Skocz do zawartości

Wrocław!


CzAk1

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

    • 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to Szymon zdążysz. Pewnie impreza się nie skończy w sobotę tylko przeciągnie się do 30-tego :P Nie możesz przełożyć lotu? Albo sterroryzować mechanika pokładowego?? Możesz też wsiąść do samolotu 29-tego i poczekać. Zawsze to trochę czasu zaoszczędzisz. Trzeba sobie radzić w życiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no to trzeba robic powolutku liste chętncyh, zeby bylo wiadomo z grubsza ile osob bedzie .

 

ja sie deklaruje. Co prawda pewnie bedziecie tam gadac tylko o 3D i tych jakichś komputerach i renderingach, ale jakoś wytrzymam :D

 

 

 

pozdrawian i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ofkorz też.

Znacie jakieś fajne knajpy gdzie można sobie dobrze posiadzieć. Dobrze by było w miarę w centrum by nie trzeba było zbyt daleko latać. Za Heliosem, przy Św. Antoniego jest troche knajp...można gdzies tam spróbować.

Warto by się zastanowić też gdzie się spotkamy- na rynku, od razu w knajpie...? Na dworcu o_O?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za heliosem? Bezsenność, Niebo, Za szybą... czyli same dancebudy. Ppgadać raczej nie da rady.

 

W ryneczku: Pracoffnia (rewelacja pod każdym względem), Siedem Kotów, Altana (pyszniutke gorące tosty czosnkowe do pia), Czemu Nie (czasami jest tam parkiet taneczny więc zależy na co się trafi), Czeski film (ale tam zawsze jest tłok). Trochę bliżej Heliosa ale od strony Świdnickiej jest jest Graciarnia (typowy pubik do pogadania) a tuż przy Heliosie jest Mleczarnia, świetna knajpa z dwoma poziomami, drewnianymi stołami i masąfajnego klimatu. 3 zlot wrocławski wypadł tam rewelacyjnie. Włącznie z rezerwacją stolików na 25 osób.

 

Naprawdę warto rezerwować stoliki, bo potem ciężko jest o miejscówkę dla takiej ekipy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za heliosem? Bezsenność, Niebo, Za szybą... czyli same dancebudy. Ppgadać raczej nie da rady.

 

Za Heliosem miałem bardziej na myśli Właśnie to co jest przy św. Antoniego. Parę knajp tam jest.

 

Bierzemy Tweety'ego na przewodnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety chyba dawno nie chodził po Wrocławskim rynku, bo "Czemu nie" już nie ma od roku :P

Jestem za mleczarnią bo nigdy w niej nie byłem :)

Pracowania może być, ale nie chce mi się do niej iść bo ile można tak chodzić :)

Wyślajcie jeszcze coś innego bo ja tam na barach się nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma Czemu Nie? :( mieszkanie w warszawie jednak daje o sobie znać :(

 

przewodnikiem mogę być ale... jesli zlot będzie 12 września. wcześniej nie dam rady niestety :/

Bierzcie Mleczarnię. Sporo miejsca, ugodowy właściciel, miła atmosfera :) Albo Pracoffnię własnie Ewert, nie marudź, do pracoffni nie można nie chcieć iść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracoffnia RULEZ!!!

Najczęściej odwiedzana przez mnie knajpa od ładnych paru lat i jeszcze mi się nie znudziła. Fajno widzieć, że podobne gusta macie. Ewentualnie może być jeszcze Graciarania, za to w Mleczarni jest najwięcej miejsca w środku dla takiej ekipy.

Mi póki co 28 sierpnia pasuje, a później to dopiero druga połowa września.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

w mleczarni o ktorejs godzinie wlaczyli glosno muzyke ( mielismy juz tak kiedyś zlot) i juz nie dalo rady pogadac. chyba ze to bylo w mleczarni.

altana za to jest miejscem jak najbardziej wypasionym i fajnym do rozmowy, bo zakladam ze ajnie jest pogadac - chyba ze woliie gapic sie na dupy przy glosnym łup łup, ale mam nadzieje że nie .

 

Cielkawe czy mozna wynajac gdziej w miare niedrogo jakies miejsce bardziej konferencyjne. Orientuje sie ktos ? pewnie to troche kosztuje, ale za to nie trzeba wtedy kupowac piwa po 10 pln :D

 

 

 

pozdrawiam i zycze powodzemia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to się potwierdzam ( i pionixa też ) :) Niestety nic nie mogę polecić we Wrocku bo go nie znam. I tak będziemy zachwyceni bo przybieżamy z dziczy, bo u nas poza kosmodromem (klasztor na jasnej g.) żadnych rozrywek nie ma :) Byle muza nie nawalała bo nie pogadamy. Towary też zbędne bo my z Pitkiem już z dzieciami więc naturalna kastracja. Sami rozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Tweety, mekki też już nie ma :P

 

szlag by to... ledwo wyjadę już zamykają moje ulubione knajpy...

 

serwus :)

w mleczarni o ktorejs godzinie wlaczyli glosno muzyke ( mielismy juz tak kiedyś zlot) i juz nie dalo rady pogadac.

 

to było w zielonym kogucie ;) w mleczarni jest cichutki ambiencik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no ja generalnie bylbym bardzo za jakims plenerkiem, a zeby potem dopiero sie gdzies teleportowac . plenerki są bardzo OK. , ale decydujcie Wy.

Traitor , przyjedziesz ? :D Szykuje sie mega zlocisko :)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Czak - moze daj w pierwszym poscie liste zadeklarowanych ludzi. Bedziemy mieli jasniejsza sytuacje.

 

No i rozumiem ze zostajemy przy terminie 29.08 - bo ludzie juz sobie kombinuja wolne na ten czas :)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

jeszcze kilka osob powinno dodatkowo byc - poza tymi ktore sa wpisane, bo gadalem z Nimi i sie deklarowali.

W knajpach niestety szybko sie zrobi glosno i bedzie ruch, wiec pewnie im wczesniej sie ustawimy tym lepiej.

 

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Czaku - nie nie , wczesniej to znaczy ze powinnismy rozpoczac na miejscu najpozniej o 18.

A to oznacza ze jesli mamy sie gdzies spotykac w miescie i dopiero isc do knajpy to powinnismy sie pewnie umowic na 17. Czas szybko leci i wystarczy ze kazdy powie dwa zdania , i juz dwie godzinki miną. Wez tez pod uwage ze czesc ludzi i tak pewnie przyjdzie spozniona ze dwie godziny.

Bardziej istotne jest chyba o ktorej moga byc w miescie nasi przyjezdni goscie .

Napiszcie ludzie o ktorej macie te wasze pekaesy i PKP, bo sie moze okazac ze wstepne spotkanie to zrobimy na dworcu :D

JAk dla mnie to nie byloby problemu nawet na jekijs bocznicy usiasc i gadac o grafie. Najlepiej po uprzednich zakupach w sklepie :D

Piter, o ktorej macie ptransport do wrocka ?

 

pozdrawia mi zycze powodzemia :)

 

 

:::::EDIT ::::

o wlasnie wlasnie , widze , że czajicie baze. najlepiej klimaty godz 17. a jak ktos nie bedzie mogl to przyjdzie pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, o ktorej macie ptransport do wrocka ?

 

Chodzi o Nas czy Peter`a i Pionixa ? same Piotrki ;)

 

Jezeli o nas chodzi to zjawiamy sie jakos 17.30 na pksie. Co do ustawki na poczatku to fajnie by bylo w jakims znanym miejscu bo dawno we Wro mnie nie bylo i nie zabardzo pamietam tamtejsze miejscowy, mozna sie spotkac na pkp i wbic najpierw do jakiegos mac`a albo krola burgerow zeby cos przekosic na szybciora i poczekac na tych co dojda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności