Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 55: "Bracia Grimm" - SONDA


leander

Tygodniowy speedpainting 55: "Bracia Grimm" - SONDA  

195 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tygodniowy speedpainting 55: "Bracia Grimm" - SONDA

    • dzudzu
      4
    • Bedyk
      5
    • telthona
      7
    • Kubasa
      36
    • adi-su
      2
    • lordbiernac
      130
    • lili
      10
    • bloody
      1
    • g0od
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nezumi masakryczna wersja spiacej krolewny ale to nawet nie jest speed i w poscie zanotowalem ze nie chce by pojawiala sie w sondzie :) a troszke nowsza wersja jest pod tym linkiem:

http://img23.imageshack.us/img23/6057/spiaca4copy.jpg

 

a glos widze sluznie oddalem patrzac na glosy troszke sie wybil ponad innych - tak odrobinke

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbiernac - rewelacja, ale zaglosowalem na Kubassa bo tez mi sie praca bardzo spodobala a tobie wiedzialem ze gloswo nie bedzie brakowalo,

 

chcialem jeszcze dodac ze moim zdaniem praca bloody a w szczegolnosci lili sa okropne, jak dla mnie odrzucajace i ni chodzi mi o wykonanie tylko o pomysl... naprawde brzydkie..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam lili ale to co ty nazywasz nagimi facetami ja nazywam studium anatomii, a po za tym to dla mnie nijak sie ma do twojej pracy ktora przypomina scene brutalnego gwaltu...

 

bloddy: dziekuje za uszanowanie mojej opinii...

Edytowane przez Dr0cK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam lili ale to co ty nazywasz nagimi facetami ja nazywam studium anatomii, a po za tym to dla mnie nijak sie ma do twojej pracy ktora przypomina scene brutalnego gwaltu...

 

bloddy: dziekuje za uszanowanie mojej opinii...

 

no raczej, przeciez ta bajka o tym jest. czego sie spodziewales, teletubisiow?

 

a nagi facet to nagi facet :P nazywaj jak chcesz :P

 

mowisz, ze art bloody'ego jest 'brzydki', bo przedstawia naga laske. 'wow, facet rysuje naga laske. zboczenie. strach sie bac'

 

po prostu uwazam to za zabawne, ze akurat ty sie do nas przyczepiles, i tyle..

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili po pierwsze to jak bys dobrze przejrzal moja teczke to bys zobaczyl ze oprocz "golych facetow" mam takze... o zgrozo "nagie zwierzeta"!!

 

Nie rozumiem dlaczego walczysz z moja krytyka probojac mnie atakowac zamiasta obronic swoja prace jakimis konkretami. Ja sie do was przyczepilem bo mam do tego prawo. Jak wystawiasz swoja prace do konkursu i glosowania jestes otwarty na wszelaka krytyke ktora przynajmniej naucz sie szanowac.

 

Jeszcze wracajac do nagosci. Widac, ze mnie nie zrozumiales, w waszych pracach nie chodzilo mi nagosc tylko brutalnosc tych scenek, ktora wydaje sie nieusprawiedliwona. Na obydwu mamy martwe kobiety, jedna lezaca w ogromnej kaluzy krwi a druga gwalcona przez wilka!!!! Zreszta moze troche niesprawiedliwie poptraktowalem bloody wrzucajac go do tego samego worka z twoja praca.

 

Ja do ciebie nic lili nie mam osobiscie (jak narazie) bo cie nie znam, poprostu zniesmaczyla mnie twoja praca. Mam nadzieje ze to uszanujesz...

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jestem facetem , zapamietaj sobie

 

po drugie jak decydujesz sie na krytykowanie kogos, to nie trzeba byc geniuszem, zeby rowniez spodziewac sie krytyki

 

po trzecie, gdybym wiedziala, ze moj sarkazm wezmiesz az tak powaznie, odpuscilabym sobie.. przepraszam, nie chcialam cie stresowac ani czynic nieszczesliwym, mam nadzieje, ze ten piekny usmiech z avatara niedlugo znow zagosci na twojej niewinnej twarzy, tak jak i spokoj twoim niewinnym umysle, nieskalanym przemoca i erotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jestem facetem , zapamietaj sobie

 

po drugie jak decydujesz sie na krytykowanie kogos, to nie trzeba byc geniuszem, zeby rowniez spodziewac sie krytyki

 

Po pierwsze wybacz omylke, myslalem ze jestes plci meskiej. :)

 

Po drugie to oczywiscie, ze oczekuje krytyki, ale co to za krytyka, stwierdzenie, z mam duzo "golych facetow" w teczce? Jesli chodzi ci oto ze ci to przeszkadza i uwazasz za wulgrane to oczywiscie masz do tego prawo.

 

po trzecie, gdybym wiedziala, ze moj sarkazm wezmiesz az tak powaznie, odpuscilabym sobie.. przepraszam, nie chcialam cie stresowac ani czynic nieszczesliwym, mam nadzieje, ze ten piekny usmiech z avatara niedlugo znow zagosci na twojej niewinnej twarzy, tak jak i spokoj twoim niewinnym umysle, nieskalanym przemoca i erotyka.

 

Po trzecie, amen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wątek zboczył z tematu :D

 

głosowałam na Lorda :P w sumie mogłam zagłosować na Kubasę albo dzudzu, bo też mi się podobają te prace, ale jednak; cóż, głosować można na jedną osobę tylko. niech zwyciężają najlepsi :)

Po za tym moja siostra (pani fotograf) wzięła tą pracę do siebie na kompa na tapetę, a od wielu miesięcy nie miała tam nic innego tylko fotografie xD. to o czymś świadczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności