Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Lost Planet (X360) - wciąga! Wszędzie mroźno i straszno.

 

Ninety Nine Nights (X360) - fantastyczny tzw. "usieczon". Biegamy po planaszach wariatem z kosą postawioną na sztorc, wspiera nas mała armia i sieczemy wszystko, co wpadnie pod kosiwo. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok, kupiłem wczoraj Dooma3. Jako, że polska wersja kosztuje 39,99zł a angielska 199zł (!!) to sobie myślę "już kij, kupuję, może uda się usunąć polską wersję"

 

Instaluję i patrzę jakiś pliczek zpak001.pk4 się pokazał. Zaglądam do niego a tam nic innego jak teksty, dźwięki itd w wersji polskiej. Cała reszta paków jednak jak w wersji angielskiej. Usunąłem więc plik zpak001.pk4 i co? Z wersji polskiej zrobiła się angielska.

 

Moim zdaniem Lem (wydawca Dooma na Polskę) leci ostro. Czemu nie dać użytkownikowi możliwości wyboru? Czy doinstalować jedną paczę z językiem czy nie? Wiem, że tu chodzi o kasę ale halo... jeśli tak ma wyglądać podejście wydawcy no to ja przepraszam bardzo.

 

Także Panie i Panowie - jeśli chcecie wersję angielską to kupujecie polską. A potem grzebiecie w plikach.

 

 

Ok wylałem żale ;) Doom forever, love and peace (or else)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego że nie masz możliwości wyboru tylko wersja polska cena jest niższa. Zdaje się że takie ograniczenia narzucają producenci a nie wydawca. wersji polsko języcznej nie kupi gość z zachodu :D a wiesz dobrze, że 80% użytkowników komputerów nie będzie w stanie dojść do takich konkluzji jak ty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry -> zgadzam się z tą teorią o 80% ;) Ale czemu aż takie wysokie ceny narzucać na obcojęzyczne wersje? Na takim amazonie nowy Doom kosztuje prawie 60zł. Na angielskim amazonie maxymalna cena to 16 funtów co nawet nie jest bliskie naszej cenie. Zbulwersowany jestem ;)

 

illy -> czy fajny? OMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że cana 199 zł za wersję angielską to cena taka jaka była w momencie premiery i do dzisiaj cena się nie zmieniła. Inaczej niż za zachodnią granicą. 16 funtów to cena dzisiejsza, która od momentu premiery gry spadała aż osiągnęła obecny pułap. CO tu więcej dodać u nas wprowadzili wersję polsko języczną i dla niej dali niską cene wersją angielską nikt się nie przejmuje. I tak w porównaniu z polityką cenową gier z przed 10 lat jest duuuużo lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Resident evil 4 swietnie sie gra :) czuje sie jak w filmie hehe, fajna kamera jakby za ramienia, przyznaje ze jest to dla mnie nowoscia bo nie czesto gram, ale kazda czesc dostepna na pc rs przeszedlem :) takze polecam, niestety nie jest tak straszna jak 2jak i jedynka, hmmm no ale cos za cos :)

 

btw. polecem przed zagraniem sciagnac aimmouse rs4 pach ;) bo celowanie na padzie/klawiaturze przyprawia o bol glowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Brat zamierza kupic xboxa lub ps3, na forum wielu chwaliło a ja powiem ze jak sie bardziej przyjrzałem specyfikacji technicznej ps3 to ciepłe kluchy. Jest moim zdaniem cienki, nie wiem jak jest z xboxem ale jak oba mają directx 9 i na tym zostanie to raczej jedynym motorem napedowym bedą dobre gry. Czuje ze powstanie za jakis hehe czas ps4 z dx10 i nowy xbox, wiadomo łoić kase trzeba z ludu.

 

To tyle moich odczuć, ciekawe jakie macie zdanie na temat dx10, konsol z dx9 itd

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sony_PlayStation_3

PS3 ma OpenGL, jeśli dobrze zrozumiałem to co tam pisze. Pozatym ma niedługo chyba potanieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki chciałbym się was zapytać czy macie wieści o wyścigach na dx10 ? Muszą się jakies pojawić, żadnych zapowiedzi nie widziałem.

 

Juz widze te autka, pewnie będzie sie działo.

 

jesli chodzi o autka i dobra grafe to polecam obejrzec ten trailerek.

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_granturismo5prologue_2_h264.mov

chociaz to raczej na pc nie wyjdzie ale skoro brat ma zamiar kupic ps3 to mysle ze bedziesz zadowolony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cos pykam w S.T.A.L.K.E.R'a, ale denerwuje mnie jedna rzecz - na poczatku naprawde trzeba sie obiegac, zeby wykonac jakies zlecenie = skazenie rosnie, a wodki nie ma ;]

 

ta i amunicja do ak szybko sie kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy mi się obiło o uszy Lost Planet, ale raczej się tym nie zainteresowałem, o czym jest ta gra?

 

A co do Hitmana, to prawda Hitman ma w sobie to coś, to moja ulubiona seria, każdą cześć przeszedłem po kilka razy na różnych poziomach trudności i starałem się przejść misje na jak najwięcej możliwości... Ta gra po prostu przyciąga jak magnez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet - miało byc takie super cacy ale na PC-cie mnie nie urzekło w ogóle...

STALKER - właśnie gram i czuje że zaraz skończe, to bieganie w ta i z powrotem jest nie do zniesienia...

Hitman Blood Money - genialna gra :D najlepsza misja co trza zabic swiadka koronnego czy kogostam co go fbi obstawia - 2min gry, snajperka z domu naprzeciw i tylko 2 dziurki, w szybie i głowie twojego celu, nikt nawet nic nie widzi, MNIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Stalkera, to rzeczywiście między innymi przez te spacerki w to już nie gram... Potrafi człowieka doprowadzić do szału, żeby to tylko chodzić trzeba było, a tu jeszcze trzeba walczyć z potworami po drodze i nie dać się zabić:/ Czekałem na tą grę tyle lat a okazało się, że nie potrzebnie:/

 

Natomiast misja w Hitmanie o której mówisz owszem jest bardzo fajna mi też się bardzo podoba... Ale sama snajperka nie wystarczy:/ Musisz wejść do domu, zabić żonę tego facia i zabrać jej tajną taśmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi się wydaje, że Kontraktów nie przebił... Pod względem fabuły i misji... Bo kasa i ulepszenie broni to ciekawy element, wcale nie przeczę... Ale Kontrakt miał w sobie to coś...

 

Oczywiście to jest moje prywatne zdanie i nie wszyscy muszą się z tym zgadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starego poczciwego theif'a przeszedłem jedynkę- genialny klimat i fabuła. reszty nie posiadam,ale na dniach przejdę się po antologię Theif ( w tesco za 25zł jest ;] ) tam są wszystkie 3 ;] już się doczekać nie mogę :D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oglądanie własnego pogrzebu to fajna sprawa xD Ale scena jest naprawde, dobra tu goście mysla, że zapadliśmy w wieczny sen a tu zdziwko na przeciwko bo ziomek wstaje z gnatami i robi porządek... Ehhh... Wiele razy wracam do tego momentu, żeby powyżywać się na dręczycielach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer: Tiberium Wars - taaa... Wolalem Red Alerta 2.
Ja jestem gdzies pomiedzy. RA2 to setki godzin z kuzynem nocami po sieci. A CNC3 to cos nowego i klimatycznego. Ale jesli wybierac, to jednak RA2

Ostatnio cos pykam w S.T.A.L.K.E.R'a, ale denerwuje mnie jedna rzecz - na poczatku naprawde trzeba sie obiegac, zeby wykonac jakies zlecenie = skazenie rosnie, a wodki nie ma ;]
Poczatek jest ok. Pozniej jest duzo biegania z pelnym backpackiem. O ile jeszcze nie masz tego problemu to sie ciesz. I pamietaj ze w tej grze nie chodzi o pieniadze ;p

Najbardziej bedzie cie wkurzac zacinajaca sie bron wtedy kiedy jest naprawde rzeznicko :D

Co do Stalkera, to rzeczywiście między innymi przez te spacerki w to już nie gram... Potrafi człowieka doprowadzić do szału, żeby to tylko chodzić trzeba było, a tu jeszcze trzeba walczyć z potworami po drodze i nie dać się zabić:/ Czekałem na tą grę tyle lat a okazało się, że nie potrzebnie:/
Marudzisz. Kiedys byly gry gdzie co plansze bylo to samo, a miod z nich ciekl z kazdego rogu ekranu.

Panowie , gra ktoś z Was w C&C: Tiberium Wars?
Pewnie ze tak. Ale dopiero jak wroce do Polski ;/ A pytalem kto grywa w watku sieciowym.

 

 

Ja gram teraz w Warcraft 3. Ale cos czuje ze wroce wkrotce do Max Payne 1 i 2. Imo najlepsze tpp ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
Ale cos czuje ze wroce wkrotce do Max Payne 1 i 2. Imo najlepsze tpp ever.

 

Oj, chyba nabrałem też ochoty na Maxa Payne'a, też ją lubię! trzeba bedzie sobie odświeżyć ;)

 

A teraz czekam na najnowszego "Splinter Cell: Conviction", już sie doczekać nie mogę!!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten hitman bloody money chodzi dobrze, tzn nie wysypuje się?bo pamietam ze przy premierze angielskiej wersji jakies takie problemy własnie były oraz sejwami cos nie tak, moze kotos da info czy gra w polskiej wersji ma dubing czy napisy i czy nie ma wyzej wspomnianych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byly napisy:) gra sie nie wysypala ale z sejwami rzeczywiscie bylo cos nie tak, mozna bylo sejwowac ale wczytywac sie dalo tylko podczas aktualnego grania. Jak wylaczysz gre i bedziesz chcial wczytac stan gry to ci sie nie uda:p

 

Wlasnie o to chodzi:) Albo robisz cala misje, albo won;) ZApewne ludzie od hitmana stwierdzili ze granie na raty jest nieciekawe. Zagraj sobie na najwyzszym poziomie trudnosci. Tam w ogole nie ma sejwow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności