Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dead space....uuuuuuuuu dobre dobre...nakreciłem sie po obejrzeniu krwistej bajeczki....

klimat łoooooo....mega

troche zaszalałem z najwyzszym stopniem trudnosci i ciezko idzie...chyba trza bedzie od nowa na troche nizszym :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pleju takie same cienie byly, widac je tylko w pelnym sloncu. Podejrzewam, ze jakby dali normalne zblurowane, to gra by jescze przez rok nikomu plynnie nie chodzila. Poza tym grac w ta gre, dla samej grafiki to jakies nieporozumienie... sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV jest ekstra... misje, fizyka itd. ale to większość już wie.

Jednak jeśli chodzi o silnik graficzny to chyba jednak jest coś nie tak...

Dziwne, że na 1280x1024 High/Medium mam tyle samo FPS co na najniższej możliwej rozdziałce 800x600 i wszystko na LOW. Poza tym ten driver od Nvidii 180.84 nic mi nie pomaga, a wręcz przeciwnie... FPS spada o 5-10.

Na necie jest pełno informacji na temat w jaki sposób odpalić multi przez LIVE i rzeczywiście działa bez problemu. Moja karta graficzna to 9600 GT 512mb - na każdym możliwym ustawieniu 19-24 FPS, a porównując np. z Far Cry 2 to 1280x1024 Very High, AA na maxa i śmiga 30-40 FPS. Po prostu śmiech na sali. Jednak jeśli ktoś ma wypasiony komputer z najwyższej półki to wcale się nie dziwię, że nie narzeka na FPSy w GTA. Rockstar zasłynął tym, że poprzednie części wspomnianej gry chodziły bez problemu na średnich komputerach, a teraz tylko nieliczni mogą się w pełni cieszyć z IV.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedl patch, poprawil cienie, nie ma juz szumu, jednak fpsy spadly, a szkoda, bo patch mial naprawic optymalizacje, a jeszcze bardziej ja pogorszyl (z 50fpsow spadlo na 30fpsow, a czasami nawet i do 20 dochodzi :/)

 

gtaiv2008121311320835zv5.th.jpg

 

SSn4k3 no wlasnie, taka smieszna grafika, a takie wymagania duze ;x

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Rockstar zasłynął tym, że poprzednie części wspomnianej gry chodziły bez problemu na średnich komputerach, a teraz tylko nieliczni mogą się w pełni cieszyć z IV.

 

Pozdro

 

III też nie działała na PC jak powinna, a zanim dodatki wyszły to kompy przyśpieszyły. Co do skrina to czemu tylko HUD jest ostry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuu....

Nowy Fallout mnie zawiódł...

na jedynke i dwójke poświeciłem kilka tygodni grania...

Trójka ....dwa dni i koniec ?

Troszke za mało zawiła linia fabularna...questów pobocznych sporo i ciekawych, ale nie chciało sie jesli podane jak na tacy questy główne :(

Mimo to wczytałem ostatni zapis i zwiedzam świat...no ale to juz nie to samo...

Troszke sie zawiodłem...dłużej grałem w nowego CoD'a

A obie nie kosztowały 20 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia (4) - oooj, zawiodlem sie, zrobili z niej totalna gre 3+, zero przemocy, prawie zero przeciwnikow (z 4-5), z poczatku dosyc smieszne dialogi, jednak z czasem zaczynaja irytowac (glowny watek to odnalezienie osiolka..). System walki - straszna kicha - kazdy przeciwnik ma trzy przemiany, a my mamy trzy ataki - reka, miecz, elyka - naszym zadaniem jest zablokowanie ciosu przeciwnika i nacisniecie guzika, ktory zgladzi wroga w odpowiedniej formie (czyli np.: czarna forma = elyka)... Monotonnosc, i to straszna, etapy prawie niczym sie nie roznia, nie dochodza nowe combosy/moce, NIE da sie umrzyc :D - za kazdym razem ratuje nas elyka, rowniez strasznie irytuje zbieranie bialych kuleczek (co ja ku**a, pacman?) aby otworzyly sie kolejne wrota. Jedynie moge pochwalic grafike, niektore widoki zapieraja dech w piersiach, i oczywiscie kocie ruchy princa, od czasow two thrones doszlo bieganie po suficie, zjedzanie po scianie, dzieki pazurkom na rece..

 

Ocena ogólna: 6/10

Plusy:

- grafika

- muzyka (malo kawalkow, ale naprawde swietne, cos pomiedzy LotR i WoW)

Minusy:

- monotonnosc

- zakonczenie (ze niby moje poczynania w grze zmienia zakonczenie, niestety nie jest to zrealizowane tak jak w Silent Hillu, poprostu gdy dojdziemy do konca, mamy do wyboru - SPOJLER - uratowanie miasta i pozwolenie zginac elyce, albo ozywienie eliki i zaglade miasta - cala robota wtedy nie ma sensu, wracamy do poczatkowego stanu)

- gra dla dzieci do 10lat (brak przemocy, zbieranie kuleczek, dziecinne dialogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedl patch, poprawil cienie, nie ma juz szumu, jednak fpsy spadly, a szkoda, bo patch mial naprawic optymalizacje, a jeszcze bardziej ja pogorszyl (z 50fpsow spadlo na 30fpsow, a czasami nawet i do 20 dochodzi :/)

 

gtaiv2008121311320835zv5.th.jpg

 

SSn4k3 no wlasnie, taka smieszna grafika, a takie wymagania duze ;x

 

Lelen jak uzyskales ten dof?

mem render quality na max i nie mam takiego efektu, jednynie na cut-scenkach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardziej jakis filtr niz dof chyba... pozniej mi to bardziej przeszkadzalo:) ale przy jezdzie motion blur sprawuje sie dobrze:)

ktos skonczyl juz glowny watek? ja jestem na 50%

Aha mam do sprzedania tego Team Fortress(Orange Box)... jakos mnie nie wciaglo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze gierki to Half-Life (+dodatki Opposing Force, Blue Shift i nieoficjalne), Half-Life 2+Epizody (ep1, ep2 i nadchodzący ep3) - inaczej cała seria...

 

Ewentualnie wyróżnione gry (przeze mnie):

-Crysis

-Far Cry 1 i 2

-Counter-Strike 1.6 i Source

-Nadchodzący remake Half-Life'a - Black Mesa Source

 

Oraz jedna jedyna w swoim rodzaju seria

Warhammer 40k Dawn of War

 

:rolleyes: To są moje faworyty.

Edytowane przez Masło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead - gram z kumplami , w 3 sobie przechodzimy coop, czasami poVersuSjemy, naprawde przednia rozgrywka, pelna wspolpraca, blad kompana = na niekorzysc calej druzyny, oczy dookola glowy - z kazdego kata moze wyskoczyc hunterek albo inny skoczniepodobny zombie. oprawa audio-wizualna wypada jak najbardziej pozytywnie...

 

Ocena ogólna: 9/10

Plusy:

- kooperacja

- głosy, muzyka, grafika

- klimat

Minusy:

- hmm... mało map (narazie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem u siebie zmianę, gdy bylem młodszy to bylem bardziej podatny na klimat gry było mi się łatwiej wczuć i żyć w świecie gry itp. teraz gdy gram to myślę tylko o funkcjonalności i wyglądzie... dlatego coś wiem, czemu zawód Game-Designer'a może być wymagający... to ze względu że traci się sporo, wiem że trudno im też jest wykreować grę by spelnila wymagania graczy... ale od tego są game testerzy i armia artystów (MY) nieprawdaż.

Do czego zmierzam... Jeleń wymienił L4D i dal 9/10 dla mnie to raczej będzie 8,5 lub 8 na 10 - Dla każdego co innego nieprawdaż?

To dlatego że klimat gry do mnie nie przemawia... postacie nie mają jakiejś tam głębi, raczej bardziej mi się kojarzą z jakimś filmem kreskówkowym... lub z paroma filmami o zombie, jak np. Resident Evil czy Dawn of the Dead albo 28 Weeks Later. Nie żebym się czepiał źle widzę to sam siebie gdy oglądam film... nie skupiam się na tym co się dzieje tylko na efektach, grze aktorskiej, lub fabule czasem nawet bawię się w wyłapywaniem błędów... robię to samo w grze. Ale weźmy S.T.A.L.K.E.R.A baaa... klimat w pierwszej części był super, nawet bugi nie przeszkadzały aż tak bardzo, natomiast potem wypuszczony 'prolog' nie spełnił moich oczekiwań... dużo w nim zginęło i fabula taka sobie.

 

Sumując... Nie birecie tego jakbym się czepiał, dałem tylko trochę punktów z mojej perspektywy, nie pisałem jakoś by robić 'essay' czy coś, tylko ogólnie bez większych detali ;)

 

P.S tak coś czuje że mój Polski jest coraz gorszy.

Edytowane przez _Cookiez_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w przypadku takiej gry jak L4D, bardzo duży wpływ ma grywalność, czyli w tym wypadku umiejętność współpracy między ludźmi. Tej gry nie znam, ale wiem jak wygląda to na przykładzie Team Fortress 2. Jeśli zbierze się odpowiednia ekipa, która umie myśleć drużynowo, nie pilnuje tylko swojego tyłka, wtedy gra się dobrze. Jednak w większości przypadków, najczęściej jak jest dużo dzieciarni, gra się beznadziejnie. Nie ważne, że na danej mapie potrzeba 3 medyków, wszyscy chcą atakować. Efektem jest sieczka i przegrana.

 

Dlatego grajcie na klanowych serwerach, ci gracze (w odróżnieniu od dzieciarni) myślą i stosują jakieś taktyki. Gra jest może trudna, ale ewentualne sukcesy sprawiają więcej satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w przypadku takiej gry jak L4D, bardzo duży wpływ ma grywalność, czyli w tym wypadku umiejętność współpracy między ludźmi. Tej gry nie znam, ale wiem jak wygląda to na przykładzie Team Fortress 2. Jeśli zbierze się odpowiednia ekipa, która umie myśleć drużynowo, nie pilnuje tylko swojego tyłka, wtedy gra się dobrze. Jednak w większości przypadków, najczęściej jak jest dużo dzieciarni, gra się beznadziejnie. Nie ważne, że na danej mapie potrzeba 3 medyków, wszyscy chcą atakować. Efektem jest sieczka i przegrana.

 

Dlatego grajcie na klanowych serwerach, ci gracze (w odróżnieniu od dzieciarni) myślą i stosują jakieś taktyki. Gra jest może trudna, ale ewentualne sukcesy sprawiają więcej satysfakcji.

 

 

Z twojego opisu, przypomina mi to mapę 2fort z TF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio Guitar Hero 3 niezapomniane przeżycia z plastikową gitarką. Czujesz się jak gwiazda rocka :P

 

Guitar Hero 3 rządzi ! :D świetna wciągająca gierka :D pamietam początki z Guitar Hero :P Patrzyłem się jak kumple grają i mowiłem im ze to beznadziejna bezsensowna gra ;p jak dorwałem się do pada i zagrałem pierwsza piosenkę to odejść nie mogłem :D a jeszcze pozniej przezycia na gitarce :D bajka :D

 

A po za Guitar Hero to seria Pro Evolution Soccer :) Piłka rządzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of goo- taki poly modeling w połączeniu z real time reactorem ;) Fajna odskocznia od wszystkich tych "kolejnych części jakiejś tam serii"

Farcry 2-Taki crysis tylko ze i pojeździć mozna autkami

 

a kto ci bronil w crysisie jezdzic autami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 - alternatywa dla GTA4. bardzo dobre tworzenie postaci (kazdy szczegol mozna ustalic, od ustawienia brwi poprzez powiekszenie karku az do stylu poruszania), ciekawe misje (zemsta szambiarza - oblewanie gow**m budynkow czy ludzi, zabawa w zlego gliniarza - liczy sie jak najefektywniejsze zlapanie przestepcow), pelno smaczkow (wyrywanie hydrantu i rzucanie w przechodniow, badz surfowanie na masce jadacego auta... i to na rekach..), rewelacyjna muzyka (metal, rock, reggae, hip hop, klasyczna.. ogolnie same znane i dobre kawalki), sporo pojazdow, miasto zyje wlasnym zyciem (lecz nie ma tylu przechodniow co w gta) - co chwile widac wojny gangow, badz napady na policje. na minus zasluguje przede wszystkim sterowanie, tu raczej inspiracja nie bylo gta, a crazy taxi (rozpedzanie sie do 180km/h i w ulamku sekundy hamowanie, badz skrecanie bez zadnego rzucania autem), grafika tez nie nalezy do najlepszej, gra sie zatrzymala gdzies w czasach 2003r., co moze ucieszyc uzytkownikow starszego sprzetu... niestety nie, wymagania mimo grafiki sa z kosmosu, jadac pojazdem gra mi spada do 20fpsow (na 1280x960 w oknie, bo o rodz. 1680x1050 tworcy zapomnieli..) co w gta (na 1680x1050 i high detal) jest praktycznie niemozliwe - tam mam 30-40fpsow...

 

Ocena ogólna: 8/10

Plusy:

- muzyka

- humor

- tworzenie postaci

- pełno smaczków

Minusy:

- grafika

- wymagania sprzetowe

- sterowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, to ze w crysise mozna wdepnąć w pedał to ja wiem :P Tylko ze ta gra jakoś bardziej mi podchodzi jako "stealth" niz rozpierducha :P

 

jako ze grafika nie jest dla mnie kulą u nogi jezeli chodzi o gry, to polecam THIEF 1&2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel89

http://www.travian.pl/?uc=pl10_7167

Polecam super gra strategiczna!

Możliwość wyboru jednej z trzech nacji: germanie, galowie lub rzymianie. Rozbudowujemy się, szkolimy wojsko i atakujemy! Wchodzimy do sojuszu i wspólnie badamy cud świata. POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.travian.pl/?uc=pl10_7167

Polecam super gra strategiczna!

Możliwość wyboru jednej z trzech nacji: germanie, galowie lub rzymianie. Rozbudowujemy się, szkolimy wojsko i atakujemy! Wchodzimy do sojuszu i wspólnie badamy cud świata. POLECAM!!

 

Czyżbym wywęszył jakiś spam?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności