Skocz do zawartości

Modele 3D: Wszelakie moje obiekty


kellyq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taka uwaga co do zbiornika(Tanka) nie jestem pewien, ale nigdy nie przebijaly sie lufa. tak czy inaczej jest to dosc wrazliwa czesc calego czolgu wiec odpadaly pomysluy szarzowania jakich kolwiek przeszkod za pomoca lufy. Moze jechac przodem, ale wierza wywinieta do tylu.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Taka uwaga co do zbiornika(Tanka) nie jestem pewien, ale nigdy nie przebijaly sie lufa. tak czy inaczej jest to dosc wrazliwa czesc calego czolgu wiec odpadaly pomysluy szarzowania jakich kolwiek przeszkod za pomoca lufy. Moze jechac przodem, ale wierza wywinieta do tylu.

 

pozdr

 

faktycznie zazwyczaj przebijają się z lufą z tyłu a może mu lufę podnieść , a nie to inna scenę zrobię

Edytowane przez kellyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, w zasadzie wszystko powinno mieć jedną skalę ale w porównaniu z moim wcześniejszym skalowaniem powiedzmy że jest o niebo lepiej , tutaj pewnie Ci chodzi o "koła" i zbiorniki na paliwo, postaram się to jeszcze jakoś 'wyprostować' ale w przypadku 'kół' ciężko będzie , najwyżej w większej rozdziałce namaluje tekstury

56956484.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Blender automatycznie wyrównuje skalę rozłożonej siatki - Ctrl+A w UV/Image Editor.

 

o matko........... wielkie dzięki, uchroniłeś mnie od kupy roboty bo miałem przegrupować UV-ki

 

..........................

kliment

Tweester

jlidesign

 

dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma rzeczy, której byś nie wymodelił, nie? Jesteś mistrz!

 

etam.... jaki tam znowu mistrz

.......................................................................................................

 

od zatylca ;)

tylho.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie modelowania tego samego auta i widzę kilka błędów:

- zbyt kanciasta maska

- brak wlotów powietrza na masce

- przetłoczenie na linii bocznej powinno dochodzić do samego przodu

- przy grillu poszedłeś trochę na łatwiznę ;)

- spasowanie zderzaka z błotnikiem zbyt idealne, w challengerach z 71 był większy odstęp i zazwyczaj nie taki równy

- przetłoczenia na błotnikach przy nadkolach zbyt miękkie, przydałby się większy chamfer

- trochę inaczej wyglądają te otwory na halogeny, sprawdź referki

- i to już czepialstwo, ale nie spotkałem sie z takim bieżnikiem na oponach BF Goodrich ;)

Jeszcze brakuje trochę detalu, ale domyślam sie że to nie koniec ;) Będę czekał na wersję finalną, bo zapowiada się ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie modelowania tego samego auta i widzę kilka błędów:

- zbyt kanciasta maska

- brak wlotów powietrza na masce

- przetłoczenie na linii bocznej powinno dochodzić do samego przodu

- przy grillu poszedłeś trochę na łatwiznę ;)

- spasowanie zderzaka z błotnikiem zbyt idealne, w challengerach z 71 był większy odstęp i zazwyczaj nie taki równy

- przetłoczenia na błotnikach przy nadkolach zbyt miękkie, przydałby się większy chamfer

- trochę inaczej wyglądają te otwory na halogeny, sprawdź referki

- i to już czepialstwo, ale nie spotkałem sie z takim bieżnikiem na oponach BF Goodrich ;)

Jeszcze brakuje trochę detalu, ale domyślam sie że to nie koniec ;) Będę czekał na wersję finalną, bo zapowiada się ciekawie :)

 

dzięki za konstruktywnego komenta, już się tłumaczę

1. Różnie to jest na różnych zdjęciach

2. To fakt model nie jest w 100% dopieszczony

3. Poprawione

4. Dlaczego?

5. Do poprawy

6. Do poprawy

7. Faktycznie, do poprawy

8. BF Goodrich Radial T/A - teraz widzę, że troszkę się różnią ale idea była dobra

19303928.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grilla to te dwie tak jakby "ramki" nie są obudowane dookoła, trzymają się na takich zaczepach (po 8 każda). Przyjrzyj się np. tutaj: http://www.hdautomotivewallpaper.com/images/wallpapers/71-challenger-rt-1-1920b-915012.jpeg

A oponami się nie przejmuj, wyglądają dobrze i nikt chyba nie zwraca uwagi czy bieżnik się zgadza, sam nie zrobiłem takiego samego jak w Radialach :D

 

edit: to przetłoczenie na boku tak samo dochodzi delikatnie do samego tyłu, przyjrzyj się tutaj: http://image.moparmusclemagazine.com/f/27286549/mopp_1002_02_+1971_dodge_challenger_convertible+rear_view.jpg

Edytowane przez halset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś w kolorze na początek, w tle nad murkiem myślę może dać jakieś krzesełka takie jak na stadionie, niby to jest taka asfaltowa drift arena albo taka do skoków freestyle, coś w ten deseń, na asfalcie jeszcze dojdą ślady po hamowaniu i smażeniu gum

 

64311020.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności