taki szmat czasu a nadal takie wspaniałe...

2.Sky Captain and the World of Tomorrow- ech,nawet, nawet...

3.Obywatel Kane- b.dobra klasyka

4.Asterix w Brytanii- to tż klasyka i w dodatku o wiele lepsza od Disneya.

5.Madagaskar- poprostu film wymiata, ale tylko w wersji ang po polsku to wielkie "G".

6.Sin City- lol film ideał... deklasuje wszystkie filmy Tarantino do rangi... no małej rangi.

 

A dalej zasnołem bo się jasno zaczeło robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem Coffe and Cigaretes, Jarmusha swietny film. W zasdzie caly film jest pociety na scenki w ktorych wystepuja dziwni ludzie oczywiscie popijajc kawe i przypalajac papierosa. Wlasciwie mowi o pewnej subkulturze(w pewnym sesie) pijacej kawe i jarajcej fajki, film jest ogolnie swietny...wystepuja w nim Iggy Pop, Tom Waits, GZA, RZA, Bill Murray, Buscemi, Benini i wiele innych, ogolnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin City- Podobał mi się bardzo. Rozrywka z elementami Noir + konwencji komiksu.

Star Warsy 3 - tak naprawde czekałem na Obi-Ani pojedynek. Reszta tak sobie.

Jacket - niezła obyczajówka. Ktos to wziął za horror LOL

 

A na topie u mnie Filmy Finchera oprócz Panic Roomu (totalna porażka) i może jeszcze Terry'ego Gilliana.

Lubię troche chore pokręcone filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po prawie 2 latach posiadania tego filmu, mocno sie zdopingowalem i postanowilem ogladnac: "Przerwana lekcje muzyki", jeden z lepszych dramatow jakie widzialem, switne role Angeliny i Winony oraz swietna muzyka w szczegolnosci "Downtown" Petuly Clark, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin City rządzi xD zwłaszcza Marv grany przez Mickey' a Rourke (a w kinie bylo 7 osób o.O) ale nawet przez 10 sekund sie nie nudziłem...cały czas na twarzy przy oglądaniu... polecam...w sky capitan było stylizowanie na taki stary film / komix cos w tym stylu ale w porównaniu z sin'em to tak jakby sky capitan'a nie było

 

...w 2006 bedzie Sin City 2

 

i Batman 5...begins przejrzałem tylko na kompie bo miałem ruski dubbing lol xD ale podobno bardzo dobry... hit kasowy...no i oczywiscie bedzie batman 6...kontynuacja batmana begins...

Tu oczywiście cos ciekawego bo batman 5 jest prequelem ... a batman 6 bedzie sequelem prequela... chyba jeszcze nie było czegoś takiego w kinie :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA ostanio zobaczylem najgorszy film w swoim zyciu, House of the Dead, tytul wziety z fajnej gierki.

 

Niech zaczne, w filmie zostaly urzyte screeny z gry.....ok fabula wyglada tak, jest grupka przyjaciol, wszyscy sa przedstawieni przez narratora, podczas przedstawienia bohaterow na ekranie pojawiaja sie jakies badziewia ala kukly i screenshoty z gry. W koncu zawijaja sie na wyspe, gdzie odbywac sie miala techno parada....i zaczyna sie, jeszcze w rzadnym filmie nie widzialem tak dlugiej i beznadziejnej walki z zombiakami, efekt obkrecania kamery zostal urzyty wokolo kazdej z postaci bohaterow, zwykle obkrecenie, monotonne.....

 

ale najlepszy jest moment kiedy ginie dzieczyna(rip) jednego z bochaterow, stop, zblizenie na oko iiiiiiiii Mega techno mlucka stroboskop scen walki przez minute, albo i dluzej....eeeeee error, pomocy siostro daj szpryce!

 

naprawde nie polecam :)

 

i co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he widzialem wczoraj film produkscji koreanskiej ,,przebudzenie dziewczynki z zapalkami'' , zapowiadal sie fajnie ale w koncu wyszlo na to ze kicha straszna...

Jest sobie dziewczynka z zapalkami, tylko ze zamiast zapalek ma zapalniczki he he, i nikt od niej nie chce ich kupic, nie ma co ze soba zrobic, wiec wdycha gaz z zapalniczek, to jest dopiero poczatek,

jest sobie dwoch kumpli ktorzy uwielbjaja grac w gry komputerowe, jeden jest dusza towarzystwa, drugi cichy i malomowny, poznajemy ich w scenie gdzie spotykaja sie z dziewczynami, oczywiscie obie laski wola tego wygadanego...

 

....wiec ten cichy stara zdobyc dziewczyne co lubi grac w gry komputerowe, poznaje jedna, ale okazuje sie ze jest juz zajeta i bohater podlamany krazy sobie po miescie, w koncu spotyka dzieczyne z zapalniczkami,...

 

....i kupuje od niej zapalniczke, na ktorej jest wypisany numer telefonu, dziewczyna odchodzi, on podaza za nia w pewnej odleglosci, okazuje sie ze dziewczyna jest prostytutka...

 

...postanawia zadzwonic pod podany numer, pod ktorym wlacza sie automat i pyta goscia czy chce sie dostac do gry pod tytulem przebudzenie dziewczynki z zapalkami hyhy, no i tu sie zaczyna badziena czesc filmu jak to juz jest w grze, agra polega na kupieniu wszystkich zapalniczek od dziewczyny i uratownie jej przed zamarznieciem, hyhy pojawia sie wiele innych bochaterow np Lara /(i tu podpis tak jak Lara Croft tylko ze lesbijka) he he film oglnie jest dziwny troche go nie czaje momentami, koreanczycy musza miec inny smak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War of The Worlds - wiadomo, film Stevena Spielberga. Chyba za dużo oczekiwałem od filmu znając nazwisko reżysera. Film IMHO zdeczka przereklamowany :/. Efekty oczywiście świetne, Tom Cruise również świetnie gra :)

 

!!SPOILER ALERT!!

Parę scen bardzo fajnie zrealizowanych, mi osobiście przypadła do gustu najbardziej ta, w której uciekający ludzie zabierają samochód bohaterom. Świetna scena :).

Również ujęcie podczas jazdy samochodem (sam początek, zaraz po opuszczeniu miasta), jak Ray wyjaśnia dzieciom co się stało, bardzo fajnie zrealizowane.

!!END OF SPOILER ALERT!!

 

O ile początek i rozwinięcie bardzo ciekawe to zakończenie bardzo mi się nie podobało :/

 

Czy polecam ? Myślę, że warto obejrzeć film dla gry Toma Cruisea, efektów i pracy kamery. Aaa no i oczywiście rewelacyjnej jak zwykle muzyki Johna Williamsa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów - dzisiaj wstąpiłem do Cinemy i akurat za 15 minut był seans (na sali raczej pustawo)

BOŻE jak można tak demolować ten nasz światek?!! Kto to później będzie odbudowywał, już w Dniu Niepodległości był niezły sajgon, ale tym razem już chyba więcej zniszczyć się nie da ;)

Efekty jak to w dzisiejszych czasach - były. Dźwięk w miarę przyzwoity - szczególnie pioruny!

W sumie ciekawy obraz całkowitej ludzkiej beznadzieji z kompletnym brakiem pomysłu na koniec i jeszcze ten maksymalnie naiwny wątek z synem Cruise'a... Jakież to tandetnie-amerykańskie:)

Obejżałem i na jakiś rok filmów mi powinno wystarczyć. Mimo to polecam obejżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostopem przez galaktykę – bardzo sympatyczny film.. nie głupi, zrobiony z rozmachem aczkolwiek nie przeładowany efektami, wiele fajnych pomysłów.. trudno znaleźć jakikolwiek minus. Polecam jeśli ktoś gustuje w angielskim humorze (aczkolwiek humor ten jest o wiele lżejszy niż np. w monty phton`ie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin City - najlepszy film jaki do tej pory widziałem, miodzio szczególnie dla fanów komiksu i Tarantino ( jestem fanem i tego i tego :) ) POLECAM

 

Wojna Światów - taki ot co spoko film, 7/10

 

Efekt Motyla - rewelka, świetny scenariusz, świetne wykonanie, POLECAM

 

Equilibrium - najlepszy film SF jaki widziałem, dziwie się że nie zyskał popularności.

Świetny pomysł z walką na guny ( takie gunowe karate :)) Również POLECAM

 

Królestwo niebieskie - średniawa, spodziewałem się czegoś lepszego

 

Amelia ( dopiero przedwczoraj ) - fajna komedia, nietuzninkowe podejście, aczkolwiek momentami scenki były żałosne, ale i tak POLECAM, bo filmik nietuzinkowy :)

 

A skoro już asfalton poruszył tak kino koreańskie to POLECAM film w stylu tarantino : "OldBoy"

 

P.S Jak widać dużo filmów polecam :]

 

Edit : YEeeeeeeeee....300 post :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synus gratuluje 300posta;)

 

A widzial ktos moze obled? Podobno strasznie psychiczny film... a Sin City ogladalem ale mialem chyba kopie zla bo w czarnych kolorach wszystko bylo i tylko krew czerwona (a moze tak ma byc?)... Polecam film - Pocalunek dziewczyny, extra produkcja

 

EDIT: powiadasz ze jest w takich kolorach.. hmm to kiepsko, a ten obled i tak obejze;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń : Sin City właśnie jest w takich kolorkach. Widziałem "Obłęd", film podobny tematem do "Efektu Motyla", jednak nie ta klasa, ogólnie średniawa ( nie średni tylko średniawa ( to ma bardziej negatywny wydźwięk ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostopem przez galaktykę jakoś mi nie podszedł. Rozbawił mnie tylko raz jak Marvin strzelił do obcych (nie pamiętam jak się nazywali). Za to polecam książkę. Nie wiem czy ją czytałeś Batou, ale zapewniam cię, że jest 1k x lepsza. Może dlatego się trochę zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem. Przeczytam.

 

W filmie byłe wiele momentów które mnie rozbawiły. Np. kapitalny był motyw na początku jak zostali uwięzieni w śluzie tuż przed wyrzuceniem w przestrzeń kosmiczną. Cała scena była piękna chodź zauważyliśmy z ojcem że tylko my podczas niej się uśmialiśmy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojna swiatow: padaka, slabizna i nie polecam ogolnie, ostatnio spielberg nie potrafi jakos sklecic filmow, niby wszystko w porzadku fajne scenki, dobra gra aktorow, zdjecia i efekty a w koncowym rozrachunku jak to sie wszystko zlozy to wychodzi nijakie takie. Generalnie poczatek byl fajny, potem tez nie bylo zle, ale scenariusz tego filmu jest strasznie naiwny, pomijam cale to napuszenie amerykanskim patosem, film jest po prostu momentami glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O jeden most za daleko" :DDDD ogolnie to fajny film poniewaz... poniewaz mnie sie podobal i byl to wojenny, moze i nie wszystko w nim bylo zrealizowane tak jak trzeba ale to jest klasyk (1977)... ogolnie to musialem go obejrzec bo o tym bitwe robie;) pozdrawiam babcie i wnuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Madagascar kolejny raz Polska ekipa pokazała jak się dubbinguje filmy! Smiałem się do łez!

 

Teksty niesamowite!

 

Pingwinki powalające!!!!

 

Swietny harakter grafiki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z kina - "Wojna Swiatow" of kors, bo to na topie i Spielberg'a.

Moje odczucie ? .. Beznadzieja!

Film nie trzyma sie kupy, nie ma wartkiej akcji, raz jakies smuty, raz znowu emanuja tylko efekty z ekranu, no porazka. Do tego wspomniana amerykanska sieczka - wszedzie ich flagi, syn glownego bohatera co to idzie na smierc bo..... ... bo musi (tylko takie wytlumaczenie uslyszalem). P-O-R-A-Z-K-A

Nawet dla efektow CG nie warto, wszystko to juz bylo, ladne, wiadoma sprawa, nie ma do czego sie przyczepic, ale bez fabuly to to takie "animacje" tylko.

Podsumowujac - kino+ten film = strata pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ... wg. mnie rowniez uwazam za beznadziejny ...

 

SPOJLER

 

gdy jedize z dzieciakami w samochodzie i maly mowi "to terroryści ?" to mnie rozwalilo na maxa ... wszystko u amerykanow kreci sie wkolo terrorystow bo nie wierze ze w ksiązce jest taki dialog ... z resztą po scenariuszu duzo spodziewac sie nei mozna ksiazka kupe czasu temu byla napisana ... ale co nei znaczy ze to usprawiedliwia ...

 

dla mnie jeden z gorszych filmow Stevena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Sin City - miooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodzio :) Obejrzałem raz i muszę obejrzeć raz kolejny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman poczatek - najlepszy film o batmanie jaki widzialem [nie karykatura i nie cukierkowy jak reszta,bardziej realny]

 

Wojna swiatow - hem malo wspolnego z ksiazka[za co wielki minus],troszke za krotki ,ale efekty specjalne miodzio no i klimacik tez jakis jest chociaz mega "amerykanski" nio i jak na Szpilberga to slaby:)

 

RH+ - hem nasz krajowy - jak by wywalic kilka set mega debilnych scen to bylby calkiem oki :D ale nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wsumie scenariusz taki nedzny byl ale dla efektow specjalnych mozna zobaczyc :)

ale polecam ksiazke mistrzowska jest i wsumie od niej sie chyba zaczol caly front s-f w literaturze ...

zreszta "Raport mniejszosci " Szpilberga tez mi sie srednio podobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wojnę światów" bez żalu sobie podaruje.Wczoraj ogladnelam sobie "Team America" i to jest jedna z lepszych amerykanskich produkcji jakich w zyciu widzialam.

tworcami sa autorzy "southparku" wiec mozna siedziec i smiac sie jak glupi non stop.

Pozatym piosenki w stylu :

"America!!-Fuck yeah!!" ; "We all have Aids!"; "I'm lonely" -ktora spiewa Kim Dzong Ill głosem Cartmana :D aaaaa! coś fantastycznego! terroryści mówią tylko "Muhhamed dzihad!".

POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

"I robot" (stare ale dopiero teraz ogladnalem) - bardzo mi sie podobal

"Wojna swiatow" - jak dla mnie klapa calkowita...szkoda kasy, tyle szumu narobili przy reklamowaniu, a jak dla mnie niewypal :/

teraz czekam na "Ziemie Zywych Trupow" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War of The Worlds - 4/6 - za efekty, bo historia troche 'nie-ten-teges' [chodzi mi o glownego bohatera + jego problemy z rodzina :/]

Sin City - 6/6 - miod :D

Mr. & Mrs. Smith - 5/6 - ot mozna obejrzec

Sumberged - 3/6 - ot kaszana =/

After The Sunset - -4/6 - mozna sie posmiac ;>

Paid In Full - +4/6 - ghetto, lata 80te - kul ;] [czarnuchy sie woza BMW oO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności