Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio tez grałem w The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay

Nawet spoko giera, najtrudniejszy byl poczatek :) bo nie wiedziałem o co chodzi ale jakos poszło.

Marcin co to za gra Taurenem Worriorem?

Bo chętnie bym w coś nowego zagrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co to za gra Taurenem Worriorem?

Bo chętnie bym w coś nowego zagrał

przeciez Marcin napisal - "World of Warcraft" : )

ja oczywiscie caly czas gram w Rune i w najblizszym czasie wstepuje do klanu :P, to byla, jest i bedzie dla mnie gra nr 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow przyjemna gierka, czasem tez wracam do Vampire the masquerade ;) , w Civilization, kiedys sporo sie pogrywalo w Summoner, zreszta pozniej ta giera zbyt monotonna byla. Oczywiscie Counter Strike eh te zjazdy ogolnopolskie, turnieje klanowe :D , nie instaluje tego nawet wiem czym to grozi :) pozdr

 

ps. zapomnialbym - Undying :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham--> gralem w demko chcialem sprawdzic co wybrac fifa 2005 czy pro 4 i wybralem fife bo ma autoryzacje (nie lubie grac jakimis "podrubkami) wydaje mi sie (z tego co gralem) ze pro jest lepsze ale minimalnie;)

jak ci nie zalezy na nazwiskach to wybierz pro sam mam pro 3 i gralo sie super:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o jeździe samochodem mowa to polecam street legala redline (czyli druga część)

dla nie wtajemniczonych jest to kolenjy nie dopracowany projekt activisoin, mimo to że gra może do połowy jest skonczona to ja lubie takie gierki bo silnik to nie jest tekstura tylko każda część z osobna, od podstaw sie składa silnik i wogole cały samochód. po zainstalowaniu kilku patchy da sie grać:]

polecam fanom motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zagrywam się w 'Everquest 2'. Gierka totalnie mnie wciągnęła i nie chce wypuścić. Jak tak dalej pojdzie to zawale wszystko: uczelnie, prace, zycie towazyskie....:] Polecam ale grać tylko na własne ryzyko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007 niby o gustach sie nierozmawia ale buuahahah dalaczego wybrałes fife to mnie razwala normalnie do pes4 jest 546745 dodatków z nowymi składami nazwiskami itd. a fifa to shit jakich mało było trzeba tą kase biednym doddać ;)

 

podróbki hyhy widzałeś jak Beckham sie rusza w pes4 to nie standardowy model w fifa to odwzorowany w najmniejszych szczegółach piłkarki indywidualsita fifa to prdróba jakich mało 0 zmian od 1 częsci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham & loozack hmmm czy fifa to shit?? raczej nie:) graliscie w 2005?? bo od 2004 w dol to shit ale 2005 jest bardzo dobra i nie wiele ustepuje pro4:):) a jesli chodzi o nazwiska to wiem ze sa nakladki ale jakosc wole miec to w swiadomosci ze jakis tam ronaldo to jest ronaldo a nie jozef zmieniony na ronaldo:):)

mi sie fifa podoba:)

Dawid14-> ja tez prawei wogole nie gram mam teraz tylko dwie gry fifa 2005 i football manager 2005(super gierka ale kiedy wyjdzie cm5(ehhh)):):)

pozdro

ps. fifa rules;)oczywiscie 2005;)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek na twoje nieszczęście dałem sie namówić i zagrałem w 2005 to był mój błąd ;) jak był balon tak dalej jest chłopaki z easports chyba niemają czasu wyjść piłki pokopać i zobaczyć jak ona sie naprawde zachowuje tylko siedzą w swoich norach i kolejne shity produkują ;)

 

Nielot007 kupujesz gre dla nazwisk czy dla przyjemności grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze poczulem sie jak dziadek :) goblinki tez byly fajne ale jeszcze byla taka jedna gierka jak sie nie myle to red ninja cos tam cos tam ;) sorka ale pamiec 90latka zawodzi biegales takim czerwonym ninja i bylo fajnie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności