Skocz do zawartości

Postac 3D: My first time


Rekomendowane odpowiedzi

chlop.th.jpg

dosc duza rozdzialka tak wiec po kliknieciu w thumbsa kliknijcie jeszcze raz na obrazku pojawi sie w pelnym rozmiarze.

 

Takie byly poczatki mojego nalogu nikotynowego - co prawda nie bylem lysy ani nie mialem piegow ale co tam, fajna tekstura oraz brak kiepskiego futra przewazylo.

 

Wrzucam tak szybko nowa prace bo mialem juz wszystko gotowe, tak wiec nie krzyczcie na mnie jak to zwykle bywa:)

 

Render w mental ray a model w maxie i zbrush. Tekstura robiona w ps.

 

Wiem ze mi palce troche za grube wyszly ale w koncu to jest dziecko a one sa grube:)

 

pozdro dla max3d.pl community!

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie oszukujmy sie malo prawdopodobne by byl tak uparty i robil to co zawsze juz od dawna sadzilem ze to zawsze marne prowo jest. Zawsze chodzi o to samo i zawsze sam autor na sile proboje pokazac swoje bledy. Helo pochwale sie ze mnie wywalili niech na forum znow zagrzeje wrzuce zachwile nowa pracke niech zagrzeje wrzuce kolejnego niedorobionego lysola niech zagrzeje jestem swiadomy ze ludzie beda sie czepiac ale o to chodzi by przekaz byl jasny i czytleny. Napiszesz komentarz to zaraz odpowiedz: dzieki za koment. Tak tak poprawie. Nie krzyczie na mnie mysle ze jest fajnie. Bla bla bla i wkolko to samo.

 

Trzeba przyznac keraj jest dobry w tym co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3: hej man, z City wywalili mnie bo przychodzilem na bani i spalem z nosem w monitorze:)))

 

No piekna sobie reklame zrobiles:) Faktycznie jest sie czym chwalic...

 

Pracka jak dla mnie nie jest skonczona - skoro zrobiles juz tyle to az zal wystawiac prace na tym etapie bez dodania detalu. W Z brushu to chyba otworzyles model po to zeby go od razu wyeksportowac do maxa bo calosc jest gladkia jak kolano:] Moja rada jest taka, ze nastepnym razem jak bedziesz mial cos umieszczac na forum to zanim tego dokonasz, zrob gleboki wdech, udaj sie na spacer a nastepnego dnia otworz ponownie scenke i ja dokoncz. Taki workflow moze jedynie wyjsc Ci na dobre.

 

Pozdr. i powodzenia.

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie byly poczatki mojego nalogu nikotynowego - co prawda nie bylem lysy ani nie mialem piegow ale co tam

 

 

acha, czyli w za młodu byłeś łysą dziewczynką ? (patrz: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=57693)

 

nie sory stary co jak co jak chcesz to bądź, ale, nie rób z innych debili ok?

Troszkę ubliżasz (tutaj nie wiem komu bardziej nam czy sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudne sie robią te twoje prace i posty panie keraj37... co do samej pracy to nie ma czego komentowac - problem ten sam co w poprzednich.... mimo wszystko najlepszego :)

Pozdrawiam

 

P.s.

Cholera człowieku masz potencjał, który marnujesz takim podejściem do swoich prac...

Edytowane przez wuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Prosze nie robcie syfu na forum znowu... Autor dobrze wie co kazdy mowi o jego pracach, wyciagnal ZERO wnioskow, znow mamy powtorke z rozrywki... Dlatego nie widze sensu komentowania... a praca niedorobiona i slaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3: hej man, z City wywalili mnie bo przychodzilem na bani i spalem z nosem w monitorze:)))

 

 

oj, a ja myślałem, że Ty porządny człowiek jesteś ;) Twoje prace mogłyby być całkiem ok, może nie na fronta ale całkiem pozytywne. Jedyny mankament w tym, że w każdej coś zawalisz. Tym razem na pierwszy plan dałeś całkowicie nieudaną, spuchniętą dłoń z naklejonymi paznokciami. Podoba mi się, że doszedłeś do wniosku, że jak czegoś nie potrafię to tego nie pokazuję, czyli oczy. Czekam, aż zamieścisz coś w WIPie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc duza rozdzialka tak wiec po kliknieciu w thumbsa kliknijcie jeszcze raz na obrazku pojawi sie w pelnym rozmiarze.

 

bez komentarza :O zniszczyłeś mnie tym tekstem .... :/

 

 

Co do pracy to hmmmmm ... czegos brakuje ewidentnie we wszystkich twoich pracach , tego "czegoś" ...ale jak mówia umiejętności są to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render w mental ray a model w maxie i zbrush

 

Sory ale model chyba z posera wrzuciłeś :

 

http://www.contentparadise.com/skins/skin_cp/images/Fben.jpg

 

to samo tutaj:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57693

a to model z posera:

http://www.contentparadise.com/skins/skin_cp/images/Fkate.jpg

 

Lepiej pisz że korzystasz z gotowych modeli a nie sam dziergasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie pisac ze on bierze gotowce z posera nie to sie liczy wazne ze keraj sie stara. SSS wyszedl swietny (w koncu to mental), twarz nie ma super detalu ale fajnie wyglada. Pracka ma klimat i podoba mi sie to przejscie z realizmu do takiej abstrakcyjnej sztuki.

 

Good job.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale model chyba z posera wrzuciłeś :

 

http://www.contentparadise.com/skins/skin_cp/images/Fben.jpg

 

to samo tutaj:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57693

a to model z posera:

http://www.contentparadise.com/skins/skin_cp/images/Fkate.jpg

 

Lepiej pisz że korzystasz z gotowych modeli a nie sam dziergasz.

 

 

BUSTED :) hehe AGAIN -> LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze progres jest, ale nie za wielki, wynika to pewnie z tego, ze jestes stale z rana na bani ladujesz z nosem w monitorze, budzisz si epo poludniu a wieczor zas do baru , i w zasadzie nie ma kiedy robic ;) :P

Co do samego obrazka, ma klimat, to fakt, poodba mi sie mimika tej twarzy. powiedzmy ze laska w kiblu ktora jet po chemioterapi, albo sie zgolila na znak protestu ( i z dazyla juz glace opalic ) :P zaciaga sie i czuje ukojenie jakby nie kurzyla od paru tygodni :). ale - shader skury mi nie lezy , gdizes jest pomiedzy guma/sylikonopodobnym, a swieci sie gdizeniegdize jak skurka od jabłka. jezeli model jest skads pobrany, to napewno zostal przerobiony, ale to juz nie jest istotne - bo nie o model chodzi. jak na dziewczyne, bardzo zadka uroda - delikana, wogole ja na czlowieka, ale ok ;) - za to reka ewidentnie nie z tje bajki - widac ze do niej nie nalezy, ma poobgryzane paznokcie, ze az sie cofnely, no i jak na 1 plan zby kaciate opuszki. pozatym anatomia - panna ma takie kaputry jakby byla facetem.

Trudno powiedzec, mi sie wydaje e tematyka ktora podjemujesz sie trudna - nauczyc sie trzeba bardo wiele zeby fajnie przedstawiac postac i chyba masz bardoz malo czasu na przyswojenie sobie tje wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wyrazem twarzy powinieneś zamiast papierosa jakiegoś blunta wstawić :)

Papieros sztuczny, dłonie jak u mutanta, no chyba że została od pługa oderwana, bo strasznie męskie są. reszta jak przy poprzedniej głowie. Dobrze, że się tym bawisz i coś robisz. Ja to traktuje z przymrużeniem oka ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co powinienes popracowac nad wlosami a nie robic mase lysych postaci :D Naprawde kiedys bedzie trzeba sie za to zabrac wiec radze ci teraz. Co do pracy to sorki ale temat : bzdura...ktos kto robi prace o pierwszym papierosie musi naprawde cierpiec na brak pomyslow (juz nie wspominajac ze jesli sam tak zaczynales to wspolczuje...palenie fajek w kazdym wieku to glupota a co dopiero bedac taki bachorem...no ale coz twoj wybor). Co do oczu to tez takie troche "bullshit rozwiazanie"...juz wole oczy zrobione z czarnego kolka niz kazda postac z zamknietymi oczami...moze zrob takiego snipera...Ale ogolnie zycze powodzenia...i wiecej checi do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D i kolezanka z celi :]

jak napisalem na ce ge talku cos ma nie tak z ramionami a reka w ktorej tryzma fajke musiała kogos ostro nokałtowac bo wyglada na delikatnie spuchinetą :]

ogolnie podoboa mi sie skóra wraz z oswietleniem no i leprze rozwiazanei z "oczu"

mimika twazy tez super!

ps kup szmulą szampon i jedizesz z włosami jak sie ich nauczysz to bedziesz trzaskac laski do playboja

podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi was to? Wcześniejsze 'akcje' były identyczne - wniosków nie wyciągnął żadnych, więc pomóżmy mu spakować walizki, zróbmy zrzutę na bilet lotniczy i niech się spełnia w innej profesji - jak najdalej stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK: ja juz nie szukam pracy, wole wyjechac na Cypr popracowac w hotelu za 1000E i miec spokuj niz sie produkowac:>

 

 

Nie nie nie, już lepiej zostań w kraju i nie rób nam złej reputacji za granicą.

 

Chętnie coś bym jeszcze powiedział, ale nie zorbie tego bo dostanę kartkę ;)

 

PS. masz ode mnie 1 gwiazdkę :)

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu...., kompromitacja i .... kpina? tylko z cezgo eh, bez sensu , jak dla mnie to jest totalnie niezrozumiale, i to faktycznie chyba nie pierwsza sciema? hmmm, nie wiem... zal

 

ps. nie rozumiem cie - jak cie interesuje ten shader skory to go mecz i wrzucaj do testowych czy cos, przeciez nitk ci nie kazde dodawac swoj model czy robic wypas scenke do tego,ale, nie owijaj w bawalne robiac niby scene od "a-z" i nieopowiadaj bajek bo to bzdura, i dziecinada...

Jak se narobisz odpinie to cie nawet na cyrpze chciec nie beda:/

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony co w tym dziwnego że używa modeli z posera do tego ten program jest w końcu, więc pokazywać można a że tam pisze że model max i Zbrush, to tam jego sprawa przecież i tak wyjdzie zawsze takie kłamstwo, to że jest uparty z jednej strony fajnie bo w grafie trzeba być zawziętym tylko trzeba się uczyć na błędach a tu tak jakby się człowiek cofał, bo widziałem u niego już jakiś progres w dobra stronę, zastanawia mnie tylko co ma czuć ktoś kto pracuje albo będzie pracował z takim człowiekiem w firmie przypomina mi się afera z Arturem P. aka Pussik co 4 lata udawał jakaś laskę, jakoś tak polska młodzież zaczyna mnie przerażać,

 

a co do pracy to sam temat ma potencjał na coś więcej niż to co pokazałeś ale jak zawsze u Ciebie keraj brak dopracowania, zero klimatu mogłeś dać jakieś fajne klimatyczne światło dorobić lepsze tektury dopracować materiały, dać inne ujęcie bo każdy twój render z twarzą wygląda tak samo, i proszę weź przemyśl sobie to co Ci inni piszą i może nie pij tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*sigh* Tak się zastanawiam... zmierzasz do doskonałości w swojej bezczelności, czy coraz bardziej tracisz świadomość głupoty?

 

Jak by nie było... wszystko ma swoje granice. Napisz, że dałeś (znowu) ciała i zakończmy tą szopkę. Chyba że teza #2 ma tu miejsce - to cofam wszystko i wyrażam głębokie współczucie i ubolewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności