Skocz do zawartości

scena 3d : Jesień nadchodzi.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

loko : dzięki!

Temporal : zdaję sobie sprawę, że praca wymagałaby jeszcze dopracowania, ale już raczej dam sobie z nią spokój. Dzięki za komentarz.

tasiek : senks mejt ;D

D4D4L : jakoś nie rzucało mi się to na oczy zanim o tym wspomniałeś... ;) masz racje ... wypadałoby to trochę skorygować

hcpiter : dzięki! co do dofa to akurat w tym wypadku jest to dof Vray'owy ... na przyszłość chyba będę korzystał z dobrodziejstwa Zdepth'u ;)

JunioR : dzięki! jw

Xiz0r : Po części masz rację, ale wolałem mieć kontrolę nad tym co za kamerą stoi. Z resztą scena podczas renderingu zamknęła się w 3.5GB Ramu wiec komputerki się nie zmęczyły zbytnio. Tak czy siak dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pracka, przypomina o tym ze już jesień zaraz a szkoda... Ogólnie wszystko na plus prócz tego DOFa, pasowałoby bardziej jakby ostrość była na all grzybkach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna pracka. Minusy to nasycenie kolorów, flara. Do zmiany byłby natomiast kadr i dof. Mogłeś wyciągnąć bardziej tą kłodę leżącą na pierwszym planie. Kompozycja wydaję się nie dopieszczona że tak powiem.

Powtórzę więc jeszcze raz :-) Bardzo fajna pracka.

 

Ile to się renderowało?

I na jakim sprzęcie.

 

Szukałem czegoś i znalazłem - w trawie leżą jakieś druty i do tego prosto-pogięte.

To są chyba gałązki, ale faktycznie za cieniutkie.

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny i chłopaki :)

Może jeszcze znajdę chwilę żeby to "doprawić". Niestety spędziłem nad tym jakieś 12h pracy, pewnie dlatego ździebko ;) nie dopracowałem sceny.

 

renderowało się 25minut na dwóch maszynach 2xquad + 2xdual xeon

 

Jeszcze raz dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności