Skocz do zawartości

Obiekt 3D: pontiac - kolejny samochod...ale troszke inaczej:]


pg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale PENdzel i PG czy ta wasza pracka ma miec jakies przeslanie?? moze to ma byc cos w stylu Czas lagodzi obyczaje albo Czs goni nas??? Mam nadzieje ze uda sie wam rozbudzic w ludziach istote czasu ktora w kazdym z NAS jest i kazdy wie co bedzie \'\'pozniej\'\' ale to jak wiekszosc rzeczy jest w naszej podswiadomosci..

MAM NADZIEJE ZE TA PRACKA WYPERSWADUJE NAM JAKIES WYZSZE CELE I MOZE ZACHECI NAS DO ZMIANY (OGOLNIE POJETEGO) ZYCIA... moze mamy jakies wyzsze cele, dla nas sa wielkie ale dla ogolu?? TO CO WNIESIEMY W NASZE ZYCIE CO DA TO LUDZKOSCI?? czy nie jest piekne dawanie innym niz tylko branie dla siebiie??

 

POMYSLCIE!! CO WNIESIEMY NP. TAKA PRACA JAK TA!! PRZESLANIE JEST NAJWAZNIEJSZE. chcemy pokazac co aktualnie jest w nas, teraz PG i PENdzel chca powiedziec ze czas pedzi nie ublaganie i nic nie zatrzyma go... przeciez jakby sie patrzec z perspektywy, ten samochod niedawno zszedl z linii produkcyjnej... zapieprzal tysiace mil z nadzieja ze stanie sie jakims okazem muzealnym , a tu co?? jaki los go spotkal?? niestety... taki jest los kjazdego z nas... myslimy o coraz wiekszych \'dla nas\' celach a co wniesiemy dla spoleczenstwa... SAMOCHOD TEN ZOSTAL ZAPOMNIANY NA JAKIMS POLNYM ZADUPIU... NIE POZWOLMY ABYSMY MY TEZ TAK SKONCZYLI, NIE WNOSZAC NICZEGO DLA LUDZKOSCI... uczmy sie kochac ludzi... tak szybko odchodza... wiem jak ciezko jest cos stworzyc ale probojmy!! PG i PENdzelowi ie udalo stworzyc cos, dzieki czemu bedziemy ich utozsamiac z ta praca... PAMIETAJCIE O TYM!!

 

NIE SMIEJCIE SIE, TAKA JEST PRAWDA...

 

SORKI ZA TEN TEKST ALE COS DZIALA. Jutro jak zobacze ze to napisalem, bbede po prostu wstydzil sie tego, ze to napisalem, ale w koncu nikt mnie nie zna i nikt ze mna nigdy nie rozmawial, ani mnie na ulicy nie bedzie wytykal palcem (dzieki za wymyslenie INTERNETu...)... chce powiedziec jakie mam odczucia po ogladnieciu tej pracy...

 

Dzieki za uwage...

 

POZDROOFKA!!

Kulexy!!

 

P.S. Jak to sie czlowiek otwiera przy odrobinie zdrowego.. rozsadku!!

 

P.S. 2. Chyba pojde na filozfie... :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulexy - madre slowa - jest bardzo malo w cg prac z kontextem - tym bardzoej dzieki za uzycie ich odnosnie tej pracy:)

 

co do pobudek ideologicznych - mial byc piekny lsniacy samochod jakich wiele - ale chec kreacji przemienila sie w rzadze destrukcji...

 

ale kazdy ma wlasne odczucia wobec kazdej pracy - tak wiec slowami klucozwymi sa tu \"milosc i czas\", ale interpretacja jest jzu Wasza:)

 

Yano - Athlon 2000 XP +;512 ddr;geforce 4 mx 64 = na dzisiejsze czasy nie az tak duzo, a komp ciagnie bo wylaczylem wyswietlanie w viewportach:) tak samo smoothowanie an samochodzie - tylko przy renderingu sie uruchamia, wiec scena ma teoretycznie kolo 350tys, a w praktyce msyle, ze gruuubo ponad milion - jak przez pryzpadek skonwertowalem drzewo na poly to mi sie zorbilo... 400 tys facow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pq podziwiam Cie, ja nieznosze pracy na tak ciężkiej siatce, nie mam do tego nerwów, no ale jak widze na wszystko jest sposób :)

Pracka jest bardzo fajna, ale jak jużwszyscy ci coś doradzająto ja nie będe gorszy: generalnie uważam że ten samochód nie powinien tak idealnie równoleglie do drogi stać, weź przekrzyw go troche, żeby było widać że zjechał z drogi a nie że jechał 100 metrów poboczem kasując wszystkoe słupki :D

Kopnij go chociaż o 10 stopni żeby było asymetrycznie, a jeszcze lepiej jakby był pochylony w pionie bo teraz to stoi płasko jak na stole. Ale generalnie jest GIT !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke zmian - chociaz czasu malo:(

 

 

samochod bede \'naprawial\' jak jzu sie uporam ze scena - droa sie konczy koo szopy, przy oponach bedzie stal znak,ze to terwn prywatny i koniec drogi

 

 

 

pon-scena.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o WOW :o Jak narazie ekstra Ci idzie. Podziwiam. Tylko nie pasują mi siedzenia w samochodzi- wyglądają za nowo. Ja btym to widział tak: Wystajaca, poszarpana gąbka, jakies wystajace, pokrzywione sprężyny no i skóra jakaś postrzępiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze chce sie wypowiedziec a nie chce znow powtarzac tego co juz bylo to zachowam troche oryginalnosci:

ALE BEZNADZIEJNE :( JA NIE WIEM KTO POSTAWIL TAKI SAMOCHOD W TAKIM MIEJSCU I OPONY GDZIES POROZRZUCAL NO CO ZA MARNOTRAWIENIE MATERIALU :(

 

Nie nie zartuje :P Super Model Super Scena Super Praca Super Wrazanie Super Koniec Super Komentarza

Super Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx:)

 

troche statystyk:

 

w viewportach wyswietla TYLKO 590 000 faców:)

podczas renderingu przeliczyc musi ponad 2 700 000 faców - ach te ogrodnictwo....

 

tu ostatnia wersja otoczenia:

 

 

pon-zboze4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze niezla pracka...wszystko bardzo ladne, tylko te drzwi boczne jakas dziwnie wygladaja....niby jest wgniecenie...ale cezmu takie rowne? nie powinno byc gladkiego przejsca tylko taki nagly spad? poza tym wszystko :o

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jak to ne potrafisz?? A Hulka oglądałeś może?? ;)

A tak na serio - świetna robota! Gratuluję pomysłu, wykonania i rendera!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie... tylko lakier powinien być poobdzierany, rdza zżerać karoserie, i jak już kolega inespew powiedział - siedzenie wygląda jak nowe!!!... i czy opony przypadkiem nie powinny być czarne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peldzel gdzie texsturki??

 

Jak jusz kilka osob zauwalylo siedzienia wygladaja jak nowe :D Te siedzenia sie nie komponuja z tyn samochodem :D Samochod jest zniszczony a siedzenia sa dalej jak nowe :D Zmien je :D

 

Zmniejszylem jusz avatar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by bylo jeszcze jakbyscie czytali pryznajmniej po kilak postow wczesniej:) wszytsko o czym jest mowa bylo poruszane i kilkakrotnie odpowiedalem,ze bedajeszcze poprawki samochodu - m.i. wlasnie siedzen - a textur i shaderow przeciez jeszcze wogole nei ma:)

 

 

na arzie przez weekand byl przestoj w pracy - dopeiro dzis sie zabieram za \"narawienaie\" samochodu , mapowanie i oddaje scene pod pendzel artysty :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja staram sie czytac wszystkie posty :D Moze jakiegos posta przeoczylem :D Pendzel mysle ze dasz sobie rade z texturkami :D Zycze powodzenia [piwo].

Pendzel kiedy pokazesz jakies renderki z Texsturkami??

Dobra ja spadam, ide na lekcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności