Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford GT 2005


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

ano wlasnie.. nagle ucichles i zamiast modelowac to zaczeles robic kariere w rzeczach interesujacych blebleble.. wypada to tak kolegow opuszczac :>

 

Witam wszystkich! jak to fajnie powitać Was znowu w wip'ie:D

Rzeczywiście dwa lata temu ucichłem i nie myślałem, że aż tyle czasu potrwa milczenie me:) Jednak koniec! Wracam z "rzeczy interesujących blebleble" i oddaję Wam do oceny samochód. I to nie byle jaki, specjalnie na dzisiejszy, radosny dla mnie dzień wybrałem śliczniutkie autko jakim jest Ford GT. Oczywiście model jest w bardzo wczesnym stadium rozwoju, czas pracy - około 1 dzień.

 

Pozdrawiam wszystkich, z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi oraz krytykę.

 

START

 

f_front002m_3117be4.jpg

 

f_top001m_5fd0b27.jpg

 

f_frontwire00m_ddc4c88.jpg

 

f_backwire001m_f46c613.jpg

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za odpowiedzi, na pewno będę się starał brać je pod uwagę w dalszej pracy nad modelem. Teraz się nie rozpisuję z odpowiedziami, nie mam zbytnio czasu, ale wrzucam takie kółko, a później obiecuję poodpisywać, pozdrawiam

 

f_screen004m_b8a095f.jpg

 

RA:) to nie do konca moj wymysł:D

f_2006FordGTXm_ac43293.jpg

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super opona, choć ten bok, to trochę sztuka dla sztuki. ;)

A felga tragedia. Ten samochód ma dość delikatne kształty, a z tymi felgami będzie wyglądał trochę karykaturalnie.

Niby nawiązują do klasycznych musclecar'owych, ale coś jest w nich nie teges. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj!

 

tak więc zeby nie bylo ze sie obijam... chociaz troche sie obijam... chociaz nie moja wina bo swieta i do rodziny trzeba jechac.... chociaz moze to mnie nie usprawiedliwia... niewazne - zeby nie bylo, wrzucam niewielki bo niewielki ale progress... juz liczylem ze dzisiaj pokaze skonczony przod ale najpierw jeszcze zamierzam dopiescic siateczke bazy:)

 

RA -> PW:)

Kr3tz, pecet -> oczywiscie ze tak, chcialem tylko na bazie zaznaczyc ze tam bedzie chamfer:)

Morfeusz -> dzieki:)

Freedom -> wszystko w swoim czasie, sam jestem pedantyczny na punkcie równości, wiec narazie proszę, uwierz mi na slowo ze jest w miare rowno, jak bede mial troche czasu to wrzuce jakies clay'e chociaz... to moze szybciej skoncze caly model^^

latos -> milo mi:)

Thunder -> your welcome:)

nocny drwal -> i znów mi miło!

3D Creative -> rzeczywistowśc jak zwykle okazuje sie brutalna^^

maksymilion -> a ja tak neutralnie, ale to autko to legenda:)

patry -> co się odwlecze to nie uciecze:D

RA -> PW:D

 

PS. Wy po modelowaniu tez macie siatki przed oczyma jak je zamykacie?

 

Pozdrawiam

 

aha no i bym zapomnial tego detalu troche odsłonić...:

 

f_zderzak002m_18ce8d5.jpg

 

powyżej jest to juz lekko poprawiona wersja z uwzględnieniem detali jakie napisał Bubu:)

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :D GRUBO ;P felga to skad? z wer cabrio ? ten detal co pokazales to...... hmmmm 3 chamfery powinny byc rowne ;) a tylko jeden bardziej wyokraglony:D iiiiiii scianki dookola tez powinny byc rowne ;] to tyle reszta chyba dobrze ;] pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam!

odkopuję, pokazuje to co bylo gotowe juz w polowie kwietnia, od tamtego czasu nic sie nie ruszylo i pewnie szybko nie ruszy, ale w niedlugim czasie mozna sie spodziewac kilku modeli ktore wykonuje bardziej na zlecenia:

 

f_clay002pm_7b2d63f.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności