Skocz do zawartości

Zmiany na forum


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja, jak przystało na malkonenta, zapytam - czemu nowy dział o teksturowaniu nazywa się tak, jak się nazywa? Lepiej byłoby, gdyby nazywał się albo po polsku, albo po angielsku.

 

No i wciąż walczę o zlikwidowanie działu Program Languages albo zdegradowanie go do rangi subforum dla 3dsmax.

 

 

[edit]

BTW niektóre opisy poszczególnych forów kończą się kropką, a inne nie. xD

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można by w sumie.jestem za.

Mnie jeszcze takie coś denerwuje: dużo rzeczy na forum to taki angielsko-polski mix. Nie można by wszystkich działów po polsku zrobić?

 

I jeszcze takie coś zauważyłem. Na forum pokazuje mi, że w tym wątku najnowszy post napisał piotrek o 9:44, a jest kilka nowych. Może to jakiś błąd, zależący od tego czy ktoś odpisał w komentarzach czy bezpośrednio na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze, że podpisy pod działami wydają się zbędne

Blender

Forum użytkowników programu Blender

itd.

To wydaje się oczywiste, a jak już muszą być te podpisy ;) to może przydałaby się jakaś spójność i zmienić też podpis w 3dsmax i zbrush :P

 

czy dział

Oprogramowanie 2D, techniki (3 Przeglądających)

Grafika 2D, forum dotyczące oprogramowania 2D i technik z nimi związanych

nie mógłby zostac przeniesiony do oprogramowań tam gdzie np jest już CAD?

Ogólnie rzecz biorąc, to dział Pomoc nie wiem po co jest tak rozbudowany, skoro właściwie o pomoc można poprosić też w dziale z oprogramowaniem. Zobaczcie przykładowe tematy z 3ds max i z modeling. Jeżeli ktoś ma problem z modelowaniem, to ma problem z modelowaniem w konkretnym programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dział modeling może być żeby zapytać jak poprowadzić siatkę, jak pozbyć się trójkątów, jaka topologia i takie tam ale nie dla pytań jak użyć tego czy tago narzędzia w takim a takim sofie! a już na pewno nie z pytaniami jak osiągnąć taki efekt i screen particlowej/fluidowej chmurki, światełko jakieś tam czy inny efekt nadprzestrzeni :)

do tego typu pytań powinin być imo osoby dział Efekty ;) (szerokie pojęcie już czuję że będzie się tam działo... [źle :P])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności