Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem ten film. trochę się zawiodłem, ale tylko dlatego że spodziewałem się po nim czegoś innego.

wcześniej oglądałem 2 filmy tego samego reżysera (before sunrise i before sunset) podobnie jak waking life, film jest w 100% wypełniony dialogami. a opowiada historię tej parki na ostatnim zdjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superman Returns.

 

Ufff. Film mi sie podobał. Mało, bardzo mi się podobał. Brian Singer pokazał że potrafi zrobić film wypasiony emocjami.

Polecam.

 

Powiem tylko, że w scenie początkowej z samolotem emocje były takie, że mi chyba sta.... a moja żona się popłakała (ona tak ma).

To co mi sie najbardziej podobało to pokazanie cukierkowego lalusia z sercem na dłoni (nieźle zagrane) w brutalnum świecie, który nie potrzebuje Supermana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trainspotting

The Great Raid

The Wedding Crashers

kultowego "TGND" no cóz ciezko dorównac takiemu filmikowi, ale mimo wszystko polecam:D

Animatrix

TheBrothers Grimm

Posejdon

 

 

 

no tez sie wybieram do IMAX'a na superman'a ale recenzje jakie o nim czytam sa raczej kiepskie

wiec sam nie wiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superman Returns. moim zdaniem było by lepiej gdzyby po tym upadku superme po reanimacjii umarł stoche smutno by było ale nadzieją że ma syna itd

ale i tak mi sie podobał

 

Baldack

Animatrix o tak raz na tvn widziałem i jescze na dysku mam trajler co jakiś czas go oblookam wypas pełną gębą gdybym potrafił zrobić choś jedną scenke z tego filmu to potrafiłbym wszystko ;-PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Superman moglby juz nie powracac -jak sie pomysli to nuda i to w najgorszym wydaniu po tym rezyserze spodziewalem sie o wiele wiecej (po aktorach nie (no moze poza 1) ) ale na szczescie czeka mnie odtrutka w postaci Blade runnera (wersja rezyserska) strait from da USA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Donnie Darko" film nie najnowszy bo z 2001(ale tez nie jakis stary:P) mi sie podobal naprawde swietny!!! jezeli podobalo ci sie "Efekt Motyla" czy "The Jacket" to naprawde nie ma co sie zastanawiac tylko trzeba siegnac po ten film:)...dobre kino jak na amerykanski film to nie chodzilo w nim o efekty specjalne czy tzw. mega Akcje ale o bardzo dobra fabule, dobra gre aktorska:)

POLECAM:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - te od baldacka sa naprawde ciężkie :) zwłaszcz Donie Darko(motyw zająca) i Requiem (babcia i lodówka) :)

 

Mi z takich bez rąbania itd to podobała się Osada.

 

Teraz leci fajny serial na tvn - zyce na fali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fast and furious: Tokio Drift - podobal mi sie :]. Rrrrrr te fury, mrrrrrr te Japonki ;))))

 

Fortune RX7 {ktorym jezdzil Han} - damn, zakochalem sie w tym aucie :D

 

heh nom autka były piękne - ale jeśli chodzi o filmiki z szybką jazda - INITIAL D - szczerze polecam - zwłaszca za scenki jazdy w górach - moim zdaniem to właśnie z tego filmu dość dużo ściągnięto do fad:td :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 przecznic (16 Blocks) - liczylem ze Bruce Willis pokaze co nieco z tego co pokazal w Szklanej pulapce, jednak to nie to samo; zawiodlem sie choc film do najgorszych nie nalezy

Choas - calkiem calkiem!, niespodziewane zakonczenie i nawet ciekawe :)

Wzgorza maja oczy - jak ktos przepada za filmami typu wszystkie czesci Zywych Trupow czy Resident Evil to spodoba sie ten film. Mi osobiscie sie bardzo podobal; jest pare dosc krwawych scen ale w koncu to horror! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem Lśnienie, super, fajnie trzyma klimat... qrde King to mój guru :)...
hehe akurat Kingowi sie ta ekranizacja nei podobala najbardziej :D ale fakt film dobry chociaz momentami lekko czuc te 2 godziny :D ale jaka końcówka ! az zalowoalem ze wczesniej czytałem ksiązke :D

ogladalem ostatnio pulp fiction kurcze jak Tarantino fajnie te filmy robi :D ze nie wspomne juz o sincity - ogladam film po ciemku w nocy w sluchawkach...dwie godziny pózniej nie wiem co o tym filmie myslec, był dziwny. w zasadzie to ogladałem go bez jakiegos głebszego zaangazowania a mimo to nie mogles sie oderwac

no i oczywiscie w podziwie dla talnetu Tarantino załatwiłem sobie jeszcze Kill Billa, hehe smieszny troche film chociaz nie wiem czy to była komedia :) troche liniowa fabuła ale mozna zobaczyc, ze da rade to nadrobic dobrym montazem i innymi rzeczami jak Umą Thurman, japonkami z katanami :D itd

co ja tam jeszcze ogladałem...

Stay Alive - hmm w zasadzie to standartowy amerykański horror dla młodzieży w zasadzie tyle wystarczy (wszystko jasne )

Czekamy na POTC on end of the world i Spidermana 3 bo fajnie sie zapowiada...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem

 

Auta - Bleeee ... nie lubie filmów w których ozywia się to co jest sztuczne i zrobione w prawdziwym świecie przez człowieka ... ten film dopieścił moje zdanie, że takie filmy są słabe ... choć to byłą jedyna rzecz w tym filmie która mi się nie podobała ... ;)

 

Skok przez płot - mi się podobało ... zwłaszcza wiewiórka :D ... choć muszę powiedzieć, że akcja była przewidywalna i podobną problematyke już nie raz widziałem w kinie ... mało oryginalny pomysł ... ale wykonanie ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard Candy

VanHelsing

 

 

Hard Candy -> z całym szacunkiem Baldack ale ten film kupy sie nie trzyma.

Jak poznałem się z moja żoną to ona chciała mi udowodnić parę rzeczy na temat samoobrony. Udowodniłem jej w dwie sekundy, że jak facet chce dorwac kobietę to to robi a ona nic na to nie poradzi, a ona jest naprawdę silną kobietą. Poza tym fakt, że facet sie powiesił przez jedno zdjęcie - proszę.

Facet poza tym wykazał całkowity brak instynktu samozachowawczego. Pomijam kwestię że dał się zagadać 14-latce, nie wspominając o tym że większych sk..... niz pedofile to chyba nie ma, a oni tak łatwo sobie nie dają w kaszę dmuchać.

A teraz kilka punktów na temat jakie ona ślady zostawiła dla Policji:

- zdjęcie zaginionej panienki (dziwne, szczególnie w domu zawodowego fotografa)

- o innych nie ma mowy

A teraz dlaczego mieliby jej szukać:

- trup nosi liczne slady wskazujące na poddawaniu torturom (slady otarć na rękach i nogach, ślady po paralizatorze, ślady farmakologiczne wskazujące na stan odurzenia)

- obecność nieletniej w domu podacej się za siostrzenicę i funcjonariusza policji w czasie zdarzenia

- ślady strzałów z broni (świeżo wypalony proch na lufie i jego brak na rękach ofiary)

- ślady noża na ścianie

- ślady włosów i inne mikroślady osoby obcej w mieszkaniu i odciski palców w samochodzie.

 

Zakończę w tym miejscu. Normalnie bym się nie czepiał ale ten film nie wygląda na "sensacyjny" czy tez "thriller". Może to miał byc film ambitny ale jest zbyt wiele dziur w tej teorii.

 

O Vanhelsingu nie wspomnę poza tym, że nawet efektu sa do dupy. No dobra, troche lepiej od pana kleksa w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wogóle nic nie oglądałem, więc kilka dni temu poszedłem do wypożyczalni i wziąłem sobie film pt. Jaskinia (The Cave). Odpaliłem i w połowie usnąłem... musiałem dokończyć na drugi dzień i tez mało co nie usnąłem... Film naprawde dno, moja osobista ocena 2/10.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky Number Slevin(Zabójczy numer) nie wiem jaki to gatunek kryminal?...troche komedi, ale film jest swietny :D... nie dostyc ze ma jaja to fajna zakrecona fabule:D...i niby przepis standardowy bo wszystkiego sie dowiadujemy na koncu, i sa zwroty akcji i to cos:D...

polecam.

 

twoja wypowiedz

co do HC moze masz racje z tymi niedorobkami, ale film naprawde sie swietnie oglada ten poczatek taki "Kwiatki&Serduszka" a potem taki zwrot akcji chyba nie powiesz mi ze to cie nie zaskoczylo?...bo mnie jak cholera:P:)...fakt moze mial to byc ambitny film itd...

ale najwazniejsze ze na tobie tez zrobil spore wrazenie?...skad wnioskuje...

po twojej wypowiedzi bo sie nawet rozpisales:D... wiekszosc osob w tym watku kwituje film tak np.

"Van Helsing" ale badziewie

pozdro:)...

to moze polec cos ambitnego tylko nie jakiegos Bogottena...bo to juz widzialem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio czyli jakies 10 minut temu skonczyłem na tvn ''Dowód życia'' - dobre - polecam.

 

Tez wczoraj to oglądałem. Na początku wmawiałem sobie, że pójde spać...ale film mnie wciągnął i przesiedziałęm do końca;) Dobry film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów oglądałem Hyper Cube (tvp2) ... kurde:

 

Oglądałem Cube, Hyper Cube i Cube 0 ... czyli 3 części i dalej w sumie nie kapuke o co chodzi ... grrrrr ... nie lubie aż tak długiej tajemnicy ... w sumie ze wszystkich Cube najlepszy jest Cube 0 ... jest to najnowszy odcinek z serii ale jakby to powiedzieć ... twórcy chyba cofnęli się w czasie i jakby chcieli zrobić odcinek opowiadający to co działo się przed pierwszą częścią ... może stąd liczba 0 w nazwie Cube 0 ... kurcze ... zamiast wyjaśnić sprawę to cofnęli się by jeszcze bardziej zakręcić ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności