Skocz do zawartości

wiz 3D: Boffi kuchnia / dekory Pfleiderer


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie lewa strona, a szczególnie pochłaniacz/okap troszkę przejarane (chyba, na starym lcd to oglądam), ale materiały i zbliżenia... bardzo mi się podobają.

 

Edit:/ Ano, jednak mi się wydawało. ;)

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - wiem, jestem tego samego zdania, ale tak jak napisałem, To wizualizacja prezentująca dekory Pfleiderer. Tutaj akurat takie dekorki wybrał klient. Do show reela chyba przygotuje wersje oryginalna :)

 

pressenter - no :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafki podświetlone - bardzo fajnie wyglądają. co to Tap? (Serio pytam)

 

------ edit --------

osobiście przesunął bym kamerę w prawo, żeby kran nie zlewał się ze szklanymi szafkami w tle (tylko zeby za nim była ta szafka z jasnym frontem) - ale to tylko moje "widzimisię" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas i teraz mi o tym mowicie?! toż 2 lata Messure Distance używam i szlak mnie trafia :D

 

co do samej kuchni - zgadzam się z SanSerifem, chyba że to taki zabieg marketingowy, że niby też mamy fajne kuchnie dla "kryzysowego Kowalskiego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka boxów i gotowców nieudanie skomponowanych i kiepsko oświetlonych.

Dziwie się że firmy takie coś przyjmują. Za granicą takie coś w reklamie było by wyśmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie H4IT

Napisz Pan do Boffi, żeby nie robili takich boxowych mebli i żeby zmienili fotografa/oświetleniowca ich aranżacji. Pewnie każdy brechta z kuchni Boffi, bo przecież to powstaje za granicą.

Wpisujcie miasta które wyśmiewają boxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka boxów i gotowców nieudanie skomponowanych i kiepsko oświetlonych.

Dziwie się że firmy takie coś przyjmują. Za granicą takie coś w reklamie było by wyśmiane.

 

Za ktora granica ? Jezeli tak wysmiewane sa boxy twoim zdaniem i takie prezentacje to malo widziales :]

Poczawszy od wszystkich prezentacji wspomniego boffi :)

 

Chociaz kolorowe ksiazki troszke psuja caly efekt :) Powinno byc bardziej mono chronicznie czy wszystko stonowane w jednym kolorze :)

Edytowane przez hcpiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kiepskie bo wyszczerbują się podczas cięcia. Ogólnie laminat jest kiepskim materiałem. Obrzeża z innego materiału niż ten na fornty bardzo rzucają się w oczy. Tak grube półki i blat w przypadku tego producenta są niewykonalne. Ich blaty mają okreśoną mniejszą grubość i zaokraglone krawędzie. Z powodu tego zaookrąglenia niemożliwe jest tak ładne łączenie blatów jak na powyższym obrazku. Zlewzomywak musi być nakładany z kołnierzem zasłaniającym wycięty otwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie H4IT

Napisz Pan do Boffi, żeby nie robili takich boxowych mebli i żeby zmienili fotografa/oświetleniowca ich aranżacji. Pewnie każdy brechta z kuchni Boffi, bo przecież to powstaje za granicą.

Wpisujcie miasta które wyśmiewają boxy.

 

 

Panie SWRSC,

 

Nie o meblach Boffi pisałem bo je doskonale znam. Miałem na myśli że nie udanie Pan skopiował ta wizualizacje z katalogu Boffi i zepsół ją Pan przez wykonanie i przez te dekory co może akurat nie jest Pana winą.

Po prostu nie wiem czym się Pan chwali. Takie rzeczy okropne robi sie po cichu, oddaje jak najszybciej i zapomina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif - kumam. Rendery są zlecane przez Panie z marketingu firmy, ale sądziłem że będą korygować takie rzeczy, tym bardziej że część korekt dostaje - z rozmów wynika zawsze, że mają o tym pojęcie, mówią co mogę a czego nie.

Ogólnie to zawsze podziwiam Twoją znajomość materiałów zarówno pod względem kompozycyjnym jak i technicznym oraz producentów, którzy je wykonują.

 

H4IT - a dlaczego mam nie pokazywać tej pracy? Bo komuś się nie podoba render? A wiesz może, że to właśnie wizualizacje tego typu napędzają najwięcej klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja to jakieś nieporozumienie z tą kuchnią, oczywiście mówię o dawaniu do katalogu firmy, obcej kuchni.

 

Ogólnie wdaje mi się że trzeba od tego wyjść, że kuchnia jest niewykonalna bo format laminatów jest za mały na prezentowaną kuchnię, tak mi się zdaje.

 

Ode mnie to tak, wykonanie bardzo mi się podoba ale kolorowe drobiazgi psują efekt, dlatego dużo bardziej podoba mi się kuchnia na stronie boffi.

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle że to bardzo fajna kuchnia i dobry render, ktoś tu napisał ze mu sie proporcje nie podobają a ja myśle ze lepiej jest jak cos jest duze w takim pomieszczeniu a no bo i bardziej funkcjonalne a poza tym z perspektywy takiej prawdziwej kuchni chyba sie tego nie odbiera w ten sposb ze proporcje są złe.. ; ] ale miło jest wiedziec ze mozna jeszcze tam upchnąć setną miskę z żarciem...na tych półeczkach ; p a na blacie kochać się z żoną ; p funkcjonalność przedewszystkim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4IT - a dlaczego mam nie pokazywać tej pracy? Bo komuś się nie podoba render? A wiesz może, że to właśnie wizualizacje tego typu napędzają najwięcej klientów?

 

Bo sprofanowałeś świętość kuchennych minimalistów :)

Jakbyś dobrał inną kolorystykę, ładniejsze duperele i ciekawiej je skomponował byłoby lepiej. Ale faktycznie w pracy z polskimi klientami nie jest łatwo. Tu mogłeś przekonywać że ich niemiecki oddział zrobił sobie bardzo estetyczny raport roczny w którym fotografie nie wyglądają jak z imienin cioci Irenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol !

 

o funkcjonalności nie ma co mówić bo to przecież aranżacja studyjna a nie taka z wesołego domku z żoną :)

 

Sans - no wiele do gadania niestety nie mam. Robię jak każą.

A jeszcze news - tą kuchnie mam jeszcze zrobić w wersji "dom" - ale koncepcji mi żadnej nie dali.

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC, ładne, czy nie; bo takie, a nie inne były wytyczne, ale to po prostu nie wygląda jak Twoje i to do czego przyzwyczaiłeś. Ogólnie razi mocno, że ta kuchnia wyrasta tam ni z gruchy, ni z pietruchy. Rozumiem, jednak że miałeś tu ograniczenia i tyle. Zostańmy więc, przy tym, iż wielka szkoda, że przypadło Ci w udziale wizualizować tak słabą koncepcję;)

Ze spraw technicznych zapytam tylko, co się dzieje z prawym panelem mlecznego przeszklenia? jakby dziwnie faluje przy lewej krawędzi.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności