Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to jak tak pare swoich dorzuce :D

 

Wszystkie filmy Quentina Tarrantino: jackie brown, reserviour dogs, pulp fiction (ten akurat tak srednio bo zbyt poszedl pod publike) i aktualnie kill bill vol 1. Aha no i jeszcze mozna dodac \"cztery pokoje\". Aha ale dodam ze zeby naprawde polubic QT to otrzeba ogladnac dosc duzo filmow ktore w pewnym stopniu parodiuje.

 

A tak gatunkowo:

Horry

Wszystkie japonskie ringi, Blair witch project (pierwsza czesc bo ta druga juz taka pod publike) dalej to juz leci jak leci od zywych trupow po mexykanska masakre pila mechaniczna i oczywiscie martwica mozgu:D swietna komedia.

 

sc-fi

To tak generalnie wszystko co ma klimaty jak z obcego zadne tam startreki itp itd. Np starship troopers (klasyk), kula, szescian :D (ale tylko pierwsza czesc).

 

No i oczywiscie tam inne filmy ambitniejsze. :D

 

Z seriali to tam ktos napisal o \"thats 70\'s show\" b fajny serial komediowy wlasnie mi sie konczy sciagac piata seria :D I 24 ogladam juz III serie :D

 

TV raczej nie ogladam bo mnie wkurzaja lektorzy i tlumaczenie takie bezsensowne ze sie poprostu nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj ogladnalem Odyseja Kosmiczna 2001 ( lekko sie spuznilem ;) ), film bardzo fajny niektore sceny powalaja jak na tamte czasy.

 

Aha, no i jeszcze dopadlem cala serie Alien, moim zdaniem druga czesc zdecydowanie najlepsza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie robie nieraz takie maratony calodzienne \"KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW\" ogladam wtedy od pierwszej czesci do \"Nowego Koszmaru Wes\'a Craven\'a\" a teraz ostatnio ogladalem FREDDY vs JASON i musze powiedziec ze czasami nawet sie lekko stresowalem :D

Film podobal mi sie i jest trzeci w hierarchii koszmarow z ulicy wiazow - po pierwszej czesci i trzeciej... Fajne efekty (ale bez przesady - Matrix 2 :D), dobra gra aktorow, trzyma w napieciu i z lekkim strachem sie oglada, no i to, co ce\'chuje\' :| kazdy horror - KLIMAT!! super oddany klimat snu i psychozy!... Polecam ten film... jak nie ogladales wszystkich 7 czesci i teraz Freddy vs. Jason to zaluj!! :D:D:D POLECAM FILM ZE WZGLEDU NA KLIMAT!

 

Edit:

Podobalo mi sie jeszcze samo zakonczenie... (jezeli nie ogladales to nie czytaj tego na czerwono...) Jak Jason jusz po calej walce na pomoscie i po wyjsciu z obozu- wynurza sie z jeziora z glowa Freddy\'iego i gdy przechodzil obok kamery freddy (jego glowa) mrugnela okiem - tak jakbychciala powiedziec to jeszcze nie byl koniec serii

i \"JA TUTAJ JESZCZE WROCE... JESZCZE MI SIE PRZYSNISZ\":D...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Martwica mózgu\" - hehe filmik wymiata :D

 

pozniej na uwage zasluguje napewno \"K-PAX\" ... i efekty muzyczne.... :D

 

no i niezle sie usmialem na 1 i 2 \"strasznego filmu\" a tak pozatym to horror ... klasyki ... piatek 13 ... Freddy .... hihi .. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno kill billa i delikatnie mówiąc nie przypadł mi do gustu. Owszem bardzo dobra realizacja itp. ale na Boga! O czym jest ten film?! Jedyne uczucie, jakie towarzyszyło mi przy oglądaniu to mdłości (wiadomo czemu). Jak dla mnie bezsensowna rzeź, a w przerwach między kolejnymi mordobiciami praktycznie nic ciekawego się niedzieje. Może po prostu nie załapałem \"klimatu\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wcześniej wspomnieć o Szeregowcu Ryan`ie. Jak dla mnie najlepszy film wojenny. Realistyczny, pięknie sfilmowany, trzyma w napięciu. Kawał świetnej roboty S. Spielberga.

 

Najlepszy serial : Kompania Barci

 

Jeśli już jestem przy serialach to kiedyś uwielbiałem \"Na południe\". Trafiały się tam odcinki wręcz tragiczne jak i bardzo, bardzo dobre. Poza tym bardzo sympatyczni główni bohaterowie. Od czasu do czasu występował tam Leslie Nilsen znany z serii \"Naga Broń\" (kapitalne filmy, przy których zawsze z ojcem ryczymy ze śmiechu [lol2]).

 

A jak już jestem przy komediach :D to Różowa Pantera z genialnym Peterem Sellersem po prostu rządzi. Sam widok inspektora Clouseau, z wiecznie poważną miną, w legendarnym prochowcu i z mocno naciągniętą na czoło czapką doprowadza mnie do śmiechu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Samuraj - wreszcie obejrzałem, niestety na kompie, żałuję bo chętnie bym popatrzył na sceny batalistyczne na dużym ekranie. Film bardzo mi się podobał, wprawdzie nie udało się uniknąć pomapatyczności hoolywoodu, ale mogło być znacznie gorzej. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freaky Friday! czyli zakrecony piatek... Fajny, duzoi humoru, niezle sie usmialem przy ogladaniu tego filmu chociaz przy ogladaniu filmow za bardzo nie smieje sie... Bardzo zabawny... polecam kazdemu, myslalem ze to film dla 14-15 latkow ale powaznie mowiac ogladnijcie sobie !!

POLECAM!

Dobre jest5 talkze film polski Cialo, tez ogladalem... ale Zakrecony piatek jest :D:D:D :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w TV leciala \"Europa Europa\" Agnieszki Holland, polecam, generalnie film o mlodym zydzie ktory najpierw trafia do komsomolu a potem do hitler jugend podczas WW2 (hehe wiem ze film byl nie do smiechu ale rozbawila mnie scena snu gl. bohatera w ktorej siedzial w szafie z hitlerem :) ktory tez byl zydem hehe :D )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem ostatnio Jeepers Creepers 2- kiepskie. Słaby klimat, troche śmieszne, ale tak to nic ciekawego.

 

Szkoła Uwodzenia 2 - całkiem niezły, musze powiedzieć że mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoła uwodzenia 2 nieumywa sie do pierwszej cześci - takie jest moje zdanie

 

dotatnio ogldałem również Darkness i musze poweidzieć że film trzymał mnie w napieciu prefekcyjny klimat :) - Silent Hill :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullitt. Świetny film - IMO scnea pościgu jest dalej najlepszą sekwencją w historii kina... Latający mustang na ulicahc SF :) Każdy kto lubi/kocha/szanuje stare poczciwe amerykany musi obejrzeć. Poza tym dobry film sensacyjny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight club - Strasznie porąbany filmik.

Truman show - nie był taki smieszny

Ostra jazda - oglądałem kilka razy, bardzo fajny

 

 

Czy ktoś wie może gdzie można znalez napisy do cheech and chong\'s Up in smoke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA - i dobrze, że Sebastian umarł - tak to bym tego filmu nie starał się nawet zapamiętać, a tak proszę :)

 

Fight Club - Można go nazwać innym, nietuzinkowym, nietypowym ale NIE tak jak ty to określiłeś :P

 

A tak ostatni z tego co się obejżało :

 

Stara Baśń - OMG! Przy tym to \"Ogniem i mieczem\" powinno dostać min 10 oskarów. A \"WieŚmin\" jednego w dziedzinie efektów specjalncyh :)

Kru - trzeba było jeszce bardziej mnie zniechęcić to bym chociaż nie marnował tych dwóch godzin.

 

What A Woman Wants - bardzo miła i ciepła komedia, dobra na jeden z tych nudnych wieczorów.

 

Przerażacze - lubię wracać do tego filmu, ma to COŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni (They) - horror, taki sobie, chcieli zrobić coś z gatunku horrorów które są straszne pomimo ze nie widac tego co straszy, do konca im nie wyszlo, nie polecam, ale i nie odradzam, przeciętny film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Samuraj- Film dobrze wyżerysowany, fajne pojedynki i sceny batalistyczne. Ogółem film obejrzałem ponieważ uczę się kendo (dokł. iaido) i uświadomiłem sobie że być aktorem to nie jest łatwa sprawa... Tom Cruise jest chwalony przez wielu wschodnich mistrzów kendo że opanował dość dobrze walkę kataną w tak krótkim czasie. Może to jakoś głupio brzmi ale ja już zasypiam przed kompem, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pewnie cie zainteresuje snakequ ze podczas jednej ze scen wielce szanowny tom cruise malo co nie stracil glowy hehe poniewaz nie zdazyl sie odsunac i tylko wielki kunszt partnera ocalil jego glowe wiec moga oni sobie go chwalic :) a film chetniem obejze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladałem ostatnio \" między słowami \"- gorąco polecam - bardzo fajny film - niskobudżetowy ale jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem - klimat, cała histora (czasami zabawna czasami wzruszajaca) - masa dobrego kina:D

 

Pozdr

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejzalem w HBO \"Halloween Resurection\" - ojej czy dzis juz nikt nie potrafi zrobic dobrego horroru? Takie filmy zwykle sa naiwne, ale tu czulem sie jak by mi wszczepiono wprost z Pentium - modul przewidywania zdarzen:D

Ostatni DOBRY horror jaki mnie zaskoczyl to byl The Ring w wersji USA.

Tymczasem w TVN Turbo jacys amerykanscy misiowie wciskaja pierdoły na temat aut - zalosne (niby ma byc smieszne hehe), juz lepiej jak reklamuja supersrodek do nablyszczania karoserii ktorego nawet laser nie przepali...

Chyba ide spac!

Czesc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzane:

Miedzy słowami - niezly film.

Looney Tunes Back in Action - raczej slabe chociaz ma momenty

Duza Ryba Tima Burtona - kapitalny film, kolejny majstersztyk tego rezysera, ale jak nie lubiliscie jego poprzednich to sie nie wybierajcie, ale ja go po prostu uwielbiam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności