Skocz do zawartości

WIZ : karczma


Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuje za namowa kolegi - mam do tego spore zastrzezenia, jakie widac na dloni - zly reflection na drewnie, powtarzalnosc tekstury gdzeniegdzie, zly dof jak to ktos powiedzial :P badz jego brak, nieudana proba wydobycia "latwosci" pracy przy uzyciu LWFa ktory defakto przyczynil sie do nieumiejtnosci operowania kanalami reflection na shaderach ... ale wlozylem w to duzo pracy, i chcialem zeby wygladalo jaknajlepiej, mam nadizeje ze choc to sie udalo. Wiec pomijajac te defekty ktorych jestem swiadomy wydajcie swoja krytyke, co jeszce jest skopane, co sie wam podoba :)

 

Zapraszm do ogladania.

 

L1s.jpg

 

L2s.jpg

 

L3s.jpg

 

L4s.jpg

 

L5s.jpg

 

L6s.jpg

 

L7s.jpg

 

L8s.jpg

5Ls.jpg

 

6Ls.jpg

 

7Ls.jpg

 

8Ls.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co u wiecej pisac skoro wszystko jest na spasie i wypasie :D

jedyne co mi troszke nie pasi to faktura bali takie ciapy sie z niej robią momentami ale nie bierz tego do siebie jestem lekko niedorozwiniety...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

color mapping tutaj wyjatkowo gamma corection. a dach to strzecha - na 5 renderze zapomnialem dac tex sianka pod bele - jak sie to trzyma? a bo ja wiem, nie budowalem nigdy takich ;) generalnie powinny byc krokwie, ze belek a na krkowkie w malych odstapach ida deski, i na deski dlugie kawaly strzechy, i wsio. - a co do slonca, flare dalem niepoprawnie, ale nie moglem sie powstrzymac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ogrom pracy…i troszkę odskoczyło od masówki, jaką zacząłeś robić, i którą tu czasami prezentowałeś :) a na to się fajnie nie komercyjnie patrzy, naprawdę.. Kawał dobrej roboty..*****

Edytowane przez arch515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smakataaaaa...jak to powiedzial jeden z boharterow filmu Rudaki.(polecam-dobre kino)mialem sie czepic deskowania pod strzecha ale widze ze temat juz wyjasniony:)Ogolnie pieknie-klimat ,materialy,model-Wszystko super

Edytowane przez lukasz3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Trochę inne podejście do wizki bo nie starałeś się robić tego jako fotorealistycznej wizualizacji. Jedynie piwo w kuflach mi nie podchodzi bo jak dla mnie nie pasuje do tej słodkiej reszty. Zbyt realistyczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności