Skocz do zawartości

Rozdanie nagród w Konkursie Animacji Studenckich Animotion


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Już 2 grudnia o godzinie 19:30, w sali "U Samurajów" Muzeum Narodowego w Krakowie, dowiemy się, która animacja nadesłana na Konkurs Animacji Studenckich Animotion, spodobała się Jurorom najbardziej. Współorganizatorką uroczystej gali jest Etiuda&Anima – największy w Polsce festiwal animacji...

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=909

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Serdecznie zapraszamy! Salka jest niewielka, ale myślę, że emocje będą ;)

Jak zwykle forumowiczom max3d.pl mogę zdradzić coś więcej - wszyscy finaliści otrzymają coś więcej niż tylko 3ds maxy :)

 

Wstęp oczywiście wolny.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Trzeba trzymać show w napięciu. Po prostu 3ds max i coś jeszcze :P Mogę też dodać, że na podium znaleźli się ludzie znani z forum, ale też i tacy, których nie znacie. Nic więcej nie napiszę. Kto chce wiedzieć więcej, niech przyjdzie na galę finałową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki.. szkoda że akurat w środę nie mogę się tam zjawić - a bardzo chciałbym chociaż uścisnąć dłoń zwycięzcom. Mam nadzieję że chociaż jakąś fotorelacje zmieścicie na forum :)

 

p.s. potwierdzam że zaproszenia zostały wysłane i dotarły :) (przynajmniej jedno :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

dzieki za zaproszenie. niestety sie rozchorowalem i nie dam rady przyjechac :(

Czy te studenckie maxy to beda pudelkowe, czy tylko w formie kodu studenckiego, a sciagnac trzeba sobie z autodesku ?

Przysylacie to do domu, czy bedzie czekac az sie osobiscie kiedys po to zjawie ?

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

 

 

http://www.kannu3d.com/ Lukasz Kowalik 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

mpta - no wlasnie nie ma :( Podobno mialy byc, ale nie ma . wiem ze chyba autocady sĄ. i na niektorych uczelniach podobno systemy operacyjne.

Na ASP nie mamy chyba nic takiego fajnego, co byloby zwiazane z nasza nauka/zawodem ( np. fotoszopow, painterow, maxa). Taki lajf :(

 

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

mpta : "ja na uniwersytecie przyrodniczym mam windowsy, maxy, cady i czego dusza zapragnie :d"

 

 

no nie gadaj! powaznie macie maxa studenckiego? dla kazdego studenta ? normalnie w tym momencie zglupialem.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wejście jest darmowe, więc oczywiście można. Animacje będą dostępne po ogłoszeniu wyników.

Co do trailera Kannu - wyraźnie zachęcaliśmy do zgłaszania wszelkich form animowanych. nigdzie nie było powiedziane, że trailer nie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet duzo wiecej niz 3ds Max. Swoja droga to cieszy mnie to, ze powoli w tym kraju cos rusza w animacji. Ja jutro jestem - znaczy sie mam nadzieje, ze sie wyrobie z Warszawy. Jak ktos chce to moge zabrac - wyjezdzam okolo 10:00-11:00 do Katowic - tam musze cos pozalatwiac i okolo 16:00 bede juz sie chyba turlal do Krakowa.

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa to oficjalne informacje, bo osobiscie nie moglismy sie tam zjawic, ale nasza "reprezentantka" na miejscu poinformowala nas ze wygral film 15 minutowy, ktorego tytulu nie pamieta. Wnoszac po czasie trwania zwyciezyl pewnie film "ALONE" Marka Gajowskiego. Gratulacje :)

Nasz film "Bugs' Race" zajął wg informatorki drugie miejsce, co nas bardzo cieszy bo dostaniemy Maykę, a nie Maxa :)

Na razie wiecej informacji niestety nie mam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tam byłem... (ale nic nie piłem)

 

Przede wszystkim gratki dla M@Ti'ego i calej organizacji, bo calkiem przyjemnie to wszystko wyszlo, sala pełna, prowadzenie na poziomie. Sam Pan Dyrektor M@Ti ;) zaskoczyl mnie prezencją. Mozesz chlopie do tv startowac na konferansjera, Orłoś i reszta kliki nie maja szans. Drugi prowadzacy tez fajnie i nawet z jajem, ale osobiscie wole ciut bardziej stonowany styl komunikacji z publicznoscia.

 

Odnosnie kolejnosci wyznaczonej przez jury żal tak niskiej pozycji jednej z animacji. A mianowicie "Materii" Anny Kargol. 12 lub 13 miejsce to strasznie nisko biarac pod uwage, ze w wielu aspektach kluczowych dla istoty animacji biła na glowe pozostale prace. Moze z "animotion" skladnik "motion" przewazyl i charater nagrod czy oferowanych praktyk zdecydowaly, ze dla dobrej klasycznej animacji nie bylo miejsca na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Potwierdzam doniesienia informatorki :) Oficjalne wyniki i możliwość przejrzenia animacji już wkrótce (w ciągu godziny) pojawią się na stronie.

Dziękuję wszystkim za przybycie, aftera w Lizardzie i bardzo ciepłe maile pokonkursowe - dopiero teraz, kiedy zeszło z nas powietrze i my możemy naprawdę cieszyć się konkursem, a wasz support naprawdę wiele dla nas znaczy.

 

Na koniec chciałbym jeszcze zrobić coś, czego wczoraj przez pośpiech nie udało mi się zrobić - mianowicie chciałbym bardzo podziękować za całą pracę, którą włożyli w przygotowanie konkursu, następującym osobom:

Katarzyna Gola - dyrektor ds. promocji

Mieszko Hajkowski - członek zespołu PR

Paweł Szczepańczyk - członek zespołu PR

Mateusz Ziarko - webmaster strony konkursu

Błażej Pieczonka - motion design

Karolina Żuchowicz - przygotowanie grafiki

Paweł Hersztowski - wsparcie

Bez nich konkurs nie mógłby się odbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam doniesienia informatorki :) Oficjalne wyniki i możliwość przejrzenia animacji już wkrótce (w ciągu godziny)

 

CIACH!

No to czekam na informację i z przyjemnością opublikuje wyniki konkursu.

 

Ciekawe, że poza dwoma postami nikt nic więcej nie napisał od wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje :) Pierwszy raz w życiu coś wygrałem :) Co do świętowania to niestety ja się nie załapałem bo musiałem szybko wracać do Katowic bo na rano trzeba było iść do pracy :). W domku tylko szampanik z narzeczoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mnie tam niestety nie było (bo znad morza daleko i pod górkę :P )... ale M@aTi wspominał coś o dodatkowych gadżetach. Czy owy dodatek w przypadku absencji również zostanie wysłany pocztą?

 

Przyłączam się do podziękowań i wyrazów szacunku za zorganizowanie czegoś tak zorganizowanego w tak niezorganizowanym kraju... i życzę podobnych sukcesów organizacyjnych w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

gratulacje dla zwyciezcow !!!!!!!!!!!!!!!

świetne nagrody . Rewelacja. Nie było mnie - chory jestem.

dla wszystkich wyróznionych też gratulacje :) - dla nich nagrody okazały się jeszcze fajniejsze niż pierwotnie zaplanowane . Miał być max studencki , a skończyło się na pakiecie zawierającym studenckiego maxa, maya, motionbuildera, xsi, toxic i mudboxa. Będzie co robić :D

Jeszcze raz największe gratulacje dla tych, którzy staneli na pudle :)

Organizatorom także gratulacje i dzięki że sie Wam chciało.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

 

 

 

http://www.kannu3d.com/ Łukasz Kowalik 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne pierwszy film jaki zrobiłem klasycznie rysunkowo w życiu, prócz zabaw w maxie i od razu 3 miejsce. To chyba świadczy że 3d nie było podstawa selekcji filmów. Napisze tylko teraz że z 3d nie zrezygnowałem jak mi wiele osób pisze, tylko pracuje nad autorskim filmem który skończę za około 2 lata. praca nad nim trwają już rok, będzie to połączenie filmu aktorskiego, 3d i animacji klasycznej, większość zdjęć aktorskich zostało już zrealizowanych. więc koło roku 2012 będzie gotowy na razie nie mogę zdradzać szczegółów pozdrawiam. i gratuluje nagród

ps nie umarłem jak niektórzy mi pisali

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero ochłonąłem i mogę coś napisać :)

Po pierwsze dziękuję organizatorom za bardzo fajne przedsięwzięcie i gratuluje nienagannej jego realizacji. Samo rozdanie nagród przebiegało w fajnej atmosferze, skutecznie ubarwianej przez prowadzącego :)

Również gratuluję zwycięzcy - myślę że pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone.

Ja tam trafiłem w "dziesiątkę" i jestem w sumie bardzo zadowolony :P

I wielkie publiczne dzięks dla marcoola za podwózkę!

Pozdrawiam!

 

ps. Będzie jakaś foto/video relacja? :)

 

ps2. :) Zapomniałem dodać, że chciałem zaproponować abyście w następnej edycji pomyśleli o dawaniu wyróżnień w rożnych kategoriach: przykładowo historia, rendering, modeling, animacja 2d, animacja postaci itp. Myślę że wtedy te wyróżnienia rozbiły by się i było by nieco ciekawiej niżeli rozdanie 15 kolejnych wyróżnień :) Ale to tylko moje zdanie :)

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności