Jump to content

Pojazd 3D: Ford GT 2005

hkropinski
 Share

Recommended Posts

ano wlasnie.. nagle ucichles i zamiast modelowac to zaczeles robic kariere w rzeczach interesujacych blebleble.. wypada to tak kolegow opuszczac :>

Witam wszystkich! jak to fajnie powitać Was znowu w wip'ie:D

Rzeczywiście dwa lata temu ucichłem i nie myślałem, że aż tyle czasu potrwa milczenie me:) Jednak koniec! Wracam z "rzeczy interesujących blebleble" i oddaję Wam do oceny samochód. I to nie byle jaki, specjalnie na dzisiejszy, radosny dla mnie dzień wybrałem śliczniutkie autko jakim jest Ford GT. Oczywiście model jest w bardzo wczesnym stadium rozwoju, czas pracy - około 1 dzień.

Pozdrawiam wszystkich, z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi oraz krytykę.

START

f_front002m_3117be4.jpg

f_top001m_5fd0b27.jpg

f_frontwire00m_ddc4c88.jpg

f_backwire001m_f46c613.jpg

Edited by hkropinski

Dzięki za odpowiedzi, na pewno będę się starał brać je pod uwagę w dalszej pracy nad modelem. Teraz się nie rozpisuję z odpowiedziami, nie mam zbytnio czasu, ale wrzucam takie kółko, a później obiecuję poodpisywać, pozdrawiam

f_screen004m_b8a095f.jpg

RA:) to nie do konca moj wymysł:D

f_2006FordGTXm_ac43293.jpg

Edited by hkropinski

Super opona, choć ten bok, to trochę sztuka dla sztuki. ;)

A felga tragedia. Ten samochód ma dość delikatne kształty, a z tymi felgami będzie wyglądał trochę karykaturalnie.

Niby nawiązują do klasycznych musclecar'owych, ale coś jest w nich nie teges. :)

haj!

tak więc zeby nie bylo ze sie obijam... chociaz troche sie obijam... chociaz nie moja wina bo swieta i do rodziny trzeba jechac.... chociaz moze to mnie nie usprawiedliwia... niewazne - zeby nie bylo, wrzucam niewielki bo niewielki ale progress... juz liczylem ze dzisiaj pokaze skonczony przod ale najpierw jeszcze zamierzam dopiescic siateczke bazy:)

RA -> PW:)

Kr3tz, pecet -> oczywiscie ze tak, chcialem tylko na bazie zaznaczyc ze tam bedzie chamfer:)

Morfeusz -> dzieki:)

Freedom -> wszystko w swoim czasie, sam jestem pedantyczny na punkcie równości, wiec narazie proszę, uwierz mi na slowo ze jest w miare rowno, jak bede mial troche czasu to wrzuce jakies clay'e chociaz... to moze szybciej skoncze caly model^^

latos -> milo mi:)

Thunder -> your welcome:)

nocny drwal -> i znów mi miło!

3D Creative -> rzeczywistowśc jak zwykle okazuje sie brutalna^^

maksymilion -> a ja tak neutralnie, ale to autko to legenda:)

patry -> co się odwlecze to nie uciecze:D

RA -> PW:D

PS. Wy po modelowaniu tez macie siatki przed oczyma jak je zamykacie?

Pozdrawiam

aha no i bym zapomnial tego detalu troche odsłonić...:

f_zderzak002m_18ce8d5.jpg

powyżej jest to juz lekko poprawiona wersja z uwzględnieniem detali jakie napisał Bubu:)

Edited by hkropinski

Grubo :D GRUBO ;P felga to skad? z wer cabrio ? ten detal co pokazales to...... hmmmm 3 chamfery powinny byc rowne ;) a tylko jeden bardziej wyokraglony:D iiiiiii scianki dookola tez powinny byc rowne ;] to tyle reszta chyba dobrze ;] pozdrawiam ;]

Witam!

odkopuję, pokazuje to co bylo gotowe juz w polowie kwietnia, od tamtego czasu nic sie nie ruszylo i pewnie szybko nie ruszy, ale w niedlugim czasie mozna sie spodziewac kilku modeli ktore wykonuje bardziej na zlecenia:

f_clay002pm_7b2d63f.jpg

Pozdrawiam

Edited by hkropinski