Skocz do zawartości

Animacja "Assassins Creed: Brotherhood 'E3 2010"


Sroka8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra - technologicznie spoko ale sama historyjka słaba potwornie. Przypomina trochę intro do którejś części worms, tudzież robin hood'a - Faceci w rajtuzach. Tu zabójca idzie kogoś zamordować, wybija strażników a później stoi i czeka aż reszta gwardii raczy się ustawić w falangę. No błagam...

Animacyjnie też inne "supernowe" trailary znacznie lepsze. Czegoś w tym filmie brakuje (podobnie jak brakuje w całej serri AC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kroopson

 

Raz to pomyliłeś pokemony z karcianką :P

Dwa to jest tylko zajawka ;P dwa, może cię to nie przekonuje, ale taka walka psychologiczna często wyrządza większe szkody niż ukatrupienie jednego konusa :P bo dzięki temu pozostałe konusy trzęsą portami :P

 

Tym bardziej że to jest Ezio, Altair by go ukatrupił w pojedynkę gdzieś w zakamarku (przynajmniej po tym jak dostał w d**ę w ruinach), ale Ezio jest zuchwały i ma przerost ego :)

 

Wierze że gdybyś ty był mistrzem zakonu zabójców to lepiej byś to zorganizował, ale nie było by takiej frajdy :D a to w końcu gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jestes pewny ze to Eizo? A nie czasem Giovanni Auditore da Firenze?

 

Edit. Faktycznie to jest Eizo. Chociaz przez chwile mialem wrazenie ze to ma byc wlasnie nawiazanie do dalszej filmu, chcoiaz z drugiej storny niektorzy sie znacznie postarzeli wiec teraz nie ma watpliwosci.

Edytowane przez Ulfar999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu Digic i tyle, co tu więcej pisać;)

 

a z takich rzeczy do, których można by się na siłę przyczepić to, że koleś zabija sztyletami innych kolesi w zbrojach płytowych, hmmmm to jest lekkie przegięcie ale poza tym to miażdży i niejestem zwolennikiem doszukiwania się takich rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja, animacja, animacja i jeszcze raz animacja. Arcydzieło. Nigdy, przenigdy w produkcjach tego typu nie widziałem tak pięknych animacji postaci. Wszystko płynnie, naturalnie (Crysis 2 oberwał tu w mojej opinii za kiepskie animacje, ale wiadomo cinematic vs ustawiona animacja w grze to różnica). Ale... te twarze, ich ruchy(no, gdy zawołał ten zły wojsko można isę przyczepić do ruchu ust w krzyku), gesty. Świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no efekt jest na prawde mega miodny, piękne światło, szadery, wszystko. Tylko jak już tak fajnie jest, to mogliby więcej "aktorskiego" życia tchnąć w tawarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UbiSoft przejął Digic, czy jak? o_O (pogubiłem się)

A zajawka mega wypaśna. Świetny klimat. Opadające płatki trochę mi Gladiatora przywodzą na myśl, a scena jak Asasyn przechodzi przez grupe tych w czerwonym i w kapulszach super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kroopson

 

Raz to pomyliłeś pokemony z karcianką :P

Dwa to jest tylko zajawka ;P dwa, może cię to nie przekonuje, ale taka walka psychologiczna często wyrządza większe szkody niż ukatrupienie jednego konusa :P bo dzięki temu pozostałe konusy trzęsą portami :P

 

Tym bardziej że to jest Ezio, Altair by go ukatrupił w pojedynkę gdzieś w zakamarku (przynajmniej po tym jak dostał w d**ę w ruinach), ale Ezio jest zuchwały i ma przerost ego :)

 

Wierze że gdybyś ty był mistrzem zakonu zabójców to lepiej byś to zorganizował, ale nie było by takiej frajdy :D a to w końcu gra :)

 

Dobra - może jestem za stary i nie łapię się na takie "podjaranki" czerwonymi kapeluszami (atak klonów?) i dopowiadaniem sobie historii że "tu chodzi o dominację i zastraszenie". Takie naiwne to jakieś. Już wolę jedi z ich hadukenami.

 

Norden - to miasto to najlepsza część tego filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi od jakiegos czasu ma arnolda, i tak arnold nalezy do sony :) jest na maxa drogi, ale z tego co widzialem, to jest to chyba najlepszy silnik z jakim mialem stycznosc do tej pory ;)

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze testuje Arnolda od jakiegos czasu, ale moge tylko milczec. Osobiscie testowalem rendering scen z 57 mln trisow, rozdzialki 10k, fluidy, i inne cudenka. Arnold wgniata. Porownywanie go do mentala czy takze testowanego Vray jest pomylka. Doskonaly silnik. Lecz tak jak kazdy silnik ma swoje +/-. Powstalo juz sporo reklam renderowanych w A. W Alicji... i 2012 takze go uzywano. Pierwsze testy A. byly juz przy "Monster House". ...wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać że Arnold miażdży :) ja przez niego do końca życia zostanę inwalidą.

 

@ Adam_Guzowski

Mam pytanko :o, jeśli nie możesz odpowiedzieć to ok. Kiedy testowałeś te 57 mln trisów, to używałeś Instanców, czy to był test na gołych siatkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - może jestem za stary i nie łapię się na takie "podjaranki" czerwonymi kapeluszami (atak klonów?) i dopowiadaniem sobie historii że "tu chodzi o dominację i zastraszenie". Takie naiwne to jakieś. Już wolę jedi z ich hadukenami.

 

 

Tu chodzi o obraz. Teatralnie ta scena jest świetnie skomponowana. Tzn biała postać wśród samych czerwonych. Jakoś wpada to w oko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o obraz. Teatralnie ta scena jest świetnie skomponowana. Tzn biała postać wśród samych czerwonych. Jakoś wpada to w oko. :)

Dokładnie. jakbyś kiedys posiedział tygodniami nad albumami ze strojami z epoki wiedziałbyś, ze takie sceny nie powstają z generatora storyboardów jak w SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. jakbyś kiedys posiedział tygodniami nad albumami ze strojami z epoki wiedziałbyś, ze takie sceny nie powstają z generatora storyboardów jak w SW.

 

 

Akurat Digic nie używał w tym cinematicu storyboardów. :p Bo własnie pytałem się przez zbrushcentral jednego grafka z Digic i mówił że szkoda im na to czasu. Ale za to bardzo są ważne u nich prewizualizacje. Ponoć najpierw zajmują się choreografią oraz animacją. Robią proste modeliki i na nich całą animację motion capture. Potem dopiero zabierają się za modele itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności