Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Fallout, Fallout 2 - te gry przeszedłem 3 razy.

Z RTS\'ów to ostatnimi czasy Homeworld:Cataclizm (poprawione sterowanie - odlot). A FPS? Te tytuly rządzą i będą rządzić:

System Shock 2, Deus Ex - reszta to zwykłe rozwałki (no może jeszcze Half Life..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja polecam silent hill calosc od czesci pierwszej jescze jako ps one gra potem silent hill 2 (z moim ulubionym charakterkiem z gier = James sunderland)

no i czesc 3 z heather ... sowetne ry

a co do szybkiej jatki ktora uwielbiam to ut2003 i 2004

najlepiej w necie ...

hmm i oczwisce rtcw ale ze juz mi troche obrzydlo to gram czasem w call of duty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:|

No wiesz... powiedziałbym że steruje się normalnie. PES3 na klawiaturze to może być problem (ja mam pecetowego pada :) ) ale SH? Osobiście uwielbiam grać w konsolowe gierki na pc. Raz że nie mam konsoli, szkoda pieniędzy a dwa że przeważnie są to zupełnie inne gry, inne podejście do sprawy. Są takie, bym powiedział, \"egzotyczne\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham : Mało grałem w pes3. Ale nie dlatego że mi się nie podobała, tylko dlatego że mam mało czasu na tego typu rozrywki. W fifę fajnie się grało na dwie osoby, ale szybko się nudzi, jest schematyczna do bólu.

Mimo że nie lubię gier sportowych (w ogóle nie przepadam za sportem) to pes3 swojego czasu mnie mocno wciągną.

 

Kłobuc : Każdy gra w to co lubi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wolę stare gierki - tomb raidera, jim powera (n atej gierce sie wychowalem - wymiata:D), czy final fantasy - z tej serii to akurat te nowsze :)

no i zcasami troszke popykac - np. w tekkena, czy soul blade:D:D

 

i oczywiście parqasite eve 2, lub silent hill:D - MEG wiesz o co chodzi:D

pozdr

giorgione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram praktycznie tylko w RPGi. Od 3 lat szaleje praktycznie w Neverwinter Night (ostatni dodatek jest świetny-polecam;]), a moje ulubione gierki to:

1. Diablo1 i 2

2. Follout 1 i 2

3. Saga Baldurs Gate

4. Planescape Torment

5. Altantis 1 i 3 (2jka jest załosna;/)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie fajne gierki ktore pozwalaja sie poczuc hakierem :D

 

1. Uplink - mila i przyjemna gierka z interfejsem gui, b. ciekawe rozwiazania rzecz sie dzieje w przyszlosci

 

2. Dark Signs - prawdziwy killer wszystko sie dzieje w konsolowym okienku i b. przypomina prawdziwy system (nie wiem jak z hackowaniem bo sie tym nie param) gierka jest swietna i naprawde trudna, trzeba znac jakiekolwiek podstawy dzialania sieci zeby cos zrobic.

Dodatkowy plus drugiej pozycji do jest calkowicie darmowa i do sciagniecia tutaj

szczerze polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki - wielkie dzięki za pomysł. Dark Signs to naprawde swietna rozrywka dla umyslu. Nie znam sie na konsolach, sieciach, ale sprobowalem i przednia zabawa (pol nocki poswiecilem dzisiaj). Mozg pracuje ostro, a jak sie wreszcie udalo wykombinowac jak wejsc na stronke to ogromna satysfakcja.

Dzieki za linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda sikham ale jak cie ktos w pracy wqrwi to nie ma lepszej na godzinke hehe, swoja droga to sluszna taktyka z ta cena, ponoc piraty u ruskich mialy chodzic po 60 (3cd) hehehe

pamietam jak kiedys mnie gosc uwalil na egzamie ustnym ( nielsusznie :) ) to w 2,5 godziny przeszedlem quka2 na najtrudniejszym poziomie :D i chodzilo mi wtedy o nic wiecej tylko o mlocke aczkowliek AI w serius samie jest wysmienite :) twoja pozycja jest punktem w ktory laduja czy tez biegna z gombami w rekach potwory :D (ale sama gra miala byc tylko prezentacja engine\'u wiec nie mozna zbyt wiele wymagac :)

greets

ale sie rozpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gierki gram już kilkanaście lat.

Zaczynałem od The Exploding Fist, Boulder Dash i oczywiście Knight Lore na Spectruma.

Generalnie uwielbiam RPG, a na PC zaczynałem od Eye of The beholder czy Lands Of Lore. Potem był Betrayal at Krondor i Elder Scroll\'s: Arena - chyba pierwsze gry RPG na PC z nieliniową fabułą.

Potem oczywiście nastąpiły Fallout\'y (dla mnie gry kultowe), seria Baldur\'s Gate, czy wspaniała Planescape: Torment, a ostatnio Gothic 1 i 2. Warto też tutaj napomknąć o nieco już zapomnianej grze pt. Thief, która swego czasu poprostu mnie rozwaliła.

Ponieważ lubię też SF nie sposób tutaj nie wspomnieć o System Shock 2 i Deus Ex.

Jeśli chodzi o strzelanki to gram w nie tylko dla relaksu. Grałem chyba we wszystkie ważniejsze tytuły poczynając od Wolfensteina, a ostatnio Max Payne2 i Call of Duty.

A najlepszą grą wojenną w jaką grałem jest Operation Flashpoint. BTW teraz robią \"dwójkę\".

Za wyścigami nie przepadam, a najmilej wspominam formułę jeden na Spectruma - niestety nie pamiętam tytułu.

 

Uff, ale wypracowanie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IŁ 2 to najlepszy symulator walk powietrznych w jaki grałem. Niesamowita gierka z niesamowitym klimatem.

 

Ps. Pasuje do niej idealnie muzyka z medal of honor. Polecam przegranie jej sobie właśnie do ił2 bo jest ona wprost stworzona do tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multi Wolfensteina, ale nie ET tylko RTCW...

ET ssie;/ i w dodatku same lamy albo n00by ..blee

Na SH 2 i 3 sie zawiodłem, imo najlepszy horror to ...Nocturne!

A tak to FFVII, DII no i Mortal Kombat 2, 3 ;p- jakos nie

moge sie od nich oderwac, szkoda ze nie ma juz fajnych bijatyk na PC....

czasem fajnie jest wymęczyc klawiatóre ...

Ostatnio to jeszcze colin,splinter i cała kupa ...

imo teraz nawazniejszy jet dobry multiplayer...

Nerka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał/gra ktoś może jeszcze e TTD (Transport Tycoon Deluxe) ?? Niby gra stara jak Swiat, a wciąga na całe dni...a teraz jeszcze do tego nowy path z ogromnymi możliwościami dodawania nowych grafik do gry...suuper !!

 

Zaopatrzyć się w grę to kwestia paru minut...a zabawy jest na całe dni :)

 

Wszyscy miłośnicy wszelkiego rodzaju środków transportu, koniecznie muszą zagrać !!

 

anim1.gif

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności