Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Tiger II :)


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

elo elo :)

 

dawno mnie w tym dziale nie bylo ;)

 

zakladam nowego wipka w celu dokonczenia starego projektu, obrazy ponizej wrzucilem jakis czas temu w innym dziale, nowe bede niedlugo :)

 

obiecuje ze tym razem dokoncze prace!

 

wip teksturek:

 

 

tiger2uktextureall02mk1.th.jpgthpix.gif

 

tiger2uktextureall02flizv4.th.jpgthpix.gif

 

tak jak juz wczesniej pisalem, flipnieta wersja wydaj mi sie byc bardziej ciekawa, sylwetka czolgu jest bardziej agresywna ;)

 

witam w topicu i mam nadzieje ze bedzie co ogladac,

 

pozdr,

-pionier.

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

łooooł już myślałem ze nie dożyje tej chwili. Pamiętam ten czołg jeszcze z bitwy którejś tam i zawsze mi się bardzo, ale to bardzo podobał.Świetny model po prostu,kawał dobrej roboty.Mam nadzieję że w końcu zobaczymy go w jakiejś super scence.Kończ to Pionier bo warto, trzymam za Ciebie kciuki :*

DiO-nie wiesz o co prosisz, lepiej nie widzieć tej siatki bo tylko wpędza w kompleksy, w końcu nie często widzi sie modelowany zimmerit;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,

Siemano Pionier, hehehe czas najwyzszy skonczyc temat, wkoncu.

wkoncu po kilku..... latach. hehe

 

PS co do flipa to ja nie jestem przekonany. Moze Ci sie wydawac ze jest atrakcyjniejsza przez to ze za bardzo sie przyzwyczailes do starej. Ja bym jednak postowal za starym ustawieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dzieki slicznie za wszystkie posty!

 

lecimy kolejno:

 

@DiO, siatki pokazywalem gdzies w starych tematach, nie ma sie raczej czym chwalic, modelowanie zimmeritu to nie jest dobry pomysl :D

@Bombel, dzieki wielkie za posty i cierpliwosc!

@JohnyCa, jak wyzej :)

@hcpiter, elo elo co tam slychac :)? dzieki za posta

 

ponizej skonczony modelik z texturami, darowalem sobie maskowanie/liscie itp detale poniewaz nie wiem w jakiej scenerii bedzie czolg. no prawie nie wiem, na temat scenki moge powiedziec ze byc moze uda mi sie nawiazac pewien rodzaj wspolpracy z panem Andree Wallin (http://andreewallin.deviantart.com/) ktory pomoze mi rozrysowac concept arty itp, ale na razie ciicho sza ;)

 

 

tiger2uktextureall03cos6.jpg

w1892.png

 

paleta kolorow wciaz testowa ;)

 

sorki za duzy obrazek

 

pozdr,

-pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

dzieki sliczne za wszystkie posty, jedziemy dalej z tematem...

 

jak wspomnialem w poprzednim poscie, udalo mi sie wyprosic od pana Andree Wallin ( http://andreewallin.deviantart.com/ ) namalowanie conceptu otoczenia pod moj czolg, oto co namalowal Andree:

 

ww2 enviro

 

mysle ze jest ok wiec pozwolilem sobie na mala zabawe w ps i oto moja pierwsza wersja:

 

uktigeriiconceptpk05qc2.jpg

w1280.png

 

wciaz wipek, byc moze przetestuje inne ujecie czolgu,

 

dzieki i pozdrawiam,

-pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czizez stary...

 

jakkolwiek, gdziekolwiek cokolwiek bys z tym czolgiem nie zrobil - jest przekozacki, postawilbys go na dachu i tez by bylo piknie :D concept tla wymiata, kolory mnie masakruja. dobrze ze napisales ze to "proszony" concept a nie ze sam go wydlubales bo bym sie pocial w lazience

 

przepieknie. na nowo zakochalem sie w tym twoim czolgu

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć witaj !

Nie no wielkie brawa sie nalezą, jedynie można by czołga gdzieś w centrum bardziej postawić, ale tez nie za bardzo by nie zasłonił tych budynków bo by było zal ich nie zobaczyć :) jeżeli uda ci się oddać ten klimat z konceptu i takie światełko to będzie rewelacja, a poza tym to WYMIATASZ :D

Elo elo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, dużo detalu, ładne teksturki, ale od pierwszego spojrzenia na render rzuca mi się w oczy to, że pancerz osłaniający gąsienice jest chyba z cienkiego kartonu. Wygląda raczej jak poprzypalany zapalniczką papier a nie potężna, powyginana blacha :(

 

Poza tym ktoś Ci ukradł teksturkę z prawego, przedniego koła, ale to pewnie tylko dlatego, że chciałeś już szybko zapuścić render i zapomniałeś mu nadać odpowiedni materiał, więc wybaczam ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zastanawiam się, czy w ogóle ma sens robić z tego 3D? Już teraz wygląda znakomicie, a "pędzlowy" charakter tylko dodaje temu wszystkiemu klimatu.

 

Świetna robota obu panów.

 

 

dokladnie o tym samym pomyslalem, moze nie do konca zeby to bylo 2D, mam plan zrobic pierwszy plan w 3D z jako takim poziomem detali a reszta to chyba matte paiting, co w stylu pracya pana mayk-a :

 

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=724640&postcount=138

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=724806&postcount=147

 

tak chyba bedzie lepiej dla dobra tej pracy ;)

 

dzieki slicznie za uwagi, spisalem wszysko na karteczke i poprawie to na co starczy czasu i sil!

 

animacji raczej nie bedzie ;)

 

pozdr,

-pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności