Skocz do zawartości

Rok 2009 / 2010 - postanowienia,wspomniena,życzenia


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wspominacie rok 2009? Jakie ważne wydarzenia miały miejsce ? Co uznajecie za pozytywne a co za negatywne ? Jakie postanowienia na 2010 ? Gdzie się bawicie na sylwestra ?

 

Czyli ogólnie o mijającym już roku oraz nowym :)

 

Ja życzę całej społeczności max3d.pl udanej zabawy i żeby rok 2010 był lepszy od 3dstudio max'a 2010 ;)

 

 

Szczęśliwego nowego roku!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten 2009 jakiś dziwny jest, nic mnie się nie chce, i życzę sobie i wam by chciało się wam tak jak mnie się nie chciało. A tak to czekam na bmesh, na nowego kompa, na lepszego dostawcę netu bo ten to szkoda gadać i tak dalej i jeszcze raz by mi się wreszcie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt 2009 był bardzo leniwy :D Ale osobiście odniosłem wiele sukcesów, które dla kogoś mogą być czymś zabawnym, a dla mnie są kolejnym krokiem do przodu :) A mianowicie mam na myśli wykonanie pierwszej animacji, którą spokojnie można nazwać animacją :D Kilka pierwszych oficjalnych rozmów o prace (oczywiście w branży graficznej) plus kilka scen z których jestem naprawdę dumny :)

Na rok przyszły mam zamiar zrobić animację (która już zacząłem w zeszłym miesiącu :) ), która otworzy mi drogę do dalszych sukcesów w początkach kariery oraz postanawiam sobie, że będę pracował bardziej wytrwale niż dotychczas.

 

Reszcie natomiast życzę tak samo wielu sukcesów i aby vertexy były w nadchodzącym roku bardziej posłuszne niż uprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiącym zmiany- nowego Maxa który będzie inny od Maxa 8.

Konserwatystom- dobrze znanego Maxa 8 z jakimś nowym duperelkiem typu cube, który łatwo wyłączyć.

a Nosorożcom- gładkich booleanów.

 

...zaś całej społeczności max3d.pl/forum powodzenia w nowym roku- w każdym możliwym wymiarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowienie: robić ładniejsze tabelki w excelu żeby mi się więcej passy renderingu nie pop... suły hehe

wspomnienia: to był tak cholernie energiczny rok, że wszystko się miesza

życzenia: pożeglować na Karaiby albo Afrykę w maju 2010 i zaliczyć Base camp pod Everestem rok później

 

a póki co: najlepszego dla każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby!

2009 był dla mnie "biedą, żalem, wstydem i hańbą" xD Od ostatniego czasu czuję większy potencjał i więcej mocy w sobie, co przyszło w parze z rokiem 2010! Od tego momentu czuję się świeżo..

Szczęścia, powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym, życzę WSZYSTKIM a w szczególności:

BiX, indian, KaeMS, Tores, kozioo, Zbychowaty! :)

 

Toast!

salut,

Dunablaster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowienie: robić ładniejsze tabelki w excelu żeby mi się więcej passy renderingu nie pop... suły hehe

wspomnienia: to był tak cholernie energiczny rok, że wszystko się miesza

życzenia: pożeglować na Karaiby albo Afrykę w maju 2010 i zaliczyć Base camp pod Everestem rok później

 

a póki co: najlepszego dla każdego :)

 

jak masz ochote na treking po himalayach to ja o tym też myślałem. base camp pod everestem w zimę czy latem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wszystkiego najlepszego wszystkim :)

 

co do postanowień: to stracić kolejne 10 kilo :P

co do zeszłego roku: to wszystko działo się tak strasznie szybko, że nie do końca jestem już pewien co się działo w zeszłym roku a co w jeszcze późniejszych :)

co do postanowień jeszcze raz: skończyć studia i raz na zawsze zakończyć edukacje. no i może poszukać nowej pracy :)

co do marzeń: a tak poprostu żeby nie było gorzej niż jest teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego wszystkim :)

 

2009 to rok sporych...osiągnięć. Dużo nowych rzeczy się nauczyłem, poznałem ciekawych ludzi...Spory krok w rozwoju zawodowym.

 

W roku 2010 mam zamiar dalej się rozwijać, być jeszcze lepszym w tym co robie i osiągnąć jeszcze więcej, ale jednocześnie chce trochę więcej czasu poświęć znajomym i rodzinie. Oderwać się trochę od kompa...:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności