Skocz do zawartości

wiz 3d Turbo sypialnia


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem coś szybkiego. Czas to około 3h nie licząc renderowania.

Powróciłem do LWF. Zastanawiałem się nad widokiem za oknem, ale stwierdziłem że przy takim świetle nie powinno go widać - przepalenie więc.

 

resajz z A3:

 

sypialnia2xr1.jpg

 

Mam nadzieje, że ujdzie :p

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Srednio 3 dziennie takie są płodzone, lepsze i gorsze. Tylko jak widać są to marne turbo-wizki z praktycznie zerowym dłubaniem. Jedynie światlem można się pobawić. Tak to jest przy wiz.dla deweloperow, żadko można rozwinąć skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... ja bym w 3 dni takiego czegoś nie zrobił :O

Światełko baaardzo mi się podoba, a reszta tylko "bardzo" :)

Jeśli można wiedzieć... - co w te 3h robiłeś? Tzn. tylko materiały+światło, czy też modelowania trochę?

****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżko bez pościeli jest moje wow wow wow :p a i jeszcze to kolorowe nad łóżkiem wow wow !

 

na 3h składa się głownie dekoratornia, shadery i światło. No i testy.

 

W tej rozdziałce sporo nie jest widoczne jeśli chodzi o shadery. Docelowo to było renderowane w A3 300 DPI (5k pikseli w szerokości) i trzeba było dopilnować, żeby na zoomie wszystko wyglądało jak należy. Np te kolorowe coś nad łóżkiem jest z tkaniny, tutaj tego nie widać. A wiec było troszke PSowania, tworzenie bump/normal mapek etc.

 

tkaninadw8.jpg

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC a ile ci taki render idzie full res? Ja tez renderowalem kilka w A4 (3500pix) i ponizej 10h trudno mi zejsc (na q6600)...ciekawi mnie ile tobie schodzi

 

Wylaczasz QMC settings i podbijasz max subdivs w AA? (do ilu dla tej wizki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3h i wizka gotowa, niezle :)

 

Czas taki jak być powinien, jeśli się nic nie rypie i nie ma jakiś "jaj" jak wysypka maxa.

 

Wylaczasz QMC settings i podbijasz max subdivs w AA? (do ilu dla tej wizki?)

 

Zdaje mi sie że to pytanie tyczy sie exteriorów :]

 

A ode mnie tak, światło, materiały na poziomie bardzo wysokim. Jeśli chodzi o pomieszczenie to tak jak moja mama powiedziała "Zwykłe, nic nadzwyczajnego"

 

Ale z 2 strony, trudno coś ładnego zrobić w takich terminach. IMO.

 

Pozdro

 

Aha. własnie Panie Świerczyński ile jesteś na forum, że jeszcze wątków w galerii nie umiesz nazywać? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC a ile ci taki render idzie full res? Ja tez renderowalem kilka w A4 (3500pix) i ponizej 10h trudno mi zejsc (na q6600)...ciekawi mnie ile tobie schodzi

 

Wylaczasz QMC settings i podbijasz max subdivs w AA? (do ilu dla tej wizki?)

 

Tak, wyłączam QMC i podbija max subdiv oraz clr thresh. Dla tej jest MAX=8, clr thres 0.006, ale nie traktuj tych setów jako sztywnych bo w tym przypadku mi szumiła podłoga od mocnego mlt światłą w lampkach. Przy większości scen jest o wiele większe clr thresh, o MAX na okolo 6.

W full res render leciał jakieś 3h.

 

Aha. własnie Panie Świerczyński ile jesteś na forum, że jeszcze wątków w galerii nie umiesz nazywać? :D:D:D

 

A szum morza byś nie chciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 3h pracy to efekt jest świetny a 3h renderowania wydaje mi się bardzo przyzwoity przy tej wielkości.

Czy wysokość kamery narzucona przez klienta? Pytam bo akurat ja jakoś wolę kamery nisko umieszczone ale to moje takie tylko niewinne zboczenie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności