Skocz do zawartości

Bitwa #14, Uwagi/pytania/propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam wolny temat la kogoś kto ma talent a brakuje mu inspiracji.

Przeglądając wątki zauważyłem że wszystko kręci się wokoło samobójstwa, okaleczeń itp.

Czy nikt nie wie że zdarzało się że gdy była awaria prądu a w związku z tym nie działała najpopularniejszy pochłaniacz czasu czyli tv, to za 9 miesięcy był krótki wyż demograficzny?

Myślę że to bardzo ciekawy pomysł na pracę ;-)

Coś w stylu:

W tle TV z kaszką, po drodze porozrzucane ciuchy, a z boku widać tylko koniec łóżka z czterama stopami ;-)

Z chęcią pooglądałbym jak taka praca się rozwija i bardzo bym kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nominacjami opublikujemy co zostanie rozdane za jakie miejsce. Byc moze cos sie jeszcze pojawi:)

 

Nie to żembym liczył na podium ale zdaję mi się ze to jest robione troche od tyłu. Gdyby byli nie uczciwi organizatorzy to mogli by to wykorzystac ;)

 

 

PS: Porosze zwrocic szczegolna uwage na ";)" - to oznacza ze zdanie jest zartem i nie nalezy sie obrazac o jakies podejzenia :P

 

Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem zasadniczego pytania - na jakich zasadach działają nominacje i co będzie brane pod uwagę przy nominacjach?

 

Zasada jest prosta: Jury/Żuri (czy jak to tam po waszemu sie pisze) mówi kto jest naminowany

Edytowane przez happy-angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bapi: Faktycznie, nie jest to napisane. System będzie podobny jak w poprzednich bitwach. Po prostu wybierane są prace, które mają największe szanse na ukończenie, pod uwagę może być brany również oczywiście poziom jak i częstotliwość aktualizacji.

 

Przede wszystkim patrzymy na etap ukończenia danej pracy, często nawet sami autorzy przyznają, że nie zdążą nic z nią zrobić i automatycznie taka praca nie przechodzi.

 

@happy-angel: Moze faktyczni źle się wyraziłem.

 

Traktujmy listę aktualną nagród za ostateczną. Wkrótce pojawi się podział nagród.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Nagrody pojawią się jeszcze w ten weekend.

 

Przyznamy standardowo, 3 pierwsze miejsca, które zostaną nagrodzone.

 

Dodatkowo przyznamy wyróżnienia, które wyeksponujemy na podstronie z wynikami bitwy oraz oczywiście, każda bitwa to również nagroda publiczności, przeprowadzimy odp. sondę.

 

Edit: Podział nagród został zamieszczony na stronie.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. 15-tego zostaną ogłoszone wieczorem.

Faktycznie może następny razem napiszemy dokładną godzinę.

 

15-tego chciałbym opublikować nominacje już, wieczorem.

 

Edit: Faktycznie. To niejasno określiliśmy. Do północy 15-tego będziemy się przyglądać poczynaniom. Nominacje albo zostaną ogłoszone po północy 15-tego lub 16-tego w godzinach popoludniowych. Jednak chciałbym ogłosić je zaraz po północy (pierwsza wersja).

 

Bedziemy patrzyc na postep prac do 15-tego do północy.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Popieram. Może niech każdy doda przed nazwą wątku "NOMINOWANY [sSAT]: xxx....."

 

happy-angel: To zacznijmy od siebie, a inni się dołączą. Najwyżej ktoś pomyśli, że szpanuje że sie dostałem ;P a nie mam czym...

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy-angel -> o o ! Albo jescze inaczej

 

Wątki które przeszły nominacje niech mają np takie miniaturki

win.jpg

 

A te które nie przeszły nominacji niech mają tak (bez obrazy dla kolegi Kreski ;) )

fail.jpg

 

Taaaakie cuś by było dobre! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy-angel -> o o ! Albo jescze inaczej

 

wątki które przeszły nominacje niech mają np takie miniaturki

win.jpg

 

a te które nie przeszły nominacji niech mają tak (bez obrazy dla kolegi kreski ;) )

fail.jpg

 

taaaakie cuś by było dobre! ;)

 

lol .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, iż do 25 nie zostało wiele czasu. Do godz. 23:59 dnia 25 września w wątkach nominowanych powinny zostać udostępnione prace w regualminowym rozmiarze, najlepiej opisane jako FINAL/Finalna praca/Ukończona praca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności