Skocz do zawartości

Nawalające giegie


Trybal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Od czasu do czasu nawala mi GG. Z reguły szwankuje przy uruchamianiu. Np. klikam na "Dostępny" i słoneczko świeci się raz na żółto, a raz na czerwono, tak na zmianę. I dopiero po chwili mnie zalogowuje. Już pomijam fakt, że zalogowywanie mam ustawione na automatyczne. Lecz dzisiaj w ogóle nie mogę wejść na GG, gdy klikam na "Dostępny" to po prostu nic się nie dzieje :/ Oczywiście internet mi działa czego dowodem jest ten post ;]

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi też .

 

i ogolnie to zainstalowałem sobie aqq i myślałem że to dużo lepszy program..ale po 2 tyg zaczeły sie znim jaja, że nie mogłem w ogole połączyć sie z gg. to zainstalowałem everowy..ale ten swoim wyglądem mnie dołuje.

 

co jak co ale moim zdaniem najlepiej by było gdyby wszsytcy zrezygnowali z gg i przeszli na skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to forum supportowe gg?

 

Np. klikam na "Dostępny" i słoneczko świeci się raz na żółto, a raz na czerwono, tak na zmianę. I dopiero po chwili mnie zalogowuje.

Standardowe zachowanie gdy gg probuje się połączyć z serwerem. KAŻDY to ma.

 

Lecz dzisiaj w ogóle nie mogę wejść na GG

GG nie jest napędzane przez niewyczerpaną moc nadprzyrodzoną tylko przez serwery. serwer to taki komputer. a komputery mają to do siebie że się psują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast GG można próbować używać np. protokołu Jabber.

Ma to do siebie, że sieć na nim oparta jest zdecentralizowana.

Oczywiście, trzeba znajomych też na to namówić.

 

W każdym razie - istnieją alternatywy (jak prawie wszędzie). Niepodoba się usługa? Zmienić dostawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie to nie znacie adresu e-mail pomocy technicznej gg? ;> dziala bardzo szybko - odpowiedzieli mi w 0,5h po wysłaniu maila (co w porównaniu z innymi supportami jest świetnym wynikiem). ja napisałem o tym do nich już dawno i dostałem taką odpowiedź:

Witam,

 

Proszę sprawdzić czy w opcji Gadu-gadu/ustawienia/status

jest wybrana opcja "po uruchomieniu programu ustaw poprzedni status"

Jeżeli tak, proszę ją odznaczyć i po zamknięciu i ponownym otwarciu

programu proszę sprawdzić działanie komunikatora.

Jeżeli nie, sugeruję w opcji "po uruchomieniu programu ustaw status na"

dokonać zmiany i wybrać np. status niewidoczny.

 

Jeśli wykonanie powyższych czynności nie pomoże proszę po uruchomieniu

komunikatora ustawić status na "Niedostępny" bez opisów i odczekać kilka

minut. Po tym czasie proszę status ustawić jako "Dostępny".

 

 

Pozdrawiam,

--

Magdalena

Młodszy Specjalista Wsparcia Technicznego

Dział Obsługi Użytkowników

Gadu-Gadu S.A.

Al. Stanów Zjednoczonych 61; 04-028 Warszawa

e-mail: [email protected]; [email protected]

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy,

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000264575,

NIP: 867-19-48-977. Kapitały zakładowy: 1 758 461,10 zł - wpłacony w całości

 

a co do gg ver.8 to zainstalowałem, pośmiałem się, podziękowałem i wróciłem do gg7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos od wczoraj tez ma problemy z gg? czy tylko ja na swoim AQQ 1.5??

 

 

 

zaktualizuj sobie wersje 1,5 do 2.0 iles tam

tez mialem starsza wersje i zaczelo padac, problemy z podlaczeniem sie do sieci bylo ale jak zaktualizowałem do najnowszej wersji 2.0 iles tam to działało. po jakims czasie znowu przestalo .zaktualizowalem do tej co teraz jest i wszystko smiga jak trzeba.

poprostu jak aqq zacznie miec problemy z podlaczaniem sie do sieci gg to dobrze jest sprawdzic czy nie pojawila sie jakas nowa aktualizacja, ewentualnie padła siec gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizuj sobie wersje 1,5 do 2.0 iles tam

tez mialem starsza wersje i zaczelo padac, problemy z podlaczeniem sie do sieci bylo ale jak zaktualizowałem do najnowszej wersji 2.0 iles tam to działało. po jakims czasie znowu przestalo .zaktualizowalem do tej co teraz jest i wszystko smiga jak trzeba.

poprostu jak aqq zacznie miec problemy z podlaczaniem sie do sieci gg to dobrze jest sprawdzic czy nie pojawila sie jakas nowa aktualizacja, ewentualnie padła siec gg :)

 

w tym sęk ze AQQ 2 nie przypadlo mi za cholercie....juz wole uzywac gg ktore działa teraz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo AQQ 2.0 w porownaniu z 1 wypada blado. Dali jakis niby super wyglad, zrobili siec AQQ2 z ktorego nikt z moich znajomych nie korzysta [no, konto trzeba zrobic i tyle], okienka otwieraja sie 2-3 [!] sekundy dluzej, doszly reklamy. Przez to nie dzialajace GG na AQQ1 czuje sie zmuszony do slabego AQQ2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności