Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2 (PC) - wasze nicki


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

heh, ta gra jest wypasiona jednak:) wczoraj mialem wachania czy slusznie wydalem to 130 pln, ale teraz nie mam watpliwosci:) wlasnie wsiaklem na godzine czy dwie i ponabijalemm sobie troche:) ja nie mam mikrofonu, wiec nie dołacze to was na skypie czy innym teamspeaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepadam wtedy jak trafi mi się fajna, zgrana drużyna ale to jest w moim przypadku tak rzadkie, że żeby nie mieć nerwów na innych to wolę grać w trybach, w których wspólna walka nie ma aż tak dużego znaczenia. Poza tym czasem lubię sobie odpalić BFa od tak, żeby pobiegać z gnatem i pozamiatać trochę, bardziej mnie to odpręża niż patrzenie, jak kolesie z mojej drużyny zamiast stanąć przy fladze w Conquest, żeby ją zdobyć to idą sobie dalej, zwiedzać mapę chyba, ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Grałem w to 2 tygodnie i miałem już dosyć. Ogólnie gra jest dobra, ale dynamiką nie dorównuje MW2, pozatym jest bardzo dużo wkurzających i głupich rozwiązań typu czekanie na respawn 15 sek. brak normalnego kucania, słaby inwentarz dodatków do broni itd. itp... odinstalowane, sprzedane, powrót Modern Warfare 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... pograłem ile można było bo co 5 min dostawałem albo potężne lagi albo mnie PB kickował :( Chyba trzeba przygotować się do reinstalki systemu bo tak długo nie pociągne... I kiedy następna partyjka - wtedy będę już na pewno dysponowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rpg tez Ci dowale

 

wtedy bede musial posluzyc sie starozytna tradycja strzelanek online i wybrac cos z ponizszego:

- jak mnie bedziesz mordowal ze snajperki - campujacy noob z ciebie

- jak mnie bedziesz mordowal z granatnika - grannade spammer z ciebie

- jak mnie zatrzelisz... hmm... pozostaje nazwac cie cziterem i dumnie odejsc na inny server gdzie nie bedzie takich cziterow jak ty :D

 

dobranoc all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was rozwaliłem!!!!!! :D Fakt n00by z tymi RPG. Loozack nie dosc ze z RPG to jeszcze czitował bo go zabić nie mogłem. Aaa.. i miał jakiegoś wallhacka czy cus no i unlimited ammo w magazynku. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, z RPG to FreedomFighter biegał :P A co do gry to fajnie było, rzeczywiście Rush najlepszy ale ciężko znaleźć tryb, w którym mapy nie byłyby zbyt wielkie a jednocześnie gdzie mieściłyby się wszystkie osoby:

 

- Squad Rush - genialna gra, idealny rozmiar map, ale mało slotów,

- Squad DM - spore mapy, dużo szukania się, ale jest miejsce dla wszystkich.

 

Myślę, że następnym razem możemy spróbować ze zwykłym Rushem, mapy tam są jeszcze większe więc może być sporo biegania tylko po to, żeby zarobić kulkę ;) Ale jak dołączą się jeszcze jakieś obce osoby i zrobi się bardziej tłoczno to może być fajnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apffffff - na poczatku jeszcze z M60 latalem ale pozniej jak Jachu mnie po raz milionowy wysadzil w powietrze pomyslalem sobie ze jego sposob na walke w krotkim dystansie sie sprawdza lepiej ;]

A Loozacka to nawet po smierci w glowke seria z karabinu walilem. Tak na wszelki wypadek coby przypadkiem nie wstal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A Loozacka to nawet po smierci w glowke seria z karabinu walilem. Tak na wszelki wypadek coby przypadkiem nie wstal ;]

 

:D Też będe musiał następnym razem postrzelać trochę z grubej rury, bo na was nawet granatnik to czasem za mało :P Myślę, że w weekend możnaby coś zorganizować o podobnej porze (21:00), piszcie teraz czy lepiej sobota czy niedziela.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawialiśmy się wcześniej wstępnie na dzisiaj (godz. 21:00) na kolejną partyjkę w BFa ale ja niestety nie dam rady, jeśli ktoś inny się tym zajmie i znajdzie jakiś wolny serwer Rush to może później się dołączę ale póki co rendering się robi i raczej go nie przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chętnie, chętnie, mam nadzieję, że inni też się skuszą. To żeby nikt nie przeoczył:

 

>> Max3d.pl Rush > dzisiaj, godz. 21:00

 

Serwer znajdę jakiś pusty więc wszyscy chętni niech się po prostu dołączą poprzez zakładkę "Friends".

 

Zapraszamy :)

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś w końcu odblokowałem wszystko. Ostatnio grałem właśnie tylko po to, zeby odblokowywać. Teraz można sięs kupić na samej rozgrywce... Ogólnie to dziwnie działa system znajomych, bo wiem, że kumpel gra dosyć często i w ogóle na siebie nie trafiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeMS, przyznaję, że nie grałem w to już chyba z miesiąc, nie mam za bardzo kiedy niestety :(

indian, wszystko fajnie, tylko że ciężko będzie nam, "pececiarzom", się z Tobą połączyć ;) (spójrz na nazwę wątku),

bartolomeo, ja znalazłem jeszcze większy bajer ze znajomymi, bo jak masz już tak dużą listę, że pojawia się suwak do przewijania i będziesz chciał przewinąć na sam dół, żeby na przykład porównać statsy ostatniego na liście kumpla ze swoimi, to włączy się porównanie... ale z kumplem kilka pół wyżej, a dokładnie to o tyle pól wyżej ile musiałeś przewinąć listę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

bartolomeo, ja znalazłem jeszcze większy bajer ze znajomymi, bo jak masz już tak dużą listę, że pojawia się suwak do przewijania i będziesz chciał przewinąć na sam dół, żeby na przykład porównać statsy ostatniego na liście kumpla ze swoimi, to włączy się porównanie... ale z kumplem kilka pół wyżej, a dokładnie to o tyle pól wyżej ile musiałeś przewinąć listę :|

"

 

eh... ja mam mało znajomych. nikt mnie nie lubi. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności