Jump to content
CzAk1

Wrocław!

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 members have voted

1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

• 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)

Recommended Posts

Ja bym się meldował ostatni weekend sierpnia, pierwszy lub drugi września.

serwus :)

więc sobie rezerwujcie czas na ten ostatni weekend :).

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

W takim razie moja propozycja to albo w weekend, sobota 29., albo w środku tygodnia to może w czwartek 27-ego...

Hmmm?

Pozdro

Zrob sonde ale wydaje mi sie ze czwartek w tygodniu to termin najdziwniejszy :) Osobiscie glosuje na sobote bo wtedy zapewne zjawi sie wiecej osob chetnych.

Ok, Sonda to dobry pomysł.

Podajcie jeszcze jakie terminy ewentualnie bierzecie pod uwage i wrzuce do sondy. Demokratycznie podejmiemy decyzję ;)

No wreszcie ktoś przejmuje inicjatywę organizacji najlepszych w Polsce zlotów max3d.pl Spróbujcie pobić nasz rekord z Painballem hehe :)

Niestety sierpień jak dla mnie odpada. Mam zajete weekendy od 22.08 do 30.08

a w pierwszy weekend września spadam na żagle na mazury. Więc miłej zabawy. Chyba, że przełożycie na wrzesień ale pewnie wtedy mało osób wpadnie.

czyli najprawdopodobniejszy termi to ostatni weekend sierpnia , tak ?

Odnosnie sondy , to musialaby byc mozliwosc zaznaczenia wiecej niz jednego odpowiadajacego terminu - sa ludzie , ktorym pasuja np. dwa terminy . Nie wiem czy jest taka mozliwosc w ustawieniach sondy. Na wszelki wypadek , zainteresowani niech sie wpisuja tu w watku.

I tak wiadomo , ze polowa, albo jedna trzecia z zadeklarowanych osob nie przyjdzie :D

Nie znam sie na fajnych miejscowkach za bardzo , wiec moze juz cos podpowiecie - chodzi o to , zeby bylo cicho w knajpie i zeby mozna bylo gadac. Nawet w "pracofni" w pewnym momencie wlaczali glosno muze ( chyba po godz 22 ) i juz nie mozna bylo gadac.

pozdrawiam i zycze podwodzenia :)

I tak wiadomo , ze polowa, albo jedna trzecia z zadeklarowanych osob nie przyjdzie :D

Dlatego ja wole się nie deklarować ale za to przyjechać ;)

ale rzesz byłoby miło.... eeeech....

Jak będe po pracy to zajmę się sondą. Powrzucam jakieś terminy, które wyglądają na fajne...i zobaczymy co z tego eksperymentu wyjdzie.

Czy da się zaznaczać więcej niż jedną odpowiedź nie wiem. Jakby coś pogadam z modami. Może mają jakieś fajne narzędzia ]:->

Próbuję też dotrzeć do Wrocławskich użytkowników. Nie wszyscy wiedzą, że tu taki fajny wątek jest więc warto rozreklamować wątek indywidualnie. Mówiąc krótko: puśćmy spam w obieg :D

wlasnie Kannu dal znać, ze coś się kreci wiec się również wpisuje, tak wiec

jak pod koniec sierpnia to pewnie wpadnę z bratem.

pozdr.

Zapodałem sondę...

Troche na pałę te daty...ale myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Sonda jest wielokrotnego wyboru, otwarta...tak więc będzie wiadomo kto na co głosował.

Ja tez trochę pospamiłem. uncle jest chętny. cały czas tez liczę, że i Adek nas odwiedzi :D

pressenter - nie marudz i sie wbijaj do wrocka. piwka sie napijemy i pogadamy o 3D :)

Ja glosuje na 29tego ale jakby bylo sporo osob chetnych na wrzesien moge sie dostosowac :)

Piter - ja bym tego w kierunku wrzesnia nie przecigal - bo wtedy sie wszystko rozpierdzieli.

Ewentualnie sie zrobi dwa spotkania .

pozdrawiam i wiadomo co :)

pressenter - nie marudz i sie wbijaj do wrocka. piwka sie napijemy i pogadamy o 3D :)

Kannu tu nie chodzi o to, jestem poza granicami kraju od 18ego do końca miesiąca. ;)

Ja jako nowy nabytek Wroclawia oczyscie tez sie zjawie :)

pozdr!

• Like 2

Mamy w czołówce 29. sierpnia, gdzie najwięcej osób sie wpisało, oraz 12. września...gdzie też parę ciekawych osób się zadeklarowałao...

Hmmm...:D

Zawsze można skombinować dwa zloty...to jest pewne wyjście. Pod warunkiem, że jeszcze parę osób się znajdzie.

Jeśli są jeszcze miejsca to ja się piszę na 29-tego. I zaocznie zgłaszam pionixa :) Nie jest jeszcze do końca potwierdzony, ale już kombinuje żeby jechać.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy