Jump to content
CzAk1

Wrocław!

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 members have voted

1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

• 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)

Recommended Posts

no to Szymon zdążysz. Pewnie impreza się nie skończy w sobotę tylko przeciągnie się do 30-tego :P Nie możesz przełożyć lotu? Albo sterroryzować mechanika pokładowego?? Możesz też wsiąść do samolotu 29-tego i poczekać. Zawsze to trochę czasu zaoszczędzisz. Trzeba sobie radzić w życiu :P

Kurde, mam dużo projektów i licencjat na łbie - postaram się pojawić ;)

29 jest jedynym dniem w tym miesiącu gdy akurat będe we wrocławiu :) więc też wpadne :D

serwus :)

pressenter - wielka szkoda :(

Knysha, dasz rade , postaraj sie :)

Valery, super :)

pozdrwiam i zycze podwozenia :)

No i spoko...

Mam nadzieję, że impreza nam urośnie jeszcze.

Powoli trzeba będzie ugadywać szczegóły.

Pozro

Hmm ciekawa opcja jakby co we wrześniu było to może i bym nawet się pisał, w końcu do wrocka daleko nie mam :)

cos czuje ze we wrzesniu trzasniemy drugie spotkanko :)

ETA - a nie dasz rady na 29 sierpnia ? zapraszam mocno :)

pozdrawian i zycze powodzenia :)

Przydalo by sie juz pomyslec o liscie osob i malej rezerwacji, bo jednak to weekend i koncowka sierpnia wiec sporo knajp moze byc przepelnionych.

no to trzeba robic powolutku liste chętncyh, zeby bylo wiadomo z grubsza ile osob bedzie .

ja sie deklaruje. Co prawda pewnie bedziecie tam gadac tylko o 3D i tych jakichś komputerach i renderingach, ale jakoś wytrzymam :D

pozdrawian i zycze powodzenia :)

Ja ofkorz też.

Znacie jakieś fajne knajpy gdzie można sobie dobrze posiadzieć. Dobrze by było w miarę w centrum by nie trzeba było zbyt daleko latać. Za Heliosem, przy Św. Antoniego jest troche knajp...można gdzies tam spróbować.

Warto by się zastanowić też gdzie się spotkamy- na rynku, od razu w knajpie...? Na dworcu o_O?

Za heliosem? Bezsenność, Niebo, Za szybą... czyli same dancebudy. Ppgadać raczej nie da rady.

W ryneczku: Pracoffnia (rewelacja pod każdym względem), Siedem Kotów, Altana (pyszniutke gorące tosty czosnkowe do pia), Czemu Nie (czasami jest tam parkiet taneczny więc zależy na co się trafi), Czeski film (ale tam zawsze jest tłok). Trochę bliżej Heliosa ale od strony Świdnickiej jest jest Graciarnia (typowy pubik do pogadania) a tuż przy Heliosie jest Mleczarnia, świetna knajpa z dwoma poziomami, drewnianymi stołami i masąfajnego klimatu. 3 zlot wrocławski wypadł tam rewelacyjnie. Włącznie z rezerwacją stolików na 25 osób.

Naprawdę warto rezerwować stoliki, bo potem ciężko jest o miejscówkę dla takiej ekipy :D

Za heliosem? Bezsenność, Niebo, Za szybą... czyli same dancebudy. Ppgadać raczej nie da rady.

Za Heliosem miałem bardziej na myśli Właśnie to co jest przy św. Antoniego. Parę knajp tam jest.

Bierzemy Tweety'ego na przewodnika :D

Tweety chyba dawno nie chodził po Wrocławskim rynku, bo "Czemu nie" już nie ma od roku :P

Jestem za mleczarnią bo nigdy w niej nie byłem :)

Pracowania może być, ale nie chce mi się do niej iść bo ile można tak chodzić :)

Wyślajcie jeszcze coś innego bo ja tam na barach się nie znam ;)

Czemu nie ma Czemu Nie? :( mieszkanie w warszawie jednak daje o sobie znać :(

przewodnikiem mogę być ale... jesli zlot będzie 12 września. wcześniej nie dam rady niestety :/

Bierzcie Mleczarnię. Sporo miejsca, ugodowy właściciel, miła atmosfera :) Albo Pracoffnię własnie Ewert, nie marudź, do pracoffni nie można nie chcieć iść :P

Pracoffnia RULEZ!!!

Najczęściej odwiedzana przez mnie knajpa od ładnych paru lat i jeszcze mi się nie znudziła. Fajno widzieć, że podobne gusta macie. Ewentualnie może być jeszcze Graciarania, za to w Mleczarni jest najwięcej miejsca w środku dla takiej ekipy.

Mi póki co 28 sierpnia pasuje, a później to dopiero druga połowa września.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy