Skocz do zawartości

Necro VisioN Trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trailerek fajny, chociaż wygląda niesamowicie plastikowo. Jeśli to rzeczywiście render (a tak obstawiam) to można to było zrobić lepiej (czyt. - wyciąć 50% speculara ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo fajnie, tylko jak na trailer to za mało dynamiczny (w pewnym momencie nie wiadomo czy to jeszcze trailer czy juz short) spokojnie moznabyłoby wyciąć połowe. Faktycznie tak jak M@ti wspomniał (szczególnie postacie) odstają od reszty (nie jest moim zdaniem źle, ale nie siedzą w otoczeniu) Enychał, miło sobie looknąć, oby więcej!.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez ten specular drazni ogolnie klimat fajny moze za ciemne niebo brakuje jakiegos ksiezyca i przebijajego sie przez ciemne chmury. Ogolnie spoko ,stosunkowo wysoka ocena filmiku swiadczy ze trailer nie musi byc robiony jakimis mega nakladami wazne zeby byl klimat i trzymal jakis przynajmniej tam sredni poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co skrywać wszystko 90% czerni na ekranie . To nie barok flamandzki. Nie lękajcie się światłą ludziki!

_BB

 

Barok nie barok - w nocy jest ciemno :D Poza tym horrory o zombich na slonecznej plazy sa moze oryginalne, ale malo straszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, do Blizzarda jeszcze sporo brakuje ;)

 

wciągnąłem się do momentu kiedy pojawił się ON (mniemam że głowny bohater). potem było już tylko gorzej. od strony montażu i operatorki totalna klapa (a mamy takich dobrych operatorów na których pracy można się wzorować). animacyjnie nie lepiej. scena z zombiakiem z drutem kolczastym i moment zabijania go przez ONEGO.. no panooowie :] naprawdę niewiele filmów trzeba obejrzeć, żeby dojść do wniosku, że ta scenka to straszny niewypał. nie widać siły, akcji, niczego co chociaż na chwilę przykułoby moją uwagę. ot ON podszedł wbił i poszedł. zero dreszczyku...

 

od strony oświetlenia: strasznie płasko oświetlone postaci. wystarczy spojrzeć na ONEGO:

 

http://images35.fotosik.pl/9/e0901ea2694029fd.jpg

 

no bez przesady, jedno światełko, jakiś ambient, jakaś kontra i już? rozumiem, że są ograniczenia i nie można sobie pozwolić na 4k świateł w scenie ale no trochę więcej nie zaszkodzi ;)

 

dlatego choć pomysł na trailer jest fajny niestety jak to zwykle bywa: chcieli dobrze... wyszło jak zwykle ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod Tweetym dwoma recami, co więcej z początku myślałem ze to taka stylizacja na makietę jak w kampanii Halo 3: Believe ale okazało sie ze nie :p Za dużo tego dofa i wyszło jak miniaturki. Czyli generalnie - pomysł mi pasi bardzo, wykonanie średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No klimiat jest! Naprawdę jest klimat, aż ciarki po plecach biegają tam i z powrotem. Ogólnie grafika nie jest najwyższych lotów, ale przecież nie musi być! W końcu to tylko animacja 3d - trailer gry, więc nie musi być jakoś ładnie, bo po co..? Najważniejsze, że nie zrobili tego w PI, to wystarczający powód żeby popuścić parę kropelek. Jest dobrze panowie - polska znowu górą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się.. zaryzykuję stwierdzenie, że to jeden z najlepszych polskich trailerów do gry w ciągu ostatniego roku (Wiedźma jest poza konkursem). Blizzard to to może nie jest, ale pewnie budżetu też takiego nie było. Dla jasności - nie jestem z tym w żaden sposób związany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. że cos robia...ale widziałem lepsze trailery :/

Płomienie wyszły fajnie (to na plus moim zdaniem)...Ale mało klimatycznie i troche sztucznie. Za mało dynamizmu jak na trailer do gry o zombiakach na froncie drugiej wojny światowe (czy czegoś tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie jakiejś animacji do tej z przed kilku lat ma się tak jak porównywanie "Misia Uszatka" do filmu "Ice Age". Oba są świetne i każdy ma swój klimat. (Życzę tej finezji ruchu dzisiejszym animatorom). W każdej obecnie animacji można doszukać się błędów i każdą można szlifować w nieskończoność. Najważniejsze to jednak to, by trailer oddawał klimat i zachęcał do kupna. A czytając komentarze na Gametrailers w jakimś stopniu im się to udało. Czyli OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności