Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja mam do was takie pytanie...bo kiedys sciagnolem taki 76minutowy mix roznych utworow Hansa Zimmera,nie sa one w zaden sposob ponazywane,poprostu sie przeplataja ciagle, wiekszosc z nich kojarze ale jest taki jeden motyw,ktorego nie rozpoznaje,nie wiem z jakiego filmu to jest, moze ktos sie juz na to natknął...oto ten wyciety kawalek:

http://sharp.inten.pl/sharp/Rozne/mmm.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz sie dowiedzialem z jakiego filmu jest ten kawalek ktory podalem wyzej...jest to Peacemaker jakby ktos chcial wiedziec. Tak wogole to polecam go, bardzo fajny,dynamiczny soundtrack :)

pozdro

jak kazdy inny autorstwa Hansa Zimmera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka reklama "Kropli Beskidu" podajże, (woda tak:P), w reklamie tej aktorce z sukienki zaczyna robic sie trawa i obejmowac cale miasto, bardzo fajna reklama, ale jeszcze fajniejsza jest tam nuta, leci tak "let me up, let me up...." no i niestety nie wiem co to za nuta:/ Moze ktoś zna tytuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goracajolka

Kto spiewa taka piosenke: You are the sun, you are the only one, My heart is blue, my heart is blue for you... Be mine, be mine.... Czesto leci na Eska Rock i nigdzie nie moge dowiedziec sie kim jest wykonawca:( Please, help me!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mam maly problem: jest taka genialna, klasyczna juz piosenka w stylu... country (?). Taka piosenka doskonala do kina drogi, jazdy samochodem przez srodkowe stany USA, przez bezkresne równiny....

Pamiętam z niej tylko ostatnie słowa refrenu: "It's the road to hell".

Zawsze, gdy to gdzies slyszę, to chcę to mieć, tylko nie wiem nawet, jak to się nazywa ani kto to śpiewa... HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goracajolka

Przykro mi Illy, ale to nie ta piosenka :( Siedzialam na google z pol godziny i nic innego oprocz tego takze nie znalazlam. Ale ja sie latwo nie poddaje wiec jeszcze poszukam :D I tak dzieki za pomoc:)

 

A tak w ogole: umawiam sie tylko w te dni tygodnia, ktore nie koncza sie na "a" lub "k" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ludziska - moze mi ktos powiedziec, jakie sa najpopularniejsze piosenki Kazika / Kultu ? Chodzi mi o takie, ktore mozna uslyszec w radiu i telewizji - takie, ktore mozna puscic w pubie czy innym miejscu publicznym... dosc wazne to dla mnie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie ma dzieci w domu

Lewy czerwcowy

Dziewczyna bez zęba na przedzie

Dziewczyna o perłowych włosach

Konsument

Nie lubie juz polski (:P)

Cztery pokoje

Biały Gibson

I am on the top

Lewe leve lof

Pasażer (cover iggy pop)

Elektryczne nożyce

Polska

Wódka

Jan (długa spokojna)

Landy

Parada wspomnień (to raczej musi być ;])

Yvette

Łączmy sie w pary, kochajmy się

 

 

Deus - tak wogle co to ma być, Kaźmierz ma prawie 400 piosenek i tak trudno wybrać z ogółu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stara piosenka. Tekstu nie pamiętam, ale teledysk do tego był taki, że koleś jedzie jeepem po pustyni, kończy mu się paliwo, idzie tą pustynią i w końcu umiera. Śpiewa laska, pojawiają się w tym wideo wstawki jak ona sobie tam podśpiewuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stara piosenka. Tekstu nie pamiętam, ale teledysk do tego był taki, że koleś jedzie jeepem po pustyni, kończy mu się paliwo, idzie tą pustynią i w końcu umiera. Śpiewa laska, pojawiają się w tym wideo wstawki jak ona sobie tam podśpiewuje.

Alice Deejay - Better Of Alone (chyba ;))

 

zlokalizuje to ktoś ? muzyczke :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DCtqKr39MXQ&search=eigo

Kay Cee - Escape

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tytul piosenki barrego whitea z teledysku niewiele pamietam ale wiem ze wystepowala tam ladna laska i i jacht. Wiem ze informacji nie za wiele ale moze ktos pomoze ?

 

Edit:

 

i jeszcze teledysk Zucchero w ktorym on wraca z wojny i wystepuje tam tez fajna laska i oni sie pozniej bengaja w jakiejs szopie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik :)

nie sądziłem , że zawitam kiedyś do tego działu...

Kto wykonuje remix starego kawałka Boba Marleya - chyba "sun i shinning" -

czesto leci w radiostacji ostatnio - taki w klimacie techo (chyba tak sie to teraz nazywa) :)

Będę wdzieczny :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroowka

hey :)

poszukuje tytułu i wykonawcy

znam niestety tylko kawałek refrenu :(

ref.leci mniej więcej tak "całuj mnie do rana caluj mnie...o tym przecież nikt nie dowie się..."

ref.wykonuje dziewczyna, zwrotki chłopak

będę b. wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baran335

Witam

Mam takie pytanko wie ktoś może jaki tytuł ma taki kawałek dość stary w którym dwa instrumenty (*chyba gitara el. i saxofon) powtarzają ciągle tę samą melodię ?

Za pomoc z góry THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko wie ktoś może jaki tytuł ma taki kawałek dość stary w którym dwa instrumenty (*chyba gitara el. i saxofon) powtarzają ciągle tę samą melodię ?

Za pomoc z góry THX.

 

hm Dave A. Stewart Feat. Candy Dulfer - Lily Was Here ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroowka

 

hey

poszukuje tytułu i wykonawcy

znam niestety tylko kawałek refrenu

ref.leci mniej więcej tak "całuj mnie do rana caluj mnie...o tym przecież nikt nie dowie się..."

ref.wykonuje dziewczyna, zwrotki chłopak

będę b. wdzięczna za pomoc

 

FOCUS - Pocałuj Mnie (przynajmniej tak wnioskuje po słowach - niesłyszałem nigdy)

Link : http://www.discopolo.pl/Teksty_PocalujMnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reporterqs

potrzebuje tytułu piosenki oraz wykonawcy :

piosenke śpiewa mężczyzna (w języku angielskim)

jest to wolna piosenka,bardziej beatowa:).

w refrenie o ile dobrze słyszalam śpiewa:

...Babe i love you you want me...

miedzy refrenem a zwrotka wyłączaja sie wszystkie instruemnty i jest wstawka perkusyjna kiedy zaczyna spiewac prosze napiszcie co to za piosenka jest

bardzo mi na tym zalezy

pilnie...

moze napisac na maila : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności