Jump to content
Sign in to follow this  
dzabadzaba

Anioł: Nightangel

Recommended Posts

No to ja tez sie przylacze bo temat ba5dzo mi odpowiada, referencje mam w glowie, temat sie powoli klaruje tez w glowie, nie mam na czym rysowac wiec [przejde odrazu do modelowania, a jak cos bede mial to odrazu pokaze

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > dzabadzaba]

A nie mozna bylo zalozyc watku, gdy bedzie co pokazac? Teraz cale forum bedzie pisalo jakiz to wspanialy pomysl (nie wazne, ze nikt nie wie o co chodzi) i ze czeka z niecierpliwoscia na pierwsze rendery, zyczac na koncu powodzenia, stukajac sie browarkiem.

Super pomysl, czekam na pierwsze rendery!!!!!! Powodzenia, trzymam kciuki!!! [piwo] [winko]

boze czlowieku, wez prozac czy cos bo zaraz wyskoczysz przez okno, bede zakladal sobie watki w miare jak bede mial na to ochote...

pierwszy concept, twarzyczka niolka

Originally posted by dzabadzaba

boze czlowieku, wez prozac czy cos bo zaraz wyskoczysz przez okno, bede zakladal sobie watki w miare jak bede mial na to ochote...

i tu sie mylisz moj drogi! twoje watki beda istniec tak dlugo jak moderatorzy beda mieli na to ochote, a bez obrazkow zaczna znikac :]

lepiej posluchaj dobrego wujka DruG`a.

...

Robił sie OT, więc parę postów ubyło... apeluję o spokój po obydwu stronach i skupianie się na bitwie, a nie na wzajemnych docinkach. ;)

W kwestii założenia tematu bez efektów. Wrzućmy to pod rezerwację tematu i po problemie :) Aby tylko komantarze pojawiały się dopiero do prac, a nie rezerwacji.

jedno jest pewne...

dzabadzaba...nie wygrałbyś w Bitwie 2d...

pozdrawiam

witam ponownie, mocno wystraszony chlopak, pragnie sie podzielic tym co zrobil do tej pory,

zycze ci sly zebys wygral bitwe 2d, kiedy ten deadline ?

co ma takie szpiczaste piersi ? zrob jej moze jakies galoty bo ta plachta przy pasku nic nie zaslania :> (moze to i dobrze)

kolana .. oj wąziutkie; aleś dał jej kostium eeech jeszcze tylko skórzana maska oraz pejcz i będzie git :)

a tak poważnie ... nie wiem do czego zmierzasz stary; może będzie ok a może wyjść kicha ... zobaczymy.

good luck!

no sam mam nadzieje ze kicha nie wyjdzie, juz niedlugo powinno byc widac na czym obraz bedzie polegal, narazie jeszcze musze, chwilke dopracowac model i zaczne go rigowac, po ustawieniu pozy, bede pewnie domedelowywal wiec takie rzeczy jak kolana i tak beda poprawiane w koncowym ujeciu, ale dzieki za uwage,

> twarz jak na koncepcie...

Na koncepcie nie bylo tak ladnie ;) Zapowiada sie piknie.

mógłbyś dać tą głowe pod kątem przy normalnym świetle ?? cieżko teraz ocenić ale coś z łukami brwiowymi nie gra (od linijki??)

pzdr

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy