Skocz do zawartości

Finished 2d: Return to NeonCity


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh widać że lubisz eksplozje bo ta wygląda jakby cała cysterna C4 wybuchła :] Tak jak wszyscy, rąsie do wymiany i może jeszcze krawat bo ten jest strasznie "sztywny" i łamie się nagle pod szyją a chyba powinien bardziej łagodnie się zginać. W obydwu okładkach z tej serii mnie trochę razi to tło z podmalowanych fot, jest strasznie płaskie, wyblakłe nie wiem jak to nazwać, po prostu nie pasuje do reszty, bo to jednak zdjęcie a reszta to czysty digital painting. Mam takie wrażenie jakby był 1,2 plan a potem ciach i ściana ze zdjęciem. Ogólnie wybuch robi wrażenie i ogólna dynamika, postać też niezła szczególnie twarz(jeśli bez refki to kosmos) ale są też strasznie odpuszczone fragmenty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, efekciarska praca. Zgadzam się z Morbidem - twarze w twoich pracach nabierają charakteru. Ta tutaj naprawdę mnie przekonuje. Jedyne co mnie gryzie to te dłonie wyglądające jak protezy :P, za długi tłów i za długie ramiona.

Poza tym podziwiam szybkość z jaką strzelasz te pracki. Nie zdążyłem się ogarnąć po poprzednich, a już dobijasz kolejnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlo superowe, ale dlonie i ubranie kolesia straaaszne. jego lewy bark wydaje sie byc troche zbytnio "pociagniety" przez co wyglada jakby koles mial b. dluga szyje, albo glowe nizej osadzic i powinno byc lepiej. Krawat tez troche dziwnie wyglada, sztywnie i nienaturalnie sie uklada. Twarz za to wyp*pasiscie wyszla, choc mogles ja mocniej oswietlic od strony wybuchu ;)

 

zdrowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało szczegółów ma ta postać, nie licząc twarzy oczywiście :) drugi plan (znaczy ten wybuch) ma o wiele więcej detali... chyba powinno być odwrotnie, ale ja tam się znam :P

to tyle czepiania ode mnie.

Całość cud miód, każdy by chciał machać na takim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech - odpuściłem te palce za bardzo, późno było jak je robiłem :P Jeszce je dopracuje w wolnej chwili.

A pracka zajęła jakie 15-20h, długo ale dlatego ze po prostu uwielbiam malować eksplozje ;]

 

Jak to jest długo to ja święty jestem :P:P

 

A co do eksplozji świetnie dopracowane, ale dłonie to sobie zlałeś :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancka pracka, w koncu postac z charakterem, szkoda tych dloni bez luzu, wygladaja jak grabie, ale co zrobic, pracka i tak kopie tylek pozdro

 

zeby ci tylko jeszce tego nie skopali typografia, jak to fabryka slow ma wpisane chyba w zalozeniach dzialalnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności