Skocz do zawartości

Wrocław!


CzAk1

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

    • 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dopiero dotarłem do domu bo wczoraj jeszcze doznałem kontuzji :/

tutaj macie fotki z pierwszego dnia zlotu :) (tak był też dzień drugi :D)

 

http://odsiebie.com/pokaz/5207383---fbe5.html

niecenzurowane więc te kompromitujące też są :)

dzięki wszystkim za fajne spotkanie a szczegulne podziekowania dla Plastique za drugą część imprezy i nocleg.

 

tutaj fotki z nastepnego dnia i paintballa na którym byłem ja, Tasiek i Super_Oko

 

http://odsiebie.com/pokaz/5207456---d42f.html

wiele niema bo robiłem tylko przed i po zabawie

 

PS. nie znalazł ktoś gdzieś jakiś okularów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painball powiadasz...O_O

 

Spoko Valery, dzięki za foty. Napisz tylko jeszcze jak je zobaczyć ;) Tylko mi się nie pobieranie nie odpala? o_O

Okulzy zgubiłeś? A telefon masz?

 

dziwne ja moge je pobrać. jak inni tez bedą mieli problemy to rzuce gdzie indziej

a okulary zgubiłem. przeciwsłoneczne za 19 zł :( telefon mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

A mogli byście opisac jakas fotke kto gdzie ?

Ja na 12stego z Juniorem bede.

 

no kannu to bys chyba rozpoznal ? co prawda ostatnio troche zarosl, ale da rade go rozpoznac .

 

 

 

pozzdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...to ja wrzucam troche fotek ]:->

Nie przyjmuję reklamacji :D, ale gdyby się tak trafiło, że coś pominełem, źle wpisałem albo coś...to dajcie znać :)

Foty chyba obronią się same :D

 

37348888.jpg

 

43083684.jpg

 

41365382.jpg

 

98883900.jpg

 

16921870.jpg

 

30124484.jpg

 

43702177.jpg

 

40366405.jpg

 

90806462.jpg

 

52212862.jpg

 

24548747.jpg

 

33559564.jpg

 

32459550.jpg

 

88300448.jpg

 

10071146.jpg

 

 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

 

 

no kannu to bys chyba rozpoznal ? co prawda ostatnio troche zarosl, ale da rade go rozpoznac .

 

 

 

pozzdrawiam i zycze powodzenia :)

 

hehe pewnie ze bym poznal z daleka, przeciez wiesz :) A iroka juz widzialem w realu i nic sie nie zmieniles, no moze odmlodniales :p

Dzieki za podpisanie fotek. 12stego tez bedzie tak licznie ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas odkopać wątek.

 

Pisać kto będzie 12 września na tradycyjnym barszczyku? ;) Trzeba wyklarować listę obecnych i być może zacząć myśleć na lokalem (mam nadzieje, że tym razem będzie liczniej)

Przedsmak macie na fotostory.

A kto nie przyjedzie ten trąba :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

jesli lokal to tam gdzie poprzednio. bylo tam bardzo dobrze i absolutnie nie 0przeszkadzala muza ( nawet nie wiem czy byla jaks ) . Kible tam mi sie nie podobaly, ale trudno.

Mowie o tym jak siedzielismy na zewnatrz , pna takim dziedzincu, przy ul . wieziennej.

 

pozdrawiam i zyze powodzeniA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z peterem_f będziemy we Wrocku na dworcu dopiero o 18:26. Dlatego nie wiem, czy jak się umówicie pod pręgierzem o 18 to zdążycie rozwinąć dla nas czerwony dywan przed wyjście z pociągu ;P

Co do miejsca spotkania to ja bym sugerował jakiś lokal z dobrą muzyką o natężeniu uniemożliwiającym prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, piękną i powabną płcią przeciwną w ilości dużej, dobrym jedzeniem co nie tuczy, dużym wyborem drinków w cenie przystępnej, wystrój lokalu dowolny.(kolejność nieprzypadkowa;)

 

Pociąg powrotni z tego co tu widzę mam o 03:50 więc mam nadzieję, że nikt nie wymięknie do tej godziny ;P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z peterem_f będziemy we Wrocku na dworcu dopiero o 18:26. Dlatego nie wiem, czy jak się umówicie pod pręgierzem o 18 to zdążycie rozwinąć dla nas czerwony dywan przed wyjście z pociągu ;P

Co do miejsca spotkania to ja bym sugerował jakiś lokal z dobrą muzyką o natężeniu uniemożliwiającym prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, piękną i powabną płcią przeciwną w ilości dużej, dobrym jedzeniem co nie tuczy, dużym wyborem drinków w cenie przystępnej, wystrój lokalu dowolny.(kolejność nieprzypadkowa;)

 

Pociąg powrotni z tego co tu widzę mam o 03:50 więc mam nadzieję, że nikt nie wymięknie do tej godziny ;P

Pozdrawiam.

 

Od siebie dorzucam wymagania lokalowe typu: brak tych płci przeciwnych - (Piciu ja stanowczo przypominam, że i Ty i ja mamy w domu zapas cukru na całe życie, a ciastka w cukierni to możem oglądać już tylko przez szybę, z wywieszonym ozorem lub bez), dobra muzyka o natężeniu UMOŻLIWIAJĄCYM prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, dobrym jedzeniem co tuczy, dużym wyborem drinków (od REDDS'a jabłkowego do malinowego) w cenie dostępnej dla przeciętnego grafika (czyt. za darmochę), wystrój lokalu od baroku po późne art deco (ew. neopoganizm). Dywan czerwony może być aczkolwiek podstawionemu tramwajowi w oczy zaglądał nie będziem.

Przyjedziemy pospiesznym "Kopernikiem" lub towarowym "Lepperem" więc bądźcie czujni.

 

A tak poważnie to ciężko trafić z dworca na miejsce zbiórki bez wynajdywania taryfiarza, który tylko czeka na takich jak my, frajerów - pielgrzymów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności