Skocz do zawartości

PicLens i Firefox


tutomash

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno odkryłem ciekawy dodatek do przeglądarki Firefox'a, a mianowice

PicLens dzięki niemu można przeglądać zdjęcia oraz filmy ze stron w środowisku 3d, na tzw. "Wall", bardzo sie przydaje gdy na google, szuka sie referek, wszystkie zdjecia wyswietlaja sie właśnie na takiej ścianie.

 

 

PicLens works on:

 

* YouTube

* Flickr

* Facebook

* MySpace

* Google Images

* Photobucket

* DeviantArt

* Picasa Web Albums

* Smugmug

* FotoTime

* Fotki

* Bebo Hi5

* Friendster

* Yahoo Image Search

* Ask Image Search

* Live Image Search

* AOL Image Search

 

Available for Windows and Mac on Firefox 2.0 and 3.0rc1+ and above.

 

 

 

link do opisu dodatku

 

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5579

 

http://www.piclens.com/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czad, ostatnio szukałem czegoś podobnego, ale w wersji standalone, umożliwiającej wyświetlanie zdjęć w danym folderze na podobnej zasadzie. Tak przy okazji, jakby ktoś znał taki sofcik, będę wdzięczny za namiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, ale jak zapisać foty na dysk?

 

niestety trzeba kliknac tak jak sie zdarzylem zorientowac na ikonke z globusem, wtedy wysyla ci na strone gdzie jest obrazek i mozesz wtedy zapisac, szkoda wlasnie ze nie ma takiej opcji, ale pewnie w nastepnych wersjach pojawi sie taka opcja i mam nadzieje wiecej stron ktore bedzie obsugiwac,

 

wogole ciekawiej ogladalo by sie strony w takim srodowisku, lepiej by to wygladalo i latwiej mozna by bylo cos znalezc, nawet nie trzeba by bylo otwierac strony tylko szybki podglad , moze kiedys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu napisłeś, że to jest pod Firefoxa, a nie także pod Internet Explorer?

 

Co do samego pomysłu, to najwyraźniej zmienia się powoli sposób przeglądania WWW.

 

 

ten dodatek znalazlem na stronie firefoxa, w zakladkach dodatki, nie wiem czy tez działa na ie, prawdopodonie nie,

przyjemnie sie szuka obrazkow np na google, ale jednak troche sie muli, moze to wina mojego kompa, albo juz samego łacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można sie przerzucic na firefoxa, która moim zdaniem jest obecnie najlepsza z pośród wszystkich innych i cały czas sie rozwija, ie nie dorasta firefox'owi

 

Tylko bez wojen. I nie w tym wątku, ale następnym razem daj jakieś merytoryczne argumenty, by mnie przekonać :)

 

Brak supportu dla Opery i Linuksa to dla mnie wady, które wykluczają (być może tymczasowo) ten plugin z użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szuka wszystko nie tylko duże obrazy.

A co do samego pluginu to prezentacja zdjęć jest bardzo przyjemna i można dużo szybciej znaleźć to co się chce. Szkoda, że nie ma jeszcze podanej wielkości obrazka źródłowego. Co do problemów z Piclensem to u mnie długo się włącza i długo przechodzi z powrotem do firefoxa.Windę mam wtedy zamrożoną. Czasami miałem długo czarny ekran i musiałem zamknąć mozille. Zdarzyło mi się też, że że pracującemu w tle maxowi wysypał się direct3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności