Skocz do zawartości

Model 3d: JunkBot


Rekomendowane odpowiedzi

dark1half.png

 

Hej. Ten projekt miał na celu rozwinięcie moich umiejętności modelowania hard surface. W całości został wykonany w Blenderze, render z 3ds max.

 

Wieksza rozdzielczość:

 

dark1.th.png

 

Render w Yafaray (darmowy renderer integrujący się z Blenderem):

 

white1k.th.png

 

Siatka:

 

wire1.th.png

 

Zbliżenia:

 

closeup1.th.png

 

closeup2e.th.png

 

closeup3.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładny model, na pewno jest się czym pochwalić. Masa detalu, ciekawa forma, coś czego dawno nie widziałem. Na pewno sporo się namęczyłeś przy projektowaniu. Rzeczywiście wygląda jakby go ktoś poskładał z pozbieranych rupieci na złomowisku, więc myślę, że cel założony przez Ciebie został osiągnięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, dobre przyjęcie, to największa pochwała tu na max3d, bo wy nie macie w zwyczaju sie cackac : P

 

Konras Dzięki. Concept art i inne mozna zobaczyc tu http://plyczkowski.autokoncept.pl/wp/?cat=46

 

Ania Dzieki Aniu. Skorzystam z okazji i podziekuje ze tutoriale, sa bardzo fajne. Zgadzam sie co do glowy.

 

mrkrzysiek Moze kiedys, na razie musze od niego odpoczac, od pierwszego konceptu minely juz 3 miesiace..

 

mookie Dzieki. Nogi i glowa troche odstaja od reszty.

 

Vorek Niestety nie model nie jest riggowalny, za duzo kabli i ustrojstwa.

 

M@Ti Koncept własny, trochę improwizowany w trakcie modelowania. W trakcie roboty zmienial sie z bojowego na demonicznego na smieciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany naprawdę nie będę się cackał !

 

kawał fajnego modelu. Pomimo dziwnych proporcji (bardziej ludzkich niż przerysowane transformery) cała postać ma Charakter i to wielki PLUS.

Ciekawy jestem tekstur, jeśli będą i innych póz.

 

Gratuluję.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca, dużo detali, widziałem że na swojej stronie też masz masę ciekawych rzeczy, dużo ciekawych prac, pozdrawiam :)

 

Aż tyle detali że wiem o takich których nie widać na renderach, np to co sie dzieje pod kolanem :P Ale i tak bylo je fajnie modelowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny model, niesamowite te wszystkie detale! Super wykonany, a koncepty powalają! Bardzo podoba mi się głowa bo całość nabiera przez nią bardzo organicznego i bardzo miłego i sympatycznego wymiaru. Podkreślają to jeszcze te ochraniacze na ramionach i budowa rąk i stóp wyglądające jak kości szkieletu. Nie wiem jak inni to widzą, ale dla mnie to trochę robocica. Dlatego więc biodra uważam za zbyt szerokie co zaburza nieco proporcje, ale to może dlatego, że design robocic przyzwyczaił nas do super smukłych lasek. Ale to pewnie rodzaj nijaki więc te uwagi powyżej są bez sensu.

W każdym razie design jest rewelacyjny, a wykonanie jeszcze lepsze. Daję 5*****

 

P.S. Wiem, że to finished 3D ale będziesz dorabiał do tego scenę? Szkoda tylko do gablotki takiej genialnej pracy. A będziesz robił tą wersję z koźlą głową ze stronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_f - Koźlą głowę może kiedyś do innego modelu. Bardzo możliwe że kiedyś go wyciągnę z szuflady i odkurzę, i porenderuje jakieś inne wersje - na lepszym kompie może, bo na tym np. yafarayową wersję musiałem renderowac na 2 razy, a maxowa mogłaby mieć większą subdywizję miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności