Skocz do zawartości

Mecz POLSKA-NIEMCY obstawiamy zwyciezce


piksar

Kto wygra  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Polska-Niemcy 0:0
    • Polska-Niemcy 1:0
    • Polska-Niemcy 2:0
    • Polska-Niemcy 3:0
    • Polska-Niemcy 0:1
    • Polska-Niemcy 0:2
    • Polska-Niemcy 0:3
    • Polska-Niemcy 1:1
    • Polska-Niemcy 1:2
    • Polska-Niemcy 2:1
    • Polska-Niemcy 2:2
      0
    • Polska-Niemcy 2:3
    • Polska-Niemcy 3:2
    • Polska-Niemcy 3:3
      0
    • inne
    • Polska-Niemcy 3:1
    • Polska-Niemcy 1:3


Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie wielkiego nie stalo wygral lepszy :), martwi mnie tylko to iz Boniek i nasz najbardziej znany emeryt bramkarz bedzie mial powody do wiieeeeeeeeeeeeeelkiej krytyki i dzgania Leo ile wlezie bo przeciez moglismy nawet 10:0 wygrac z Niemcami :).

Tak czy siak zle niebylo w ogolnym rozrachunku remis (wygrana Kubicy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda gadać... gra Pana Krzynówka i Żurawskiego to jakieś nieporozumienie... jak jacyś amatorzy...

 

qrna wchodzi taki Piszczek, chłop z wakacji przyjechał i ziemie gryzie...

 

a te leśne dziadki tylko narzekają...

 

było by dobrze gdyby wszyscy grali jak nasz nowy nabytek... bez kompleksów...

 

brakło walki... :( kibice się spisali rewelacyjnie, dali czadu... ;)

 

a gadanie że brakuje Błaszczykowskiego czy innych to nic nie da:P

 

poprostu naszym niektórym piłkarzom brakło przysłowiowych jaj...

 

profesjonaliści grają walczą na boisku i ziemie gryzą o każdą piłkę, bez kompleksów...

 

choć ta bramka ze spalonego to też mogła być...

 

Podolski zachował się na poziomie i widać było że nie bardzo się cieszy...

 

wygrali lepsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pogratulować "władzom" PZPN które nie chciały kiedyś Podolskiego w reprezentacji..

 

Pije 4 piwo. ...

A ja ósme... co nie zmienia faktu, że mieliśmy piknikowe popołudnie z małym zgrz\ytem... co ja pisze wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje wypite 12 i wcale mniej kqur.....wiony nie jestem

Ja jako stary dziad ... chciałbym ogłosić pomimo konsekwencji które czekają na mnie jutro...że dojechałem jescze dalej ale ... nie mam z kim pogadać o naszej porażce.. mało tego... nie mam z kim pogadac o czymkolwiek... zostałem sam dzierżąc piwko w ręku... bo goscie się wynieśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc szczerze mecz był, poniżej moich oczekiwań ;), miało być 3:1, zostało na 2:0, cóż , ubawiłeś się dopiero po meczu, oglądając wypowiedzi naszych zawodników :D, oraz komentarze w studio. Chciało by się powiedzieć to już było ;), deja vu czy co, a może brak snu, ta sama gadka co mistrzostwa, będzie lepiej ...

Oby, na szczęście Kubica pokazał na co go stać i dzięki temu dzień był udany, i Mazurka mogłem wysłuchać oby tak dalej ...

//Pozdr.

Życząc Wam i sobie lepszego odbioru w kolejnych starciach, naszej 11-stki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, kiedyś się mówiło Futbol to taka gra że wszyscy grają a niemcy wygrywają;)

 

A tak pozatym to mieliśmy kuuupe akcji, strzałów nawet może 2 w światło bramki.....

 

 

Po rogerze widać jaka jest przepaść między grą brazylijczyków a grą europejczyków. Inna klasa zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., martwi mnie tylko to iz Boniek i nasz najbardziej znany emeryt bramkarz bedzie mial powody do wiieeeeeeeeeeeeeelkiej krytyki i dzgania Leo ile wlezie bo przeciez moglismy nawet 10:0 wygrac z Niemcami :)

To jest Najwieksza umiejetność polaków...piepszenie już po fakcie...krytyka wszystkiego i wyciąganie bzdurnych wniosków. Zaraz będzie pełno komentarzy...jak to kto grał i bla bla bla...Że wiater piłe znosił...Polacy Dużo Szczekaja...jak dorosna to może naucza się gryźć ;)

 

kto dzisiaj grał? :p

 

Zdrowe Podejście :D Ta piła strasznie nerwowa jest...powinni jakiś nerwosol dostarczać ;)

 

Po rogerze widać jaka jest przepaść między grą brazylijczyków a grą europejczyków. Inna klasa zupełnie.

 

Ja mam nawet pomysł by zaminić polaczków w ekipie na Brazylijczyków ;)

Roger fajnie grał...

A Podolski Fajny kolo...tylko szkoda, że nie gra dla nas...;)

 

A Krzynówek...CJK?!? Maskotka druzyny? :)

 

Acha...I Niemcy to Symulańci straszni...Potykają się sami o siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee Predator, to nie do końca tak, chodziło mi o to że to samo mieliśmy już w przeszłości,

cały mecz był naprawdę na dość niskim poziomie, brak szybkości i składności akcji (swoją drogą szkoda), myślę że jest wielu "młodszych" i ambitniejszych piłkarzy, niż np. Żurawski, który ni stąd ni z owąt się rozchorował ... grali, owszem, jednak poziom tej gry był nie zadowalający, i mówienie że było kilka fajnych akcji, to imo nieco za mało ;).

Czego było brak to zgrania, myślę, zastanawiające jest to że mamy dobrych piłkarzy, acz jedynie w ligach zachodnich, jako reprezentacja kraju, jesteśmy tacy sobie, grupa indywidualności jak to dziś już słyszałem w komentarzach ;),

naprawdę wierzę głęboko że kolejne mecze będą lepsze a szczególnie że grać będziemy z zespołem, który przynajmniej teoretycznie jest od nas znacznie słabszy ;).

 

CzAk1 -> szybki atak ;) ...

i murawa była nierówna, i koszulki za ciasne, a piłka okrągła.

 

i jeszcze edit:

cyt.

"Nie wiem co mówił Leo Beenhakker w szatni po meczu. Nie rozumiem angielskiego" - zakończył "Żuraw" z uśmiechem.

Gratuluję poczucia humoru ;). Go Home.

 

//Pozdr.

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz człowiek na trzeźwo zobaczył powtórki i jasno stwierdzam... Niemcy wcale by tego meczu nie wygrali.

 

Klose był na spalonym i gola nie powinno się uznać, a jeśli przepuścili to również powinni puścić bramkę Smolarka, ale tak to już jest...

Jeśli sędzia nie będzie po naszej stronie to nigdy nie wygramy z Niemcami.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam przed tym meczem, w trakcie i po zatracony został zdrowy rozsadek i zamias traktować to jako zwykły futbol, traktujemy to jak sprawe polityczną, honorowa, wspominamy 1410, 1939... - makabra jednym słowem. Brakuje nam dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam przed tym meczem, w trakcie i po zatracony został zdrowy rozsadek i zamias traktować to jako zwykły futbol, traktujemy to jak sprawe polityczną, honorowa, wspominamy 1410, 1939... - makabra jednym słowem. Brakuje nam dystansu

 

najwidoczniej brakuje nam tego czegoś... :P chyba pozostaje ten niedosyt i zawsze gdy jest tylko okazja to chcemy skopać tyłki sąsiadom.

 

a dystansa to nam brakuje, niestety taki już nasz naród...

 

pozostaje wierzyć w mecz ostatniej szansy...

 

wierzę żę awansujemy, bo Chorwacja również nic nie pokazała, ale może wygrać z Niemcami(fuksem:P) i to było by mega ciekawe... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdupilismy to wdupilismy - niemcy grali imo zdecydowanie lepiej - z glowa, z opanowaniem i z genialnym Podolskim ;) Jakos wierzylem ze tym razem wygramy, ale to byla taka wiara ponad logike ;) mozna sie bylo spodziewac - mam nadzieje ze jeszcze powalczymy na tych mistrzostwach bo w koncu po cos sie ten szalik kupilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze to jest porownywanie pilki i euro do bitew, wojen czy podobnych spraw, a najsmieszniejsze to porownywanie do Grunwaldu, ciagle wszyscy przypominaja sobie pojedyncze zwyciestwa, ktore nie mialy nic wspolnego z pilka i byly bardzo bardzo dawno.

Parodia troszke, przegralismy bo slabo gralismy albo ``niemcy`` (Podolski zdrajca ;D) byli znow lepsi i trzeba sie z tym pogodzic, a myslec o kolejnym meczu ;)

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee Tam. Nic się nie stało!! No przecież nic się nie stało!! :)

W zasadzie nie było tak źle...Jak by tak sie zastanowić to powinno być nawet 1:0...albo 1:1 (jeśli uznać naszego Gola)...NAstępnym razem przydał by się lepszy arbiter bo jeśli sędzia nas będzie oszukiwał...to nigdy z nimi nie wygramy. Ale jak to dziesiaj przemyslałme to gra była dobra...Była pare akcji..sporo możliwośći...Nawaliła jedynie gra zespołowa...Ale zwycięstwo nad niemcami...to tylko kwestia czasu :)

 

A że brak nam dystansu...to chyba taka cecha narodowa (dodatkowa napędzane przez media :>)

Za to naszą narodową siłą jest to, ze i tak ta porażke obrucimy w żart...Bo potrafimy się smiać sami z siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto dodać że ktoś nie wytrzymał i wywalił telewizor prze okno...

 

tylko ciekawe czy będzie żądał odszkodowania od reprezentacji... :P hehe

 

damy radę, byle zapomnieć szybko o porażce i do boju!!! :D

 

P.s.

 

Póki co najlepszy mecz na Euro to Italia z Holandią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności